Sprzątanie po pożarze, czyszczenie i ozonowanie. Usuwanie szkód pożarowych

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Katowice, Warszawa, Gdańsk

Oferujemy innowacyjne rozwiązanie czyszczenia suchym lodem w ramach kompleksowego usuwania szkód oraz czyszczenia i dekontaminacji po pożarach i nadpaleniach a także wybuchach sadzy z kominków czy przewodów wentylacyjnych. Pracujemy w Katowice, Warszawa, Gdańsk, Zamość i innych miastach na terenie Polski.

Czyszczenie suchym lodem po pożarach

Unikalna metoda tj. czyszczenie suchym lodem po pożarze jest bardzo precyzyjne, umożliwia dokładne wyczyszczenie sadzy ze ścian, sufitów oraz przedmiotów codziennego użytku. Oczywiście wspomniane rzeczy mogących być jednym ze źródeł nieprzyjemnego zapachu.

Neutralizacja zapachów z ozonowaniem

Skutecznie usuwamy zapachy po pożarze lub wybuchu z komina. Jest to proces długo falowy w skład którego wchodzi poza czyszczeniem ścian np. suchym lodem usługa profesjonalnego ozonowania pomieszczeń po pożarze.

Dokumentacja z miejsca szkody

Po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia nasi technicy przyjeżdzają na miejsce zdarzenia, gdzie podczas szczegółowych oględzin wykonują dokumentację fotograficzną oraz sporządzają protokół szkody oraz szczegółowy kosztorys prac.

urządzenie do czyszczenia ścian po pożarze suchym lodem cold jet

Sprzątanie po pożarze - bezpłatna wycena

Sprzątanie domu po pożarze można realizować, jeżeli firma przeprowadzi wycenę na miejscu u klienta. Wiele podmiotów oferują taką usługę bezpłatanie. Kastelnik to skuteczne czyszczenie suchym lodem, wszelkiego rodzaju spalonych ścian i podłóg. Myjemy gruntowanie przewody kominowe i wentylacyjne. W razie potrzeby używamy profesjonalnych środków chemicznych - łączymy różne technologie czyszczenia, zawsze wybieramy tą najbardziej optymalną dla klienta. Usuwamy szkodliwe osmolone substancje ze ścian, sufitów oraz podłóg. Na koniec dezynfekcja!

Darmowa wycena u klienta

Przeprowadzimy dla Państwa bezpłatne oględzin na miejscu zdarzenia oraz przygotujemy oferty dotyczącą usunięcia skutków pożaru. Prz pomocy technologi czyszczenia suchym lodem usuwamy 99,9% zarodników pleśni, wykonujemy to 6 razy szybciej niż w przypadku tradycyjnych metod czyszczenia przy użyciu ogólnie dostępnych środków chemicznych.

Współpraca z ubezpieczycielem

Jeżeli posiadacie Państwo ubezpieczenie, współpracujemy z większością firm ubezpieczeniowych przy likwidacji szkód. Przygotowujemy niezbędną dokumentacje, protokoły pomiarowe, kosztorysy i inne niezbędne dokumenty. Istnieje możliwość rozliczenia w formie "bezgotówkowej".

Usuwanie skutków pożarów — toksyny po pożarze

Linia naszych urządzeń używana podczas usługi tj. czyszczenie suchym lodem z Serii Performance Cold Jet jest wykorzystywana podczas świadczenia prac związanych ze sprzątaniem po pożarach oraz usuwaniem toksyn i szkód pożarowych. Opatentowana technologia pozwala nam czyścić zadymione ściany w bezpieczny sposób.  Nasze technologia zapewnia niezawodne działanie zarówno w przypadku delikatnego czyszczenia tynków pod ciśnieniem 20 psi (1,4 bara), jak i agresywnego wydmuchiwania pod ciśnieniem 300 psi (5,5 bara) np. do stropów z betonu.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Oferujemy usuwanie szkód po pożarach w następujących województwach:

usuwanie skutków pożaru

Gdzie szukać pomocy po pożarze?

