Sprzątanie po pożarze Swarzędz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Swarzędzu – usuwanie szkód  po pożarach w mieszkaniach, domach, obiektach przemysłowych

Firma Kastelnik to zespół specjalistów zajmujących się specjalistycznym usuwaniem zapachów spalenizny po pożarach, w ramach kompleksowych usług oferujemy np. sprzątanie po pożarze w Swarzędzu oraz w pobliskich miastach w województwa wielkopolskiego.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

  Już od 2013 roku prowadzimy działalność skoncentrowaną na udzielaniu fachowej pomocy osobom, których budynki uległy zniszczeniu wskutek wybuchu pożaru, bez względu na skalę zniszczeń.

Czyszczenie po pożarach Swarzędz

Zleć czyszczenie po pożarach w Swarzędzu firmie sprzątającej Kastelnik.

Nasze dyżury telefoniczne prowadzimy całodobowo, można do nas zadzwonić w sprawie usuwania zniszczeń po pożarze, bez względu na porę dnia. Poszkodowani po pożarach, są często w traumie i nie wiedzą gdzie szukać pomocy po pożarze. Choć restytucja mienia, należy do bardzo złożonego procesu, czynności, jakie wykonujemy dla naszych klientów, przeprowadzamy szybko i w bezpieczny sposób.

Pierwszym krokiem jest, ocena skali zniszczeń i przygotowanie oferty handlowej dotyczącej sprzątania po pożarze na terenie miasta Swarzędz. Na wstępie proponujemy bezpłatny przyjazd w miejsce zdarzenia i wizję lokalną. Dla osób zainteresowanych szybką wyceną umożliwiamy wysłanie zdjęć dotyczących zniszczeń po pożarze na specjalny adres e-mail.

Właściciele firm, którzy oddający w nasze ręce likwidację szkód pożarowy, otrzymują od nas fachową pomoc w zakresie czyszczenia ścian po pożarze, usuwania sadzy po pożarze z powierzchni sufitów, likwidację sadzy z posadzek oraz utylizację spalonych przedmiotów.

Czyszczenie po pożarze Swarzędz.

Sprzątanie po pożarze w Swarzędzu – oferta firmy Kastelnik

Naszą firmę wyróżnia ogromne doświadczenie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się sprzątaniem po pożarze z wykorzystaniem najnowszych technologii. Czyszczenie po pożarze suchym lodem, to rezultaty kilkukrotnie lepsze od innych metod.  Dają one gwarancję, że przygotowując się do remontu ściany, są nie tylko czyste, ale i pozbawione trujących dioksyn. Wiemy doskonale, jak rozwiązać problemy zniszczeń po pożarowych, nie tylko szybko, ale i bezpiecznie.

Czyszczenie po pożarze suchym lodem Swarzędz

 • Bezpłatna wycena spalonego mieszkania, domu, obiektu przemysłowego;
 • Sprzątanie po pożarze w Swarzędzu;
 • Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem w woj. wielkopolskim;
 • Dekontaminacja pomieszczeń i usuwanie nieprzyjemnych zapachów spalenizny;
 • Dezynfekcja spalonych powierzchni- ściany, sufity, podłogi;
 • Ozonowanie pomieszczeń po pożarze;
 • Utylizacja spalonych przedmiotów;
Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Likwidacja skutków zniszczeń spowodowanych przez ogień wymaga specjalistycznej wiedzy, ale nie tylko. Usuwanie skutków szkód po pożarach nie można się podjąć  samodzielnie bez odpowiedniego zaplecza sprzętowego. Nasza firma posiada ponad sto przemysłowych generatorów ozonu, wytwarzając najczystszy ozon w całej Wielkopolsce. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować skuteczne usuwanie zapachu spalenizny, którą można wyczuć po pożarze. 

Firma sprzątająca po pożarach z dojazdem do klienta na terenie Swarzędza

Nasza firma sprzątająca dojeżdża do klienta na terenie Swarzędza i całego woj. wielkopolskiego.

Innowacyjne metody sprzątania po pożarach – CO2

Firma Kastelnik, oferuje mycie powierzchni spalonych przez ogień, za pomocą suchego lodu. Doskonale wiemy, że ta metoda w 100% sprawdza się najlepiej w branży. Metoda ta ma wiele zalet. Jak wykazało wiele badań, opatentowanie kilka dekad temu, technologii czyszczenia granulatem suchego lodu znalazło szerokie zastosowanie w niwelowaniu zniszczeń pożarowych.

