Sprzątanie po wybiciu
kanalizacji, szamba
Dezynfekcja po zalaniu

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja zalanych pomieszczeń woj. Śląskie

Oferujemy sprawdzone sposoby dezynfekcji, czyszczenia suchym lodem oraz sprzątania zalanych piwnic, pomieszczeń po wybiciu szamba oraz kanalizacji na terenie Katowice, Gliwice, Cieszyn, Bielsko-Biała, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Rybnik, Ruda Śląska, Tychy, Tarnowskie Góry, Zabrze. Usuwamy błyskawicznie grzyby i pleśnie, oraz nieprzyjemne zapachy. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji wykonujemy od A do Z.

Czyszczenie zalanych pomieszczeń

Kompleksowe usługi czyszczenia, sprzątania, dezynfekcji zalanych pomieszczeń np. po wybiciu szamba, kanalizacji. Osuszanie pomieszczeń, ścian, stropów po zalaniu ściekami.

Osuszanie zalanych ścian

Kompleksowo osuszamy ściany, podłogi oraz dachy. Oferujemy wszechstronną usługę skutecznej likwidacji wilgoci po zalaniu. Oferujemy wynajem osuszaczy kondensacyjnych. Neutralizacja zapachu.

Ozonowanie zalanych piwnic

Pogotowie specjalistyczne 24h Dezynfekcja pomieszczeń po fekaliach. Piwnice, garaży zalane wodą, fekaliami, szambem. Dodatkowo oferujemy usługę osuszania po zalaniu

ozonowanie kastelnik

Dezynfekcja ozonem

Ozon mając szerokie spektrum działania znalazł obszerne zastosowanie w zabiegach dezynfekcji, dezynsekcji i dezodoryzacji. W praktyce pomaga przy usunięciu uciążliwego zapachu np. po wybuchu sadzy z komina lub po zalaniu. Podczas ozonowania pomieszczeń, nasi technicy noszą środki ochrony osobistej BHP. Ze względów bezpieczeństwa obecność osób postronnych jest wykluczona.

Osuszanie po zalaniu wodą

Gruntowne osuszanie zalanych przyziemi garaży podziemnych oraz piwnic bezwzględnie wspomagamy usługą ozonowania. Doświadczony personel daje gwarancję wysokiej jakości świadczonej usługi.

Inne zastosowanie ozonu

Skuteczne jest również ozonowanie samochodu do pozbycia się zapachu z samochodu po ataku kuny, lub zapachu papierosów. Ozon stosuje się również w małych stęchłych pomieszczeniach, np. do usunięcia przykrego zapachu starych dokumentów archiwum. Zapytaj nas o usługę ozonowania.

Na czym polega czyszczenie po wybiciu kanalizacji?

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji jest to proces wieloetapowy na który składa się:

 • usuwanie zanieczyszczeń
 • dezynfekcja powierzchni oraz mycie po wybiciu fekaliów
 • czyszczenie piwnic, sklepów, biur, magazynów po zalaniu na terenie całego Śląska
 • osuszanie oraz odgrzybianie ścian i sufitów za pomocą suchego lodu oraz technologi Cold Jet
 • ozonowanie, jako sprawdzony sposób dezynfekcji
 • odkażanie w celu zabicia bakterii

Czyszczenie suchym lodem po wybiciu szamba, zalaniu!

Oferujemy kompleksowe usługi czyszczenia suchym lodem, po wybiciu szamba, zalaniu w Katowicach i innych miastach aglomeracji Śląska, np. Będzin, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy, Zawiercie. Dodatkowo zajmujemy się również czyszczeniem po zalaniach i awariach instalacji wodno-kanalizacyjnych, czyszczeniem po pożarach oraz wyspecjalizowanym sprzątaniem i czyszczeniem kanałów wentylacji oraz klimatyzacji zarówno dla osób indywidualnych jak i dla firm np. przemyśle motoryzacyjnym oraz górniczym.

Suchy lód to zastalony dwutlenek węgla, którego w bardzo krótkim czasie temperatura (CO2)  gwałtownie spada.  Powoduje to zamarzanie do temperatury -79,5°C. Granulat suchego lodu, np. w postaci śniegu podawany pod wysokim ciśnieniem na zalaną podłogę,, ze znaczną prędkością (ponad 500 km /h) uderzają w brud, niszcząc jego strukturę oraz idealnie sprawdza się podczas czyszczenia pomieszczeń, piwnic po zalaniu . Powłoka brudu traci elastyczność i pęka. Następne porcje suchego lodu podczas czyszczenia wdzierają się w pęknięcia, w których następnie ulatnianie (sublimacja), czyli przechodzą bezpośrednio ze stanu stałego w gazowy, co prowadzi do odspajania brudu. Czyszczenie suchym lodem zalań nie niszczy oczyszczanej powierzchni, podczas czyszczenia nie wydziela się z niego wilgoć, jest więc on również idealnym rozwiązaniem do czyszczenia oraz dezynfekcji po zalaniu, gdzie kontakt z wodą nie jest już pożądany.