Czyszczenie mieszkania po pożarze odbywa się przy pomocy specjalnych urządzeń do dekontaminacji pomieszczeń. Pomocy, po pożarze w domu można śmiało szukać wśród firm, które świadczą usługi w zakresie usuwania szkód pożarowych. Podmioty takie mają sprzęt do ozonowania i usuwania zapachów oraz maszyny do zamgławiania powietrza. Mycie ścian z osadów pożarowych jest skuteczne przy użyciu środków chemicznych lub suchego lodu. Solidna dezynfekcja domu z toksyny to podstawa ponownego przygotowania nieruchomości do użytku.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co warto wiedzieć o suchym lodzie?

Nie zapomnij zgłosić szkodę w towarzystwie ubezpieczeniowym

Okazuje się, że przed przystąpieniem do prac, warto zgłosić szkodę w towarzystwie ubezpieczeniowym, a likwidację skutków pożaru zacząć po wizycie rzeczoznawcy ds. usuwania zniszczeń pożarowych. Niewątpliwie warto tuż po zdarzeniu skontaktować się z Powiatowym Inspektorem Nadzoru Budowlanego, który udzieli nam informacji czy budynek w ogóle nadaje się do dalszego użytku oraz, czy nie grozi zawaleniem.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak zapobiec zwarciu instalacji elektrycznej w domu?

Po dopuszczeniu nieruchomości do dalszego użytkowania w przypadku, w którym nasze mieszkanie było ubezpieczone, warto zwrócić się w następnej kolejności do ubezpieczalni. Rzeczoznawca z ubezpieczalni oceni wielkość szkód, jak również stwierdzi rodzaj poniesionych strat. Pomocy, po pożarze możemy także szukać w miejskich ośrodkach pomocy społecznej, gdzie po spełnieniu wszelkich formalności można liczyć na kwotę 6 000,00 zł zasiłku. Pieniądze otrzymane z ubezpieczalni czy miejskiego ośrodka pomocy społecznej mogą zostać spożytkowane na usługi związane z uprzątnięciem pogorzeliska lub wyczyszczeniem ścian z sadzy.

Zwróć się do specjalistycznej firmy sprzątającej Kastelnik

Warto bowiem zwrócić się do specjalistycznych firm sprzątających, które kompleksowo zaopiekują się miejscem pożaru, przeprowadzając dokładne czyszczenie ścian, usuwając sadzę, likwidując nieprzyjemny zapach, jak również eliminując wszelkie toksyny oraz niebezpieczne dla zdrowia związki chemiczne unoszące się we wdychanym powietrzu. Nierzadko zdarza się również tak, iż osoby, które ucierpiały w trakcie pożaru, np. tracąc cały swój dobytek życia, muszą sięgnąć po pomocy psychologa, by móc uporać się z krótko falowymi konsekwencjami pożaru.

Co czyścimy za pomocą suchego lodu?

Na rynku jest wiele podmiotów świadczących specjalistyczne usługi po pożarze domu czy samochodu. Nie każda firma sprzątająca po pożarze wykorzystuje nowoczesną technologię czyszczenia, np. za pomocą urządzeń Cold Jet Aero 40FP. Warto zwrócić uwagę na zaplecze sprzętowe podmiotu, któremu zamierzamy powierzyć usunięcie skutków pożaru w naszym domu. Kastelnik za pomocą suchego lodu czyści m.in.: domy, garaże, obiekty przemysłowe oraz statki po pożarach w maszynowniach.

Podczas prac naprawczych usuwamy wszelkie zabrudzenia na ścianach i sufitach oraz likwidujemy szkody powstałe podczas pożaru. Posiadamy kilkadziesiąt przemysłowych generatorów ozonu, które są w stanie usunąć każdy zapach spalenizny po pożarze. Nasze metody bez trudu poradzą sobie nawet z wyjątkowo osmoloną i czarną powierzchnią. Suchy lód umożliwia również dokładne usunięcie sadzy ze ściany, rdzy z metalowych powierzchni, a także samarów, tłuszczy i nieczystości powstałych po pożarach.

