Sprzątanie po pożarze Sosnowiec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Wszechstronna pomoc w sprzątaniu mieszkań oraz czyszczenie po pożarach w Sosnowcu. Ozonowanie, dekontaminacja i czyszczenie suchym lodem.

Na terenie Zagłębia Dąbrowskiego Kastelnik jest firmą świadcząca wszechstronną pomoc w zakresie usług dotyczących sprzątania po pożarze w Sosnowcu. Usunięcie skutków pożaru wymaga specjalistycznej wiedzy oraz odpowiedniego przygotowania prac sprzątających po pożarze. Kastelnik oferuje czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem, usuwania sadzy z sufitów oraz utylizacji spalonych przedmiotów użytkowych. Posiadamy przemysłowe generatory ozonu, o mocy 240 g/h, dzięki temu zapewniamy skuteczne ozonowanie pomieszczeń i usuwanie zapachu spalenizny.

Specjalistyczne usuwanie szkód po pożarze w Sosnowcu

Zespół specjalistów firmy Kastelnik ma doświadczenie w pomaganiu osobom dotkniętym przez ogień. Znamy problemy po pożarowe doskonale i usuwamy je dla naszych klientów na co dzień. Sadza na ścianach i meblach, spalone urządzenia RTV i wyposażenie, zalane po akcji gaśniczej pomieszczenie to jedynie wycinek problemów, które rozwiązujemy.

Wielu poszkodowanych nie wie, jak niebezpieczne są zagrożenia, których nie widać na ścianach gołym okiem. Odpowiedzialnie informujemy o nich wszystkich i je usuwamy w ramach świadczonych prac. Przykładem „ukrytych zagrożeń” są np. dioksyny – powstałe wskutek spalania się przedmiotów wykonanych z różnych tworzyw sztucznych. Bez wyeliminowania dioksyn, pomieszczenie nie nadaje się do użytku, gdyż są śmiertelnie niebezpieczne.

Co wyróżnia ofertę firmy Kastelnik?

Całodobowy dyżur telefoniczny to jedna z usług, z których można skorzystać przez 365 dni w roku. Nasza kompleksowa oferta, sprawdzony zespół techników oraz technologicznie innowacyjne metody mycia ścian po pożarze suchym lodem.

Restytucja mienia to niezwykle złożony proces, na który składa się przeprowadzenie wielu fachowych czynności. Poszkodowanym w pożarze zależy na szybkim usunięciu szkód i w pełni to rozumiemy. Bierzemy jednak odpowiedzialność za nasze prace, gwarantując, że po naszej usłudze, będzie możliwe przeprowadzenie remontu w bezpieczny sposób.

Oferujemy Państwu