Sprzątanie po remoncie
Gruntowne doczyszczanie podłóg, okien i kontenerów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie w domu po remoncie Katowice i okolice

Proponujemy skuteczne rozwiązania w zakresie przywrócenia czystości po remontach i budowach. Działamy w oparciu o własne doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt np. maszyny do czyszczenia suchym lodem. Oferujemy usługi sprzątające na najwyższym poziomie!

Doczyszczanie podłóg

Skuteczne usuwanie pozostałości farb, gipsu, kurzu i wszelkich zabrudzeń z podłóg powstałych po remoncie. Doczyszczanie fug, bezpyłowe odkurzanie przemysłowe.

Mycie okien

Czyszczenie pionowych gładkich powierzchni, takich jak elewacje, szyby, lustra oraz powierzchnie ze stali nierdzewnej, siding. Mycie okien po remoncie - usuwanie resztek farb i gładzi.

Sprzątanie na budowie

Kompleksowe usługi sprzątanie na budowie i po remoncie. Usuwanie pianek montażowych, klejów, taśm z okien. Mycie czyszczenie kontenerów budowlanych, toalet, dezynfekcja.

Usługi specjalistyczne

Oferujemy specjalistyczne usługi sprzątające, do których należą m.in. sprzątanie kontenerów na budowie, mycie elewacji na wysokości, czyszczenie suchym lodem , dezynfekcja w obiektach przemysłowych, ozonowanie pomieszczeń, czyszczenie kostki brukowej. Działamy szybko i skutecznie.

Sprzątanie kontenerów biurowych na budowie

Zajmujemy się sprzątaniem kontenerów biurowych na budowie. Dezynfekujemy i czyścimy silnie zabrudzone toalety na placach budowy. Współpracujemy z deweloperami w Katowicach i innych miastach aglomeracji Śląskiej.

Sprzątanie nowo powstałych obiektów

Świadczymy specjalistyczne usługi porządkowe na terenie nowo powstałych obiektów handlowo-usługowych takich jak: hale, magazyny, sklepy. W październiku 2018 r. nasza firma wyczyściła kilka tysięcy metrów kwadratowych w katowickiej Galerii Handlowej Libero. Zapraszamy do współpracy.

Sprzątanie po remontach

Szukasz kogoś, kto zorganizuje dla ciebie sprzątanie po remoncie w Katowicach lub w innym mieście aglomeracji Śląskiej? Zajmujemy się czyszczeniem od wielu lat. Dysponujemy wiedzą, wykwalifikowanym zespołem oraz profesjonalnym sprzętem. Sprzątanie po budowie cena za m2 w 2023 roku wzrosła o około 30% i w 2023 roku wynosi około 20 zł za metr kwadrat.

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Sprzątanie mieszkań, które zostały dopiero, co oddane do użytku nie jest nikomu na rękę, przecież i tak wydano fortunę na zakup nieruchomości.

Od czego zacząć czyszczenie domu po remoncie?

Przede wszystkim już na etapie budowy powinieneś zadbać o to, by zabezpieczyć odpowiednio mieszkanie na czas remontu. Należy dokładnie zabezpieczyć okna, podłogi, drzwi przed malowaniem i zapyleniem. Często nowe okna i meble są zupełnie niepotrzebnie zabrudzone farbą – niszczy i zwiększa koszt późniejszej usługi sprzątania po budowie   wymaga wielogodzinnego doczyszczania, specjalistycznymi środkami chemicznymi. Jeśli odpowiednio nie zabezpieczyłeś swoich sprzętów i mebli – przyda Ci się porządna firma sprzątająca!

Czytaj również: sprzątanie mieszkań

Jak działa firma sprzątająca Kastelnik?

Pierwszym krokiem nawiązania współpracy z firmą sprzątającą jest umówienie się na bezpłatną wycenę. Przedstawiciel naszej firmy przyjedzie do Ciebie, gdzie na miejscu wspólnie omówicie zakres usług sprzątania. Jest to bardzo ważny etap naszej współpracy. Na podstawie twoich oczekiwań ustalamy cenę za sprzątanie mieszkania (orientacyjny koszt 15-20 zł/m2), dotycząca sprzątania po remoncie twojego mieszkania, domu, biura oraz termin jego realizacji i podpisujemy umowę.

Czytaj także: pranie wykładzin

Umowa dotycząca sprzątania po remoncie klasy Premium

Sprzątanie domów po remontach warto zacząć od podpisania zamówienia. W umowie zawarte są wszystkie nasze ustalenia.  Określamy pomieszczania, gdzie będzie świadczona usługa sprzątania po remoncie oraz omawiamy zakres usług. Wykonujemy m.in.:

 • odpylanie ścian, podłóg i sufitów,
 • doczyszczanie fug,
 • mycie glazury i armatury w łazience,
 • mycie okien wraz z framugami,
 • mycie luster i innych powierzchni szklanych,
 • maszynowe mycie podłóg i posadzek,
 • mopowanie podłóg,
 • mycie szafek oraz czyszczenie mebli,
 • usuwanie resztek farb oraz pozostałości klejów.

Zobacz, jaka usługa jest często poszukiwana: sprzątanie po zgonach we Wrocławiu

Wasza inwestycja kosztowała sporo czasu i pieniędzy, warto więc poświęcić trochę czasu na wybór profesjonalnej ekipy, aby móc w pełni cieszyć się z końcowego efektu.
Miałeś pożar? I szukasz firmy, która przeprowadzi czyszczenie po pożarze – sprawdź !

Zadzwoń i zapytaj o sprzątanie klasy Premium +48 735-960-510

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,9
  Rated 4.9 out of 5
  4.9 out of 5 stars (based on 48 reviews)
  Excellent92%
  Very good8%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%