Popularna usługa dostępna w województwie łódzkim: Sprzątanie po zmarłych w Łodzi

Ogólnopolska firma sprzątająca Kastelnik, posiada oddziały na terenie całej Polski w takich miastach jak:

 • Bielsko-Biała
 • Bydgoszcz
 • Katowice
 • Kraków
 • Łódź
 • Nowy Sącz

i inne miasta w kraju.

Na czym polega czyszczenie suchym lodem?

Suchy lód powstaje poprzez rozprężanie ciekłego dwutlenku węgla w bardzo krótkim czasie – podczas rozprężania, temperatura CO2 gwałtownie spada, dzięki czemu zamarza on w temperaturze -79°C. Granulki suchego lodu, podawane pod wysokim ciśnieniem na zanieczyszczoną warstwę, ze znaczną prędkością (ponad 150 m/s) uderzają w brud, niszcząc jego strukturę. Powłoka zanieczyszczenia traci elastyczność i pęka.

Kolejne dawki suchego lodu wdzierają się w pęknięcia, w których następnie sublimują, czyli przechodzą bezpośrednio ze stanu stałego w gazowy, co prowadzi do odspajania brudu. Suchy lód nie niszczy czyszczonej powierzchni, podczas czyszczenia nie wydziela się z niego wilgoć, jest więc on również idealnym materiałem do oczyszczania wszelkich powierzchni wrażliwych na korozję i kontakt z wodą.

restytucja mienia po pożarze

Zalety czyszczenia za pomocą suchego lodu

Za pomocą suchego lodu można wykonywać czyszczenie domu po pożarze, a także mieszkania, wszędzie tam, gdzie niewskazane jest stosowanie wody, a w przypadku domu po pożarze możemy już jej mieć dosyć. Metoda ta nie wymaga specjalnych nakładów finansowych, suchy lód bez trudu dociera we wszystkie zakamarki spalonego domu.

Szybki czas usunięcia szkody oznacza, iż sumaryczny koszt czyszczenia tą metodą jest znacznie niższy, w porównaniu z metodami tradycyjnymi. Suchy lód świetnie sprawdza się w przypadku oczyszczania delikatnych powierzchni nadpalonych ścian czy sufitów – jest on niekorozyjny oraz erozyjny w minimalnym stopniu. Po zainstalowaniu specjalnej końcówki możemy tą metodą czyścić elektronikę, która mogła ucierpieć podczas pożaru.

Co równie istotne, usuwanie szkód po pożarze suchym lodem, jest w pełni bezpieczne dla środowiska. W tej metodzie nie stosuje się żadnych środków chemicznych ani rozpuszczalników. Podczas pracy, nie powstają więc toksyczne opary, zagrażające obsłudze urządzenia. Ponadto, po czyszczeniu suchym lodem nie pozostają żadne ścieki ani odpady wtórne, które należałoby zutylizować, gdyż lód przechodzi bezpośrednio do powietrza, jako gazowe CO2 – jedyne, co należy uprzątnąć po oczyszczaniu, to resztki odspojonego brudu, które opadły na podłogę.

dekontaminacja po pożarze

Jak wykorzystuje się czyszczenie suchym lodem?

Suchy lód doskonale sprawdza się w czyszczeniu po pożarze, stosowany jest w różnych obiektach zarówno u klientów indywidualnych jak i w firmach . Oczyszczanie tą metodą sprawdza się m.in. w:

 • czyszczeniu ścian po pożarze;
 • czyszczeniu sufitu;
 • czyszczeniu podłóg;
 • czyszczeniu wyposażenia;
 • czyszczeniu sprzętów AGD;
 • czyszczeniu sprzętów RTV;
 • czyszczeniu i doczyszczaniu posadzek;
 • czyszczenie książek i dokumentów po pożarze, tę czynność wykonujemy, łącząc kilka technologii;
 • czyszczenie przedmiotów drewnianych;
 • czyszczenie przewodów wentylacyjnych;

Utylizacja zniszczonych w pożarze przedmiotów

Z doświadczenia wiemy, iż nie każdą sadzę na meblach da się skutecznie usunąć. Utylizacja przedmiotów, które uległy spaleniu w pożarze to rzecz istotna i podlega określonym restrykcjom prawnym. Niewątpliwie poza bezpośrednim oczyszczeniem ścian, czy sufitu po pożarze niezbędne jest także pozbycie się zniszczonych rzeczy.

