Sprzątanie po zalaniu Aleksandrów Łódzki

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Aleksandrów Łódzki. Jakie formy odkażania warto stosować podczas usuwania skutków awarii wodnych?

Zalany dom? Mamy idealne rozwiązanie Twojego problemu. Nasza firma specjalizuje się w usługach tj. sprzątanie po zalaniu Aleksandrów Łódzki, możesz mieć pewność, że wykonamy solidną robotę. W zależności od tego, z jakimi zniszczeniami mamy do czynienia poczynimy odpowiednie kroki odnośnie dezynfekcji i doczyszczania posadzki.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Warto pamiętać, iż osuszanie zalanego domu lub usuwanie grzyba ze ściany są czynnościami, których nie wolno nam zlekceważyć. Suszenie mokrych ścian po zalaniu to praca dla dobrego fachowca z branży, który pomoże w chwili, gdy woda przeniknęła głęboko w konstrukcje ścian budynku.

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Aleksandrów Łódzki

Oferujemy bezpłatną wycenę naszych usług sprzątających. Działamy w Aleksandrowie Łódzkim w takich dzielnicach miasta  jak np.: Wierzbno, Piaskowa Góra, Szatonia.

Etapy sprzątania po zalaniu to czynności takie jak:

 • wypompowanie wody z piwnicy;
 • sprzątanie po zalaniu w domu lub mieszkaniu za pomocą szorowarek;
 • dezynfekcja ozonem;
 • utylizacja zalanego mienia.
sprzątanie piwnicy po zalaniu aleksandrów łódzki

Zdjęcie: sprzątanie piwnicy po zalaniu Aleksandrow Łódzki © 2023 Kastelnik

Sprzątanie po zalaniu Aleksandrow Łódzki – ile kosztuje?

W zależności od samych konsekwencji awarii wodnej będziemy mierzyć się z różnorodnymi problemami. Sprzątanie po zalaniu Aleksandrów Łódzki woj. łódzkie wyceniane jest zawsze indywidualnie. Cena zależy od metrażu zalanego pomieszczenia, a także od tego, co konkretnie zostanie wykonane w Twoim domu. Dezynfekcja po zalaniu jest częścią specjalistycznego czyszczenia po fekaliach przez techników firmy Kastelnik.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Bez względu na to, co się wydarzyło, warto ją przeprowadzić, by wyeliminować wszystkie szkodliwe patogeny i nieczystości. Istotne jest to w szczególności, gdy posiadamy w domu alergika. Koszt usługi sprzątanie po wybiciu kanalizacji rozpoczyna się już od 700 zł netto. Szybka wycena poprzez telefon alarmowy – zadzwoń! 

Dezynfekcja po wybiciu kanalizacji w Aleksandrowie Łódzkim

Zdjęcie: dezynfekcja po wybiciu kanalizacji w Aleksandrowie Łódzkim © 2023 Kastelnik

Dezynfekcja po wybiciu kanalizacji w Aleksandrowie Łódzkim

Powódź w piwnicy? Pamiętaj, dezynfekcja po wybiciu kanalizacji w mieście Aleksandrów Łódzki jest niezbędna w przypadku wystąpienia chorobotwórczych mikroorganizmów po wylaniu szamba na posadzkę w piwnicy. Od najprostszych do najbardziej skomplikowanych awarii kanalizacji – zespół ekspertów firmy

Kastelnik jest zawsze doskonale przygotowany do radzenia sobie z każdym rodzajem skażenia bakteriami. Nasi specjaliści doskonale znają się na każdego rodzaju dezynfekcji, dlatego możesz nam powierzyć problem z fekaliami w domu oraz czyszczenie po wybiciu szamba w Aleksandrowie Łódzkim.

ozonowanie toalety po fekaliach

Zdjęcie: ozonowanie toalety po fekaliach © 2023 Kastelnik

Czy ozonowanie po zalaniu jest skuteczne?

Na początku warto wyjaśnić, czym tak właściwie jest ozonowanie. Uważa się je za jedną z najskuteczniejszych form dezynfekcji, przeprowadzaną w związku ze stycznością z różnego rodzaju patogenami. Nie inaczej jest w przypadku usługi czyszczenie po zalaniu.

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji wykonywane jest z należytą dokładnością, ale i również z dużą uwagą na aspekty związane z bezpieczeństwem pracy. Dlatego ozonowanie skażonych pomieszczeń powinno być przeprowadzane przez wykwalifikowane osoby.

