Sprzątanie po wybiciu kanalizacji Częstochowa

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji Częstochowa. Jak skutecznie zdezynfekować pomieszczenie po zalaniu fekaliami? 

Kiedy Twoja kanalizacja jest zepsuta, ważne jest nie tylko przeprowadzenie dokładnej dezynfekcji, ale także wyeliminowanie nieprzyjemnego zapachu rozlanego kału.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Zadzwoń do specjalistów po profesjonalną pomoc! Sprzątanie po wybiciu kanalizacji Częstochowa w woj. śląskim wiąże się, nie tylko z koniecznością przeprowadzenia dogłębnego odkażania. Kastelnik chce, abyś miał pewność, że Twoja zalana piwnica jest tak czysta, jak to tylko możliwe. Całkowicie rozumiemy, jak ważne jest, aby Ty i Twoja rodzina czuli się swobodnie w odkażonej i wolnej od szkodliwych bakterii i zarazków przestrzeni. Dlatego przykładamy dużą wagę do każdego szczegółu – od dezynfekcji powierzchni  nadtlenkiem wodoru po eliminację nieprzyjemnych zapachów za pomocą ozonu. Szybka pomoc obejmuje usługi:

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Częstochowa

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji w Częstochowie — serwis 24/7

Bez względu na to, czy są to ścieki domowe, czy przemysłowe, zawsze mamy odpowiedni plan oczyszczania brudnej powierzchni. Od wydobycia wody z szybu windy po usuwanie skażonych odpadów, zrobimy to wszystko dla Ciebie! Zadbamy również o dokumentację zdjęciową, której możesz potrzebować dla towarzystwa ubezpieczeniowego.

Najważniejsze jest podjęcie niezwłocznych działań, tak by zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się niebezpiecznych dla zdrowia ścieków. Woda z kanalizacji to prawdziwa bomba biologiczna i zagrożenie bakteriologiczne. Mogą znajdować się w niej wirusy, grzyby, bakterie, toksyny i inne związki chemiczne. Błyskawiczne podjęcie działań przez firmę Kastelnik neutralizuje straty po wybiciu fekaliów, a to przede wszystkim inwestycja w zdrowie i jego ochronę.

szkody po wybiciu kanalizacji

Zdjęcie: widoczne szkody po wybiciu kanalizacji na ścianie i suficie © 2021 Kastelnik

Kastelnik — dezynfekcja i czyszczenie po awarii kanalizacji

Od 2013 roku prowadzimy firmę specjalizująca się w dezynfekcji i sprzątaniu po zalaniach związanych z awariami kanalizacji miejskiej.  W ofercie mamy osuszanie budynków, w tym suszeniu ścian i tynków metodą podciśnieniową, odgrzybianie zalanych ścian czy czyszczeniu pomieszczeń suchym lodem. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam stwierdzić, że jesteśmy liderami na rynku.

Ciągle stawiamy na rozwój firmy, przez co możemy się pochwalić:

 • najnowocześniejszym sprzętem do dezynfekcji mieszkań;
 • wykwalifikowaną kadrą specjalistów;
 • rozległą wiedzą w dziedzinie środków biobójczych;
 • międzynarodowymi certyfikatami;
 • wysoką jakością usług w dobrej cenie.

Profesjonalne usługi na terenie miasta Częstochowa np. Raków, Grabówka

Zdajemy sobie sprawę, że dla każdego zalanie mieszkania czy podtopienie garażu, to osobista tragedia. Działamy tak, by jak najszybciej pozbyć się skutków wybicia kanalizacji w twoim mieście. Jesteśmy zawsze gotowi do drogi.

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji w Częstochowie wymaga szybkiego działania. Nie martw się, że coś przegapisz – w większości przypadków możemy być na miejscu zalania w niecałą godzinę. A nasza usługa jest dostępna we wszystkich dzielnicach miasta Częstochowa np. Bleszno, Raków, Stradom, Grabówka – dzięki czemu możesz mieć pewność, że nasze profesjonalne ekipy sprzątające są w pobliżu, gdy najbardziej ich potrzebujesz.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać bezpłatną wycenę!

Jesteśmy dostępni przez całą dobę, a nasza infolinia, to miejsce, gdzie można dowiedzieć się co robić po zalaniu mieszkania i jakie środki ostrożności podjąć po wybiciu fekaliów. Działamy już kilka chwil od zgłoszenia, a po przyjeździe na miejsce awarii bezpłatnie szacujemy koszty przeprowadzenia sprzątania po zalaniu. 

W ramach naszych działań, poza sprzątaniem i czyszczeniem po zalaniu, możecie Państwo liczyć na pomoc przy kompletacji dokumentów, które niezbędne są w procesie dochodzenia odszkodowania za zalanie w firmie ubezpieczeniowej. Wystawiamy również certyfikaty, w których potwierdzamy wykonanie usługi dezynfekcji, osuszania ścian czy czyszczenia za pomocą suchego lodu. 

człowiek podczas dezynfekcji ULV

Zdjęcie: człowiek podczas dezynfekcji ULV © 2021 Kastelnik

Sprzątanie po wybiciu szamba Częstochowa — usuwanie wody

Niestety, nawet jeśli użyjemy wszelkich dostępnych środków dezynfekujących i biobójczych, jakie możemy kupić w sklepie, to nadal pozostaje ogromne prawdopodobieństwo, że nie udało się nam dotrzeć do każdego zakamarka.

Sprzątanie po wybiciu szamba w Częstochowie, to nie tylko usunięcie wody. Grzyb i pleśń szybko wychodzą na wilgotnych ścianach. Wysprzątanie fekaliów bez osuszania to syzyfowa praca i nasz czas i pieniądze pójdą na marne. Wyczyszczony domowymi sposobami lokal znów zostanie zainfekowany przez groźne dla zdrowia toksyny czy mikroorganizmy.

Proces sprzątania po wybiciu fekaliów składa się z kilku etapów:

 • zabezpieczenia miejsca awarii;
 • zneutralizowania problemu, przyczyny wybicia kanalizacji Częstochowa;
 • usunięcia zbędnych i zniszczonych przedmiotów;
 • utylizacji niebezpiecznych obiektów; 
 • wypompowania wody ścieków przy użyciu pomp przemysłowych;
 • oczyszczania pomieszczeń;
 • dezynfekcji skażonych przestrzeni;
 • ozonowania po zalaniu;
 • neutralizacji nieprzyjemnych zapachów i dezodoryzacja.

ozonowanie mieszkania po zalaniu

Ozonowanie – innowacyjna metoda dezynfekcji dostępna w Częstochowie 

Wśród najbardziej popularnych, a przy tym niezawodnych, form usuwania zanieczyszczeń po zalaniu jest ozon, czyli gaz o silnych działaniach neutralizujących – rozbija substancje toksyczne w błyskawicznym tempie. Ma nawet o 50 razy silniejsze działania dezynfekujące niż chlor. Ozon powstaje w specjalnych generatorach, czyli ozonatorach nadzorowanych przez technika.

Podczas procesu ozonowania mieszkania nie może w nim przebywać nikt poza fachowcem, który ubrany jest w specjalny kombinezon ochronny. Jednak wystarczy dobrze przewietrzyć pomieszczenie po przeprowadzonej dekontaminacji, i to wystarczy, by znów nadawało się ono do użytku. Bez silnej, toksycznej chemii. 

czym jest ozon

Ozonowanie to ekologiczna i szybka metoda pozbywania się nieprzyjemnych zapachów po wybiciu kanalizacji. Ozon jest gazem podawanym pod silnym ciśnieniem i dzięki temu dociera w najgłębsze zakątki – między kafle, panele, rury.

Wśród podmiotów, które korzystają z metod ozonowania, jako dezynfekcji i oczyszczania, są m.in. żłobki, przedszkola, właściciele hal dworcowych i toalet publicznych, a także branża spożywcza czy hotelarska. Ten ogromny przekrój klientów pokazuje wszechstronność metoda ozonowania, ale i potwierdza jej bezpieczeństwo. Także dla alergików. 

Sprzątanie po zalaniach oraz inne usługi porządkowe w innych miastach woj. śląskiego:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Jakie są koszty sprzątania po zalaniu?

W zależności od ilości pracy oraz metod, jakie trzeba wykonać, koszty sprzątania po zalaniu wahają się w granicy kilkuset złotych nawet do kilkunastu tysięcy złotych Podstawowe sprzątanie po wybiciu kanalizacji Częstochowa to 700 zł netto. Jednak dopiero po oględzinach miejsca awarii, technicy firmy Kastelnik są w stanie przygotować pełną i bezpłatną ekspertyzę.

Jak wykonać dezynfekcję zalanego mieszkania?

W celu przeprowadzenia profesjonalnej dezynfekcji po zalaniu niezbędny jest nowocześniejszy sprzęt do odkażania, który posiada każda dobra firma sprzątająca po zalaniu domu. Jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod jest ozonowanie lub zamgławianie pomieszczeń.

 

 

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Częstochowa - Kastelnik usługi

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jednorazowej, czy regularnej usługi, nasz zespół jest tutaj, aby zająć się wszystkimi szczegółami. Od sprzątania po wylaniu fekaliów, po dezynfekcję domu środkami biobójczymi, do każdego zadania mamy odpowiednią ekipę. Specjalizujemy się w czyszczeniu suchym lodem nie tylko na terenie Częstochowy, ale również w innych miastach na terenie całego kraju. Wybierz jedną z naszych specjalistycznych usług.

Kastelnik – skuteczne czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Częstochowie!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%