Podkreślić trzeba, że spalonych resztek mebli nie wolno wyrzucać do śmietników, które znajdują się przy naszych domach. Zniszczone meble są często zagrożeniem dla naszego zdrowia ze względu na wydobywające się z nich toksyny. Utylizacja zniszczonych w pożarze przedmiotów powinna być przeprowadzona w jednej z firmy sprzątających po pożarach.

Bezpieczeństwo podczas tego typu prac jest niezbędne, dlatego technicy naszej firmy, kiedy realizują sprzątanie po pożarze, to zawsze zabezpieczają się za pomocą atestowanych środków ochrony osobistej. 

nie wyrzucaj przedmiotów po pożarze do śmieci

Uwaga na toksyny po pożarze- odpowiedzialna utylizacja śmieci © 2023 Kastelnik

Certyfikat z dekontaminacji budynku po pożarze 

Jeśli zdecydujesz się na zamówienie jednej z naszych wielu specjalistycznych usług tj.  czyszczenie ścian po pożarze, ozonowanie lub sprzątanie pogorzeliska otrzymasz zaświadczenie w formie certyfikatu z dekontaminacji domu po pożarze. W środku takiego dokumentu znajdzie się opis wykonanych prac, oraz informacja na temat oczyszczeniu powierzchni z trujących związków chemicznych, tj. dioksyny i furany.

Kompleksowe usuwanie szkód po pożarze zawiera mycie osmolonych ścian, dezynfekcję pomieszczeń oraz wywóz zniszczonego mienie z miejsca zdarzenia. Po wykonanym zleceniu specjaliści z firmy Kastelnik wystawiają jednorazowy certyfikat z dekontaminacji budynku po pożarze. Dzięki temu zaświadczeniu masz potwierdzenie na to, jak sprzątanie zostało przeprowadzenie. Certyfikat wystawiany jest jako załącznik do protokołu odbioru usługi oraz faktury. 

kastelnik, firma sprzątająca po pożarach

Zdjęcie: certyfikat dekontaminacji budynku po pożarze © 2023 Kastelnik

Czyszczenie po pożarze, jak zrobić to profesjonalnie?

Pożar to przykre zdarzenie dla każdego, komu się on przytrafi. Czyszczenie po pożarze to trudne zadanie, bezwzględnie warto je powierzyć fachowcom. Oto nasze porady, jak zabezpieczyć dom przed pożarem część. 1, oraz część 2. W naszej pracy wykorzystujemy technologię czyszczenia suchym lodem. Nasze działanie to gwarancja, że Wasze mieszkanie, czy dom zniszczony przez żywioł zostanie doprowadzone do stanu używalności w szybki i profesjonalny sposób.

Czy wiesz, że mycie suchym lodem to innowacyjna technologia usuwania trudnych zabrudzeń po pożarze? Suchy lód to zestalony dwutlenek węgla o temperaturze -78,5 stopni Celsjusza i znajduje zastosowaniu w usuwaniu sadzy ze ścian po pożarze.

Najważniejsze to usunięcie wszelkich potencjalnych  zagrożeń. Firmy sprzątające po pożarach, takie jak Kastelnik gwarantują kompleksowe usługi w tym zakresie takie jak; czyszczenie po pożarze, sprzątanie po pożarach, wraz z dezynfekcją i pozbywaniem się nieprzyjemnych zapachów.

czyszczenie suchym lodem po pożarze

Jak wymyć ściany po pożarze?

Czy wiesz, że czyszczenie ścian po pożarze jeszcze nigdy nie było tak szybkie i łatwe, jak przy użyciu metody mycia suchym lodem. Od dziś technologia ta dostępna jest nie tylko dla klientów w Katowicach. Nasze usługi, są tak skuteczne, że od zeszłego roku oferujemy je na terenie całego kraju. Suchy lód idealnie sprawdza się jako środek czyszczący nie tylko czarne smugi po pożarach, jest idealny do zadymionych podłóg oraz okopconych sufity. Jak pewnie już się dowiedziałeś, to właśnie dzięki swoim unikalnym cechom, a np. bardzo niskiej temperaturze -78,5 ˚C, posiada właściwości dezynfekujące.

sprzątanie po pożarach, ogólnopolska firma sprzątając

Zdjęcie: mapa zasięgu ogólnopolskiej firmy sprzątającej po pożarach © 2023 Kastelnik

Dekontaminacja domu po pożarze – ozonowanie 24 godziny na dobę!

