Sprzątanie po zalaniu Bełchatów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Bełchatów. Czy dezynfekcja nadtlenkiem wodoru jest skuteczna? Najlepsze  formy odkażania po fekaliach 

Od ponad 10 lat pracujemy nad osuszaniem budynków po powodziach i awariach kanalizacji. W tym celu oferujemy gruntowne sprzątanie po zalaniu Bełchatów, w tym dezynfekcję zalanego fekaliami pomieszczenia. Doskonale wiemy, jak radzić sobie z każdym rodzajem szkód powodziowych, ponieważ jesteśmy liderem na rynku usług specjalistycznych.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Za każdym razem, gdy bełchatowski budynek jest podtapiany fekaliami, jesteśmy po to, aby go wysuszyć i wysprzątać za pomocą osuszaczy i urządzeń czyszczących np. szorowarka orbitalna. Kastelnik szybko dostarczy Ci najlepsze rozwiązanie z zakresu cofki z kanalizacji.

jak usunąć grzyba ze ściany?

Dezynfekcja po wybiciu kanalizacji w Bełchatowie

Dezynfekcja po wybiciu kanalizacji Bełchatów powinna być świadczona pod najwyższym rygorem sanitarnym, ponieważ przy zalaniu fekaliami mamy do czynienia z licznymi szkodliwymi patogenami. Są one skrajnie niebezpieczne dla naszego życia i zdrowia. W celu pozbycia się ich, sprawę tę najlepiej powierzyć profesjonalnej firmie, która zrealizuje czyszczenie po wybiciu kanalizacji.

Odkażanie powierzchni może być wykonywane za pomocą atestowanych środków chemicznych, które w składzie posiadają m.in.:

 • fenol;
 • chlor;
 • alkohole alifatyczne.
Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Oferujemy pełną gamę profesjonalnych technik oczyszczających mieszkania po fekaliach. Od usługi tj. ozonowanie po zalaniu poprzez zamgławianie suchą mgłą i nadtlenkiem wodoru. Wielu z naszych klientów chwali sobie fakt, iż mamy odpowiednie rozwiązanie do każdej sytuacji i budżetu. Usług realizujemy z dużą dozą zaangażowania, dlatego oferujemy całodobowe konsultacje telefoniczne.

Śmiało możesz zaufać firmie Kastelnik – obsługujemy wszystkie miasta z terenu województwa łódzkiego, a w Bełchatowie obsługujemy całodobowo wiele lokalizacji np. Osiedle Dolnośląskie, Grocholice oraz Osiedle Binków.

sprzatanie pomieszczenia po zalaniu belchatow

Sprzątanie po zalaniu Bełchatów – usuwanie szkodliwych mikroorganizmów

Rozprzestrzenianie się chorobotwórczych drobnoustrojów po wbiciu szamba jest kwestią, z której osoby niewtajemniczone w sprzątanie po zalaniu Bełchatów, nie zdają sobie do końca sprawy. Domowe sposoby na ścieranie nieczystości nie są wystarczającą metodą dezynfekcji. By pozbyć się niebezpiecznych patogenów, należy zastosować np. ozonowanie lub zamgławianie po zalaniu.

Dezynfekcja po wybiciu kanalizacji Bełchatów

Obie metody dezynfekcji fekaliów są bezpieczne i skuteczne metoda i mogą być używany do czyszczenia po wybiciu kanalizacji lub wylaniu szamba. Polegaj na naszej wiedzy. Wiemy, jak wygląda solidne zalanie domu. Nasze innowacyjne metody dezynfekcji zapewniają 100% skuteczności podczas odkażania skażonych powierzchni.

Kastelnik to doświadczeni profesjonaliści w dziedzinie, jaką jest ozonowanie po zalaniu. Duża skuteczność tej metody dezynfekcji stawia ją na czele najlepszych technik, przy czym nie stanowi ona zagrożenia dla środowiska. Używając najlepszej jakości przemysłowych generatorów ozonu o mocy od 40 g./h do 240 g./h, mamy pewność, że nie powstaną żadne odpady wtórne. 

Osuszanie po zalaniu w Bełchatowie – usługi komplementarne 

Czyszczenie po zalaniu nie polega tylko na wspomnianej powyżej dezynfekcji. Tu prace muszą być komplementarne, już tłumaczę, o co chodzi. Osuszanie po zalaniu wykonuje się zaraz po wypompowaniu wody z zalanej piwnicy.

Specjalistyczna motopompa szlamowa do usunięcia wody np. po podtopieniu piwnicy, powinna nadawać się także do wypompowania wody brudnej wraz z nieczystościami znajdującymi się na podłodze. Natomiast bez odpowiedniego osuszenia pomieszczenia, będziemy mieli do czynienia z wilgocią na ścianach. Jest ona szczególnie niebezpieczna dla wszystkich osób, które mają problemy z układem oddechowym oraz dla dzieci i emerytów.