Pracownicy Kastelnika do tego zlecenia używają przemysłowe generatory ozonu o mocy nawet 240 g./h., co daje niezwykłą wydajność. Z zalet odkażania ozonem należy wyodrębnić, to iż jest on kompletnie nietoksyczny dla naszego środowiska. Jedyne, o czym należy pamiętać, to odczekanie stosownej ilości czasu po jego wykonaniu. 60 minut dezynfekcji to 60 minut bez korzystania z tego pomieszczenia. 

Czyszczenie po zalaniu fekaliami Aleksandrów Łódzki

W przypadku pęknięcia rury lub tzw. cofki mamy do czynienia z wylaniem nieczystości, które są po prostu skażone. Wówczas musimy szybko działać, by je wyeliminować. Czyszczenie po zalaniu fekaliami nie może być wykonywane za pomocą zwykłych środków czystości, ponieważ nie są one na tyle skuteczne.

Dodatkowo poza bakteriami, walczymy również z brzydkim zapachem. Zabiegiem, który go usuwa, jest dezodoryzacja. Przeprowadza, jest przez nas od dawna, za pomocą takich metod, jak: ozonowanie i zamgławianie po zalaniu.

Całodobowe usługi usuwania awarii wodnych Kastelnik

 • sprzątanie po zalaniu Aleksandrów Łódzki;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • osuszanie po zalaniu;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji woj. łódzkie;
 • dezynfekcja po zalaniu Aleksandrów Łódzki;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • usuwanie fetoru po fekaliach;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • utylizacja termiczna mienia;
 • czyszczenie po zalaniu;
 • wypompowywanie wody po podtopieniu;
 • odkażanie skażonych powierzchni;
 • dezynfekcja suchą mgłą.
Kastelnik – neutralizacja zapachów – potwierdzone certyfikatem

Nasze usługi sprzątania po zalaniu dostępne są także w miastach:

dezynfekcja piwnicy po wylaniu szamba

Zdjęcie: dezynfekcja piwnicy po wylaniu szamba © 2023 Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Każdemu może przydarzyć się zalanie i nie chodzi tu tylko o powódź w domu, ale także o ukryte szkody wodne spowodowane kondensacją i wilgocią. Dowiedz się więcej o tym, jak możesz chronić swój dom przed zalaniem. Czy masz jakieś pytania? Poniżej prezentujemy odpowiedzi, na te najczęściej nam zadawane przez mieszkańców Kutna i okolicznych miejscowości.

Usuwanie szkód po zalaniu mieszkania

Jak zamówić sprzątanie po zalaniu?

Usuwanie szkód po zalaniu wodą lub fekaliami jest w ofercie wielu ogólnopolskich firm sprzątających. Wiele z nich ma telefon alarmowy. Czas na przeprowadzenie skutecznej interwencji jest ograniczony, więc dobrą praktyką jest wysłanie kilku zdjęć poprzez e-mail i kontakt telefoniczny.

Jakie są skuteczne sposoby na usuwanie wilgoci?

Wietrzenie za pomocą otwierania okien jest jednym z najczęstszych błędów, które popełniają osoby zmagające się ze skutkami zalania. Sposobem, który jest skuteczny, jest osuszanie za pomocą specjalistycznego sprzętu, wówczas nie dojdzie do rozwoju grzybów i pleśni.

Usuwanie szkód po zalaniu Łódzkie 7/24 - Kastelnik

Sprzątanie po zalaniu w Aleksandrowie Łódzkim wraz z dezynfekcją powinno być wykonane jak najszybciej po wystąpieniu zdarzenia, jakim jest powódź, czy też wybicie kanalizacji. Usuwanie szkód po zalaniu szamba to zadanie dla przedsiębiorstwa Kastelnik. Oferujemy profesjonalną pomoc w usuwaniu skutków zalania już od 2013 roku. Telefony odbieramy całodobowo, 365 dni w roku. Niezbędne informacje na temat czyszczenia domu oraz bezpłatną wycenę otrzymasz w kilkanaście minut. Czyszczenie po zalaniu, wykonujemy, wyłącznie z użyciem skutecznych środków chemicznych i nowoczesnych form odkażania. Zadzwoń teraz!

Kastelnik – czas na sprzątanie w Aleksandrowie Łódzkim!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%