Sprzątanie po remoncie
Tychy

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Remont Twojego mieszkania w Tychach dobiegł końca? Przytłacza Cię bałagan pozostawiony przez ekipę remontową i ogrom prac sprzątających, które trzeba wykonać przed wprowadzeniem się? Skorzystaj z pomocy profesjonalistów! Firma Kastelnik świadczy kompleksowe usługi sprzątania po remoncie w Tychach i na terenie całego Śląska. Sprawdź szczegóły naszej oferty i zamów sprzątanie po remoncie już dziś!

Co obejmują nasze usługi sprzątania po remoncie?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnym urządzeniom czyszczącym jesteśmy sobie w stanie poradzić ze wszystkimi, typowymi dla remontu zabrudzeniami. W zależności od potrzeb, możemy wykonać dla Ciebie następujące prace:

 • czyszczenie podłóg,
 • czyszczenie fug,
 • odpylanie ścian i sufitów,
 • mycie okien z kurzu, brudu, resztek farb itd.,
 • czyszczenie armatury łazienkowej,
 • doczyszczanie mebli,
 • doczyszczanie szyb wewnętrznych, luster i powierzchni ze stali nierdzewnej.
 • sprzątanie zaniedbanych mieszkań

Gwarantujemy, że pozbędziemy się wszystkich resztek farb, gipsu, tynku, klejów, a także kurzu i innych zabrudzeń. Po remoncie możemy wysprzątać zarówno cały dom czy mieszkanie, a także pojedyncze pomieszczenia – skontaktuj się z nami i dobierz potrzebny Ci zakres usług!

Sprzątanie po budowie i remoncie Tychy – oferta dla firm

Jesteśmy gotowi do realizacji nawet największych zleceń – mamy doświadczenie w czyszczeniu obiektów wielkopowierzchniowych po remontach, przebudowach i budowach. Zajmowaliśmy się sprzątaniem nowo powstałych biur, magazynów, sklepów, galerii handlowych, budynków wielorodzinnych. Jeśli poszukujesz firmy, która kompleksowo oczyści wszystkie zakamarki świeżo wybudowanego obiektu przed jego oddaniem do użytkowania, skorzystaj z naszych usług – sprzątamy szybko, dokładnie i profesjonalnie.

Zamów sprzątanie po remoncie w Tychach

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Umów się z nami na bezpłatną wycenę sprzątania po remoncie. Nasz przedstawiciel przyjedzie do Ciebie w celu ustalenia zakresu i rodzaju prac, dokona wyceny usług sprzątających oraz określi termin ich realizacji. Kolejnym etapem jest podpisanie umowy, w której zawarte są wszystkie ustalenia, takie jak:

 • pomieszczenia, które mają zostać wysprzątane po remoncie,
 • zakres usług (oferujemy m.in. maszynowe czyszczenie podłóg, czyszczenie okien, fug, armatury, mycie mebli itd.),
 • koszt sprzątania po remoncie,
 • czas realizacji usługi.

Gwarantujemy indywidualne i fachowe podejście do każdej realizacji – niezależnie od jej zakresu. Postaw na nasze usługi i przekonaj się, jak skuteczne jest nasze sprzątanie po remoncie!
Miałeś pożar? I szukasz firmy, która przeprowadzi sprzątanie po pożarze – sprawdź !

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%