Firma Kastelnik stosuje do pozbywania się wilgoci na ścianach ultra kompaktowych osuszaczy marki Trotec. Po wysuszeniu mokrych ścian, wykonywane są ostateczne pomiary wilgotności i przekazywana jest dokumentacja z przebiegu realizacji usługi. Pracujemy w branży od wielu lat i jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci jak najszybciej usunąć szkody po zalaniu domu.

Odgrzybianie ściany po zalaniu

Zdjęcie: Odgrzybianie ściany po zalaniu © 2023 Kastelnik

Odgrzybianie ściany po zalaniu, usuwanie pleśni

Gdy dopuścimy z jakiegoś powodu do zawilgocenia ścian, niestety, ale będziemy musieli mierzyć się z grzybem i pleśnią. Odgrzybianie ściany po zalaniu to jest tylko profilaktyka. Po pęknięciu rury mamy do czynienia z wodą, która przesiąkła mury, ściany i sufity. Wilgoć jest naszym największym wrogiem, pojawia się nawet po wybraniu wody z zalanego pomieszczenia.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – potwierdzone certyfikatem

Oczywiście powodów jej powstania może być wiele: zniszczona elewacja budynku, czy też brak cyrkulacja powietrza w pomieszczeniu. Po jej wystąpieniu nie powinniśmy zwlekać, tylko od razu działać. Szeroko dostępne środki chemiczne w marketach mogą nie być skuteczne, jeśli nie usuniemy źródła problemu. Tylko po jego zlokalizowaniu i wyeliminowaniu, grzyb nie wyjdzie ponownie.

Osuszanie domu po zalaniu

Specjalistyczna oferta firmy Kastelnik:

 • sprzątanie po zalaniu Bełchatów;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • dezynfekcja po zalaniu Bełchatów;
 • osuszanie po zalaniu;
 • utylizacja mienia;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • usuwanie niebezpiecznych mikroorganizmów;
 • dezodoryzacja pomieszczenia po wybiciu szamba;
 • czyszczenie po zalaniu woj. łódzkie;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji.

Usługi sprzątania po zalaniu dostępne są w takich miastach jak:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Czyszczenie po zalaniu w domu warto zlecić fachowej ekipie. Pragnąc odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie do usuwania szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy również do wysłania wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego.

Czy ozonowanie zalanego mieszkania jest bezpieczne?

Odkażanie pomieszczeń za pomocą przemysłowych generatorów ozonu jest skuteczne i bezpieczne, jeśli wykonuje je profesjonalna firma posiadająca odpowiednie szkolenie. Przemysłowe generatory o mocy 240 g./h powinny być obsługiwane wyłącznie przez specjalistów, co daje nam gwarancję poprawnego wykonania usługi.

Od czego zależy cena czyszczenia mieszkania po zalaniu?

Koszty dotyczące sprzątania pomieszczenia po zalaniu, są zależne od wielu czynników. Zaliczyć do nich można np. wielkość zalanego pomieszczenia, stopienia zalania, ilość nieczystość do usunięcia, liczbę przedmiotów do utylizacji po zalaniu, a także czy usuwanie szkód po zalaniu ma obejmować dezynfekcję pomieszczenia. 

 

zamglawianie po zalaniu dezynfekcja

Zdjęcie: zamgławianie po zalaniu i dezynfekcja suchą mgłą © 2021 Kastelnik

Czyszczenie po zalaniu suchym lodem - infolinia Kastelnik 7/24h

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Za każdym razem, gdy zadzwonisz, nasz konsultant odpowie na zadane pytania. Sprzątanie po zalaniu w Bełchatowie to w dużej mierze dezynfekcja zalanego budynku. Sprzęt, który nas wyróżnia to najnowsze urządzenia do czyszczenia suchym lodem marki Cold Jet. Specjalistyczne maszyny zostały solidnie zaprojektowanego do radzenia sobie z każdym rodzajem zanieczyszczeń i dezynfekcji skażonych powierzchni. Mamy najlepszych specjalistów, którzy wykonają dla Ciebie fumigację suchą mgłą. To w naszym kraju wciąż unikalna metoda dezynfekcji. Zabieg ten eliminuje patogenne drobnoustroje i bezlitośnie wypędza nieprzyjemne zapachy po wylaniu szamba. Najzwyczajniej w świecie jest niezwykle skuteczny i stąd tak popularny w naszej firmie. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości – zadzwoń do nas!

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu Bełchatów!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%