Gdzie sprawdza się ta metoda?

 • Czyszczenie po pożarze na hali przemysłowej;
 • Mycie ścian w pomieszczeniach gospodarczych oraz garażach;
 • Czyszczenie spalonych tablic elektrycznych i rozdzielni (np. dom w stanie deweloperskim);
 • Czyszczenie maszyn i urządzeń zniszczonych w trakcie pożaru, a znajdujących się zakładach przemysłowych i produkcyjnych.

Malowanie ścian po pożarze w garażu lub domu

Korzyści mycia ścian po pożarze suchym lodem

Zaletą technologii oczyszczania sadzy po pożarowej suchym lodem w zakładach przemysłowych, jest brak konieczności demontowania linii produkcyjnej oraz suszenia maszyn po usłudze czyszczenia. To właśnie jest powodem, dlaczego tak wielu przedsiębiorców zaufało firmie Kastelnik. Czas, jaki oferujemy naszym klientom, to realne zyski z szybkiego ponownego uruchomienia produkcji.

Kastelnik – neutralizacja zapachów – potwierdzone certyfikatem
 • Oszczędność czasu w stosunku do dotychczasowych metod czyszczenia po pożarze środkami chemicznymi;
 • Niski koszt usługi;
 • Brak zabrudzeń, jakie mamy podczas mycia ścian po pożarach środkami chemicznymi;
 • Proekologiczną technologię mycia zmrożonym lodem (CO2)
 • Wysoka skuteczność w usuwaniu zapachu po pożarze, trudnego do wyeliminowania tradycyjnymi metodami;
 • Najwyższą precyzję czyszczenia: Osmolone powierzchnie po pożarowe, wskutek suchego lodu, są bezpiecznie oczyszczone. Granulki suchego lodu, są bowiem bardzo precyzyjne w swoim działaniu;
 • Brak odpadów wtórnych – zaleta suchego lodu ingerującego w czyszczoną po spaleniu powierzchnię.

Tu pracujemy - Swarzędz usuwanie skutków pożaru

Statystyka pożarowa w Swarzędzu

Wg doniesień GUS, statystycznie w kraju dochodzi do kilkunastu tysięcy pożarów rocznie. W sezonie zimowym częściej niż zwykle. W roku 2020 doszło w Swarzędzu do poważnego w skutkach pożaru, którego nikt  szybko nie zapomni. Do jego wybuchu pożaru doszło na początku sierpnia, w nocy. Pożar wybuchł w kamienicy przy w Swarzędzu.

Działania straży pożarnej odbywały się wewnątrz budynku. Jednak z powodu nagłego zawalenia się dachu, strażacy zostali wycofani na zewnątrz obiektu. Interwencja straży trwała całą noc. W gaszeniu pożaru udział brali strażacy ze Swarzędza, Antoninka i Kobylnicy. Przyczyny pożaru było najprawdopodobniej zwarcie w instalacji elektrycznej.

Dla mieszkańców miasta Swarzędz – w woj. wielkopolskim, oferujemy sprzątanie po pożarze, które zawiera profesjonalną wycenę, kosztorys  oraz bezpłatną wizję lokalną. Jeśli szukasz pomocy w usuwaniu szkód pożarowych- zadzwoń do nas.

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po pożarze, dostępne są również w miastach:

Certyfikat z dekontaminacji domu po pożarze Swarzędz

Kastelnik – czyszczenie po pożarze we Swarzędzu i okolicy.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Usługi sprzątania w Swarzędzu

Ile kosztuje czyszczenie sufitów po pożarze?

Cena na czyszczenie sufitów po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od ilości sadzy oraz wysokości, na jakiej się znajdują. Cena mycia sufitu po pożarze zaczyna się od 50 zł.

Jak usunąć trujące toksyny po pożarze?

Trujące toksyny po pożarze można usunąć za pomocą suchego lodu lub specjalnego środka chemicznego. Warunkiem, by poprawnie usunąć szkody pożarowe, jest wysprzątanie pogorzeliska i utylizacja spalonych przedmiotów. Czyszczenie ścian po pożarze za pomocą suchego lodu plus ozonowanie to świetny sposób na usuwanie dioksyny i furanów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%