Dekontaminacja po pożarze z wykorzystaniem tej metody przebiega szybciej, niż stosując tradycyjne metody. Dzięki temu oszczędzamy czas, a co za tym idzie środki finansowe jakże potrzebne na renowacje budynku zniszczonego przez pożar. Usuwamy szkody po pożarowe przez cały rok 24 godziny na dobę, także w weekendy. Oferujemy również profesjonalne ozonowanie po pożarze. Dobrze zdajemy sobie sprawę, że Twój biznes, zniszczony ogniem nie może czekać.

Usługi sprzątania po pożarach dostępne są również w miatach tj.: Olsztyn, Toruń, Bydgoszcz

Pożary na terenie kraju, wiadomości Kastelnik

Najnowsze wiadomości na temat pożarów z terenu całego kraju – grudzień 2022

 • Pożar w Warszawie, 4 grudnia 2022 – w niedzielę wieczorem w mieszkaniu przy ulicy Nalewki w Warszawie wybuchł pożar, w wyniku którego tragiczną śmierć poniosła jedna osoba. Kobieta w trakcie tego zdarzenia była przykuta do ortopedycznego łóżka i nie miała możliwości ewakuacji. Jak poinformował przedstawiciel Komendy Miejskiej Państwowej Straży  Pożarnej w Warszawie, z lokalu udało się ewakuować jedną osobę.

  Kiedy mamy do czynienia ze zgonem w domu, zaleca się usunięcie trujących związków chemicznych przed rozpoczęciem pracy – Samanta Sznajder [ekspert od dekontaminacji].

 • Pożar w Łódzi, 6 grudnia 2022 – we wtorek wieczorem w nowo budowanym domu jednorodzinnym w Łodzi wybuchł pożar, który spowodowany był najprawdopodobniej, zwarciem instalacji elektrycznej. Ogień spalił drewnianą konstrukcję na poddaszu i spowodował liczne szkody materialne o wartości powyżej 100 tysięcy złotych. Jak przekazali świadkowie tego zdarzenia, kilka zastępów strażaków niestrudzenie pracowało do późnych godzin nocnych, aby

Czyszczenie drewnianych elementów suchym lodem może być jedną z możliwości oczyszczenia sadzy ze ścian. W przypadku dużych zniszczeń w konstrukcji warto wcześniej sprawdzić, czy tego typu prace są bezpieczne i opłacalne z ekonomicznego punktu widzenia – Mieszko Kastelnik [ekspert od usuwania szkód po pożarze].

 • Pożar w Rudzie Śląskiej, 9 grudnia 2022 – w piątek w godzinach wieczornych w jednym z budynków mieszkalnych przy ulicy P. Niedurnego w Rudzie Śląskiej wybuchł pożar i pojawiło się spore zadymienie. Kłęby dymu na korytarzu były tak duże, że strażacy zdecydowali się przeprowadzić ewakuację ponad 100 lokatorów. W ciągu kilkunastu minut wszystkie osoby zostały bezpiecznie usunięte z nieruchomości, a po usunięciu zagrożenia mieszkańcy bezpieczenie wrócili do swoich lokali. W tym pożarze nie było ofiar. Pożar budynku często ma miejsce na skutek zwarcia instalacji elektrycznej, które jest spowodowane przeciążeniem sieci i spięciem w gniazdku. Ma to zazwyczaj związek z używaniem zbyt dużej ilości grzejników i złym stanem instalacji w budynku

Zapach palonych kabli w domu to może byćpierwszy sygnał ostrzegawczy, że dzieje się coś złego. W przypadku zwarcia elektrycznego czuć zazwyczaj wyraźne swąd spalenizny. Należy wyłączyć wszystkie urządzenia elektryczne np. sprzęty AGD, RTV i wezwać elektryka – Dorota Kastelnik [ekspert ds. usuwania skutków po zalaniach i pożarach].

