Sprzątanie po remoncie
Gruntowne doczyszczanie podłóg i okien

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po remoncie Katowice i okolice

Proponujemy skuteczne rozwiązania w zakresie przywrócenia czystości po remontach i budowach. Działamy w oparciu o własne doświadczenie i sprzęt. Oferujemy usługi sprzątające na najwyższym poziomie!

Doczyszczanie podłóg

Skuteczne usuwanie pozostałości farb, gipsu, kurzu i wszelkich zabrudzeń z podłóg powstałych po remoncie. Doczyszczanie fug, odkurzanie.

Mycie okien

Czyszczenie pionowych gładkich powierzchni, takich jak szyby wewnętrzne, lustra oraz powierzchnie ze stali nierdzewnej. Mycie okien po remoncie - usuwanie resztek farb i gładzi.

Sprzątanie po budowie

Kompleksowe usługi sprzątające po budowach i przebudowach. Usuwanie pianek montażowych, klejów, odkurzanie.

Dorota i Mieszko Kastelnik

Usługi specjalistyczne

Oferujemy specjalistyczne usługi sprzątające, do których należą m.in. sprzątanie drogi po budowie, mycie i czyszczenie w obiektach przemysłowych, doczyszczanie garaży podziemnych oraz czyszczenie kostki brukowej. Działamy szybko i skutecznie.

Sprzątanie apartamentów po budowie

Zajmujemy się doczyszczaniem mieszkań przed odbiorem od dewelopera, myciem okien, klatek schodowych, garaży. Usługi sprzątania po budowie świadczy nasz wykwalifikowany personel, wspomagany specjalistycznym sprzętem.

Sprzątanie nowo powstałych obiektów

Świadczymy specjalistyczne usługi porządkowe na terenie nowo powstałych obiektów handlowo-usługowych takich jak: hale, magazyny, sklepy. W październiku 2018 r. nasza firma wyczyściła kilka tysięcy metrów kwadratowych w katowickiej Galerii Handlowej Libero.

Sprzątanie po remoncie

Szukasz kogoś kto zorganizuje dla ciebie sprzątanie po remoncie w Katowicach lub w innym mieście aglomeracji Śląskiej? Zajmujemy się czyszczeniem od wielu lat. Dysponujemy wiedzą, wykwalifikowanym zespołem oraz profesjonalnym sprzętem. 

Od czego zacząć?

Przede wszystkim już na etapie budowy powinieneś zadbać o to by zabezpieczyć odpowiednio mieszkanie na czas remontu. Należy dokładnie zabezpieczyć okna, podłogi, drzwi przed malowaniem i zapyleniem. Często nowe okna i meble są zupełnie niepotrzebnie zabrudzone farbą – niszczy i zwiększa koszt późniejszej usługi sprzątania po budowie   wymaga wielogodzinnego doczyszczania, specjalistycznymi środkami chemicznymi. jeśli odpowiednio nie zabezpieczyłeś swoich sprzętów i mebli – przyda Ci się porządna firma sprzątająca!

Jak działamy?

Pierwszym krokiem nawiązania współpracy z firmą sprzątającą jest umówienie się na bezpłatną wycenę. Przedstawiciel naszej firmy przyjedzie do Ciebie, gdzie na miejscu wspólnie omówicie zakres usług sprzątania. Jest to bardzo ważny etap naszej współpracy. Na podstawie twoich oczekiwań ustalamy cenę (orientacyjny koszt 10-12 zł/m2), dotycząca sprzątania po remoncie twojego mieszkania, domu, biura oraz termin jego realizacji i podpisujemy umowę.

Umowa dotycząca sprzątania po remoncie klasy Premium

W umowie zawarte są wszystkie nasze ustalenia.  Określamy pomieszczania w których będzie świadczona usługa sprzątania po remoncie oraz omawiamy zakres usług. Wykonujemy m.in.:

  • odpylanie ścian, podłóg i sufitów,
  • doczyszczanie fug,
  • mycie glazury i armatury w łazience,
  • mycie okien wraz z framugami,
  • mycie luster i innych powierzchni szklanych,
  • maszynowe mycie podłóg i posadzek,
  • mopowanie podłóg,
  • mycie szafek oraz czyszczenie mebli,
  • usuwanie resztek farb oraz pozostałości klejów.

Wasza inwestycja kosztowała sporo czasu i pieniędzy, warto więc poświęcić trochę czasu na wybór profesjonalnej ekipy, aby móc w pełni cieszyć się z końcowego efektu.

Zadzwoń i zapytaj o sprzątanie klasy Premium +48 735-960-510

Kontakt

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi sprzątające możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.9
4,9 rating
4.9 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 48)
Doskonale92%
Bardzo dobrze8%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%