Mamy sprawdzone sposoby na ozonowanie pomieszczeń po zalaniu – ale także po pożarach. Zajmujemy się ozonowaniem klimatyzacji a także ozonowaniem w pojazdach w środkach transportu publicznego Przeprowadzamy cykliczne dezynfekcje hal produkcyjnych i magazynów. Dodatkowo, na terenie Katowic zapewniamy dojazd gratis oraz bezpłatną wycenę! U klienta jesteśmy do 2 godzin od otrzymania zgłoszenia.

Jak możemy wykorzystać usługę dezynfekcji ozonem?

Ozonowanie zalanych pomieszczeń to sprawdzona metoda usuwania z nich nieprzyjemnych zapachów a zarazem dezynfekcji. Ozon zabija większość bakterii a także grzyby, wirusy i inne szkodliwe mikroorganizmy – ze względów zdrowotnych, warto cyklicznie ozonować dom czy mieszkanie, szczególnie, gdy mieliśmy awarię i mamy zawilgocone pomieszczenia, Uwaga – ważne by najpierw je osuszyć. W przypadku zalań pod posadzkowych, nie wystarczy zainstalowanie osuszaczy kondensacyjnych. Należy wykonać nawierty w podłodze i osuszyć warstwę izolacyjną np. styropian. Dopiero po tym zabiegu możemy przeprowadzać dezynfekcję za pomocą ozonowania.

Pamiętaj, ozon skutecznie usuwa różnorodne alergeny. Jeśli cierpisz na uczulenie typy kurz, pyłki czy sierść zwierząt, ozonowanie pomieszczeń, w których regularnie przebywasz przyniesie Ci ulgę i poprawi znacznie komfort życia.

Jak już wspomniano powyżej, ozon pomaga również w pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów – dymu tytoniowego, zapachu zwierząt, smrodu spalenizny, stęchlizny, pleśni i wielu innych zapachów. Jeśli chcesz szybko i skutecznie pozbyć się niepożądanej woni ze swojego domu, nasza usługa ozonowania pomieszczeń jest dla Ciebie rozwiązaniem! Ozonowanie to technika, która pozwala na usunięcie zanieczyszczeń oraz bakterii z powietrza.

Nasze pozostałe usługi:

 • czyszczenia mieszkań po pożarze
 • osuszanie  piwnic po zalaniach
 • czyszczenia klimatyzacji
 • czyszczenia i doczyszczaniu posadzek po wylewie fekaliów
 • dezynfekcja pomieszczeń po fekaliach
 • dezynfekcja powierzchni po zalaniu

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami – sprawdzone sposoby

Ozonowanie to sprawdzona metoda dezynfekcji, idealna jako uzupełnienie do czyszczenia suchym lodem oraz sprzątania po wybiciu kanalizacji. Stosowana w miejscach publicznych, takich  jak szpitale, domy opieki społecznej, muzea, centra handlowe oraz wystawiennicze. Poniżej prezentujemy kilka najważniejszych zalet:

 • skuteczność  – nie maskuje nieprzyjemnych zapachów lecz faktycznie je usuwa. Niszczy też  szkodliwe mikroorganizmy;
 • kompleksowość – usuwa drobnoustroje takie jak pleśń lub alergeny, zapobiega, rozprzestrzenianiu się  szkodników takich jak;  karaluchy, owady, mole, gryzonie);
 • wnikliwość – ozon dochodzi do wszelkich zakamarków – wnika w strukturę mebli, tkanin oraz wypełnia całe pomieszczenie. Dodatkowo umożliwia dezynfekcję trudno dostępnych miejsc, niemożliwą do wykonania tradycyjnymi sposobami;
 • oszczędność – ozonowanie zapewnia długotrwały efekt bez konieczności stosowanie kosztownych środków chemicznych;
 • bezpieczeństwo – powszechnie wiadomo ,że ozon szybko ulega rozkładowi. Oznacza to, że po krótkim czasie od wykonania zabiegu ozonowania, pomieszczenie może być  użytkowane.

Ozonowanie piwnic po wybiciu kanalizacji

Nieprzyjemny zapach grzybów, który często można wyczuć w zalanym pomieszczeniu nppo wybiciu kanalizacji – to zadanie dla profesjonalnej ekipy sprzątającej. Ważne jest tu posiadanie, nie tylko specjalistycznej wiedzy a także sprzętu. Dysponujemy przemysłowymi ozonatorami (32g/h), które niezwykle skutecznie pomagają nam w realizacji zleceń po zalaniach. Dodatkowo wspomagamy się technologia czyszczenia suchym lodem, a także zamgławiaczami. Wszystko to po to by zlikwidować problem a wraz z nimi również grzyby i bakterie.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3
3,0 rating
3 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio100%
Słabo0%
Okropnie0%