Sprzątanie po zalaniu Augustów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Augustowie. Jak pozbyć się nieczystości po awarii kanalizacji?

Jeżeli poszukujesz firmy świadczącej usługi sprzątanie po zalaniu Augustów woj. podlaskie, koniecznie skontaktuj się z firmą Kastelnik, która od lat specjalizuje się w usuwaniu zabrudzeń po wylaniu szamba.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Nieczystości po awarii kanalizacji najlepiej pozbyć się przy pomocy specjalistycznej firmy sprzątającej. Usunięcie rozlanych na podłodze fekaliów rozpoczynamy od ich zebrania z podłogi, a kiedy posadzka jest czysta, to przechodzimy do dezynfekcji. Ozonowanie pomieszczeń to jeden z najlepszych sposobów na bakterie paciorkowca kałowego.

Warto do czyszczenia podłogi po fekaliach zaopatrzyć się nie tylko w odkurzacz wodny, ale również pojemnik na odpady. Skażone bakteriami “enterococcus faecalis” powierzchnie to duże zagrożenie dla zdrowia. Dlatego niezbędne są certyfikowane metody dezynfekcji i pomoc specjalistów.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu fekaliami Augustów

Ozonowanie pomieszczeń Augustów w powiecie augustowskim

Ozonowanie pomieszczeń Augustów to usługa dla osób, które ucierpiały, po awarii kanalizacji. Nieprzyjemny zapach odpadów metabolicznych to jest najgorsza rzeczy, która spotyka osoby, które samodzielnie zamierzają zająć się sprzątaniem. Niestety, samodzielne próby usuwania przykrych zapachów po wylaniu kanalizacji są zazwyczaj nieskuteczne.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

To bardziej maskowanie, aniżeli skuteczne usunięcie odoru. By mieć pewność, że smród nie powróci, warto wybrać usługę ozonowania pomieszczeń po zalaniu.

Ozon, to gaz, który charakteryzuje się silnymi właściwościami biobójczymi. Jest nawet 300 raz skuteczniejszy w neutralizacji bakterii niż chlor! Ozonowanie pomieszczeń, to nic innego jak rozpylanie silnie stężonego ozonu, który generowany jest w specjalnych ozonatorach.

Technicy DDD w kombinezonach zabezpieczających spryskują zainfekowane pomieszczenia, a gaz bardzo szybko wchodzi w reakcje z wirusami, bakteriami i toksynami. Również działa w powietrzu, dzięki czemu sprawnie pozbywamy się zanieczyszczeń.

sprzątanie mieszkania po zalaniu Augustów

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu fekaliami ma również zalety ze względu na ekologię – gaz rozpada się do bezpiecznych substancji. Gaz skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy, pozbywa się alergenów czy usuwa pleśń.

Dezynfekcja piwnicy po wylaniu szamba – od czego zacząć?

Pierwszym elementem prac porządkowych po zalaniu piwnicy fekaliami będzie usunięcie sprzętów i gruntowne wypompowanie wody. Należy pamiętać, że woda z rur kanalizacyjnych to nie tylko siedlisko wirusów, ale i mieszana kału, śmieci i piachu. Stąd niezbędna będzie pomoc fachowców, którzy szybko rozpoczną czyszczenie piwnicy.

Konieczna będzie również gruntowna dezynfekcja zalanych pomieszczeń. Silne środki biobójcze są dostępne wyłącznie dla specjalistów. Tylko certyfikowane metody są w stanie zagwarantować, że całkowicie pozbyliśmy się wirusów po zalaniu.

Profesjonalne usługi dezynfekcji firmy Kastelnik

Wycena sprzątania po zalaniu w Augustowie jest zazwyczaj sprawą indywidualną dla każdego zdarzenia. Specjalista jest w stanie ocenić, jak duże są skutki wylania fekaliów i do jakich zniszczeń doszło przy wylaniu się szamba.

Każde zapytanie jest analizowane i poddawane bezpłatnej ekspertyzie. Dla mieszkańców powiatu augustowskiego ceny sprzątania pomieszczeń i dokładne czyszczenie powierzchni rozpoczyna się od 800 zł netto za jedno pomieszczenie.

Wśród usług oferowanych przez firmę Kastelnik znajdują się:

Dbając o wysoką jakość prac porządkowych po zalaniu, stawiamy wyłącznie na przeszkolonych fachowców. Działamy zgodnie z zasadami BHP, a na wszelkie pytania dotyczące awarii kanalizacji odpowiadamy na bezpłatnej infolinii Kastelnik.

pomagamy całodobowo sprzątanie po awarii kanalizacji

Jakie są najczęstsze przyczyny zalania mieszkania w Augustowie?

Wśród najczęściej spotykanych przyczyn zalanego mieszkania Augustów znajdują się niestety te spowodowane przez roztargnienie właściciela nieruchomości. Niedomknięte okna, zbyt rzadki przegląd instalacji kanalizacyjnej czy traktowanie rur ściekowych jako kosza na śmieci. To powody zalania domu, którym prosto zaradzić.

Do równie częstych przyczyn zalanej piwnicy Augustów znajduje się nagła zmiana warunków pogodowych i silne opady, przerwanie wężyka od prali czy zmywarki lub awaria rury kanalizacyjnej. Należy pamiętać, że po wylaniu się fekaliów trzeba niezwłocznie zgłosić się do specjalistów do czyszczenia powierzchni, by zdezynfekować miejsce zdarzenia.

Kastelnik – firma rodzinna specjalizująca się w usuwaniu fekaliów z piwnicy

Ponad dekady na rynku i pozycja lidera, to tylko niektóre z cech wyróżniających rodzinną firmę Kastelnik. Ciągłe szkolenia, inwestycja w nowoczesne maszyny i kadra techników DDD, którzy bez ustanku podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe przy sprzątaniu po zalaniach.

Jeżeli zalało ci mieszkanie lub zmagasz się z problemem grzyba w piwnicy – nie czekaj. Całodobowa linia pomocowa przyjmuje zgłoszenia przez cały rok i jest bezpłatna! Działamy szybko i bezpiecznie, by jak niezwłocznie wdrożyć prace porządkowe po zalaniu u klienta.

Wśród usług Kastelnik znajduje się oczyszczanie pomieszczeń po wylaniu fekaliów, usuwanie grzyba ze ścian i podłóg, sprzątanie nieczystości w piwnicy, ozonowanie zainfekowanego domu. Od lat zajmujemy się gruntownymi pracami porządkowymi i gwarantujemy najlepsze usługi -sprzątanie po zalaniu Augustów.

osuszanie mokrych ścian budynku Augustów

Dorota Kastelnik – ekspert od zalań z certyfikatem IICRC

Wśród niezbędnych prac porządkowych po zalaniu mieszkania jest gruntowne osuszenie murów i tynków. To konieczny krok, jeśli chcemy pozbyć się wilgoci zalegającej w murach czy w posadzkach. Wilgoć może być powodem do namnażania się grzybów i pleśni, które są niebezpieczne dla zdrowia.

Dodatkowo, mogą być przyczyną niszczenia się mienia – dachów czy podłóg. By mieć pewność, że dom zostanie porządnie wysuszony, należy skontaktować się ze specjalistami. Firmy porządkowe gwarantują wysokiej jakości sprzęt osuszający, który szybko i efektywnie usunie wilgoć.

Wybierając firmę Kastelnik masz gwarancję innowacyjnych metod osuszania. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce południowej, Kastelnik może pochwalić się certyfikatem zawodowym IICRC. Poświadcza on najwyższe standardy osuszania budynków według Institute of Inspection Cleaning and Restoration Certification. Został on przyznany Dorocie Kastelnik, szefowej działu osuszania i głównemu socjaliście. Numer nadanego certyfikatu zawodowego to 8680154-2022.

Kastelnik – osuszanie zalanych ścian – potwierdzone certyfikatem

Usługi sprzątania i dezynfekcji mieszkań po zalaniu dostępne są w miastach:

 • Białystok
 • Bielsk Podlaski
 • Grajewo
 • Hajnówka
 • Kolno

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeżeli poszukujesz specjalistów, którzy szybko i bezpiecznie usuwają zanieczyszczenia po wylaniu szamba, skontaktuj się z firmą Kastelnik. Na terenie Augustowa i okolic realizujemy fachową pomoc w zakresie ozonowanie pomieszczeń, czyszczenie ścian, sprzątanie po wylaniu fekaliach w magazynach. Mieszkańcy województwa podlaskiego najczęściej zadają pytania o poniższe sprawy.

FAQ pytania powiat augustowski

Jak pozbyć się zapachu fekaliów?

Jeżeli jesteś ofiarą zalanego mieszkania przez fekalia, musisz liczyć się nie tylko z gruntowną dezynfekcją całego pomieszczenia. Szambo pozostawia brzydki zapach, który łatwo zneutralizuje firma sprzątająca po zalaniu. Wśród metod usuwania przykrych zapachów znajduje się m.in. ozonowanie.

Co niszczy bakterie paciorkowca kałowego?

W ściekach znajduje się mnóstwo bakterii, w tym patogeny paciorkowca kałowego. Są one niezwykle niebezpieczne dla zdrowia i mogą wywoływać szereg chorób, jak np. zatrucia. By całkowicie pozbyć się fekaliów po zalaniu, niezbędne jest ozonowanie pomieszczeń. To jedna z najczęściej wybieranych usług przy awarii kanalizacji.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%