Sprzątanie po remoncie
Ruda Śląska

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Szukasz profesjonalistów, którzy podejmą się sprzątania po budowie lub remoncie w Rudzie Śląskiej? Niezależnie, czy potrzebujesz pomocy w doczyszczeniu małego mieszkania, czy chcesz przygotować do oddania wybudowany przez Twoją firmę obiekt – nasze usługi sprzątające to gwarancja szybkiego, dokładnego i kompleksowego wyczyszczenia wszelkich powierzchni z typowych dla remontów zabrudzeń. Sprawdź szczegóły naszej oferty i przekonaj się, że nasze usługi są dla Ciebie!

Jakie prace sprzątające możemy dla Ciebie wykonać?

Nasza firma to wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz najlepsze środki i urządzenia czyszczące – możemy doczyścić wszystkie powierzchnie i usunąć wszelkie zanieczyszczenia, powstałe podczas remontu. Nasze usługi sprzątania po remoncie świadczymy w Rudzie Śląskiej i na terenie całego Śląska. Indywidualnie dostosowujemy zakres prac do Twoich potrzeb i oczekiwań – możesz zlecić nam m.in.:

  • odpylanie zakurzonych w trakcie remontu ścian, podłóg i sufitów,
  • doczyszczanie fug z resztek silikonów, klejów i innych zabrudzeń,
  • mycie okien z framugami oraz luster i innych powierzchni szklanych i ze stali nierdzewnej,
  • mycie glazury, gresu, terakoty i armatury,
  • maszynowe mycie podłóg i posadzek,
  • odkurzanie i mopowanie podłóg,
  • czyszczenie mebli,
  • usuwanie resztek farb, gipsu, tynku, klejów z innych powierzchni.
  • sprzątanie po remoncie Tychy
  • sprzątanie po pożarach na śląsku

Czyścimy wszystkie pomieszczenia i obiekty, niezależnie od ich powierzchni i zastosowania. Po remoncie sprzątamy zarówno prywatne mieszkania i domy, jak biurowce, magazyny, hale, sklepy, galerie handlowe i inne obiekty wielkopowierzchniowe. Możemy doczyścić cały budynek po budowie lub wysprzątać pojedynczy pokój po remoncie – zakres naszych usług zależy wyłącznie od Twoich potrzeb i preferencji.

Zamów profesjonalne sprzątanie po remoncie w Rudzie Śląskiej

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług sprzątających, zapraszamy do kontaktu. W dogodnym dla Ciebie terminie umówimy się na bezpłatną wycenę – nasz przedstawiciel przyjedzie w dowolne, wskazane miejsce. Podczas spotkania, przedstawisz swoje oczekiwania i uzgodnisz zakres sprzątania po remoncie. Na podstawie rodzaju usług oraz liczby pomieszczeń i ich powierzchni otrzymasz indywidualną wycenę usług sprzątających oraz termin ich realizacji. Jeśli proponowane przez nas rozwiązania i ich cena spełniają Twoje oczekiwania, pozostaje jedynie spisać umowę, w której zawarte są wszystkie szczegóły zlecenia.

Działamy profesjonalnie i terminowo – wybierz nasze usługi sprzątania po remoncie i przekonaj się sam o ich wyjątkowej skuteczności!
Miałeś pożar? I szukasz firmy, która przeprowadzi sprzątanie po pożarze – sprawdź !

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%