 • Pożar w  Bielsku-Białej, 13 grudnia o godzinie 21:49 strażacy z Komendy Miejskiej PSP otrzymali zgłoszenie o pożarze silosu na trociny. Na miejsce wybuchu ognia skierowano siedem jednostek straży pożarnej, a akcja gaśincza trwała ponad pięć godzin. Ponad 20 m3 trociny uległo spaleniu. Ten incydent jest doskonałym przykładem tego, jak strażacy reagują na sytuacje kryzysowe i jak ważną rolę odgrywa czujne oko człowieka w ochronie dobytku całej firmy. Doświadczenie w gaszeniu pożarów pozwoliło na powstrzymanie wybuchu ognia i rozprzestrzenienie go na inne budynki. Jednym z kluczowych momentów podczas tej akcji było odcięcie dopływu prądu, a następnie jego włączanie w kontrolowany sposób w celu wyciągnięcia na zewnątrz tlących się wiórów.

Po takiej akcji zaleca się kilkukrotne sprawdzenie pogorzeliska – Mieszko Kastelnik [ekspert od usuwania szkód po pożarze].

Czytaj więcej: archiwum wiadomości o pożarach – IV kwartał 2022

Aktualności pożarowe firmy sprzątającej Kastelnik

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Duże grono osób nie wie co robić, kiedy widzą ogień w domu. Warto wiedzieć, jakie są podstawowe zasady ochrony budynku przed pożarem, jak zachować się, kiedy dojdzie do pożaru oraz gdzie szukać pomocy po wybuchu ognia. Usługi sprzątania po pożarach są w ofercie zarówno firm lokalnych, jak i ogólnopolskich. Zespół ekspertów doskonale wie, jak radzić sobie w każdej sytuacji — od małych pożarów w kuchni domu po katastrofy na dużą skalę w zakładach przemysłowych.

Jakie są najczęstsze przyczyny pożaru w domu?

Każdego roku, zwarcie w instalacji elektrycznej jest powodem ponad 6000 pożarów. Wychodząc z domu, warto wyłączyć z ładowania, wszelkie urządzenia podpięte do prądu 230 V. Zaliczyć to nich można rowery elektryczne, hulajnogi elektryczne, odkurzacze bezprzewodowe, ładowarki konsoli do gier o dużej mocy i inne sprzęty. Nie należy zapominać również o regularnych przeglądach instalacji elektrycznej i dużą uwagą zwracać na różnego typu pralki i inne urządzenia, które produkują dużą ilość ciepła.

Czym usunąć sadzę ze ściany?

Nieczystości na ścianie po pożarze jak sadza i czarne osady można usunąć za pomocą specjalnych środków chemicznych lub suchego lodu. Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem jest nowoczesną metodą, by pozbyć się osadów pożarowych i sadzy ze ścian. Potrzebny do tego jest suchy lód (zestalony dwutlenek węgla), kompresor oraz maszyna do mycia ścian pod ciśnieniem.

Co zrobić po pożarze domu?

Nieruchomości komercyjne i budynki mieszkalne po wybuchu ognia wymagają podjęcia czynności związanych z dekontaminacją. W pierwszej kolejności należy zadbać o własne bezpieczeństwo oraz o bezpieczeństwo innych mieszkańców spalonego budynku. Po zabezpieczeniu konstrukcji budynku przed zawaleniem i sprawdzeniu stanu ścian i sufitów można przystąpić do sprzątania pogorzeliska. Mały pożar w garażu to nie to samo co sadza we wszystkich pomieszczeniach domu. Warto więc, sprzątanie po pożarze rozpocząć od usunięcia osadu ze ścian, wymyciu substancji smolistych oraz wydezynfekowaniu powietrza. Jeżeli zniszczeń nie było dużo, można spróbować wykonać restytucję mienia po pożarze, czyli odzyskanie rzeczy, które nie uległy zniszczeniu.

 

 

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 out of 5 stars (based on 14 reviews)
  Excellent79%
  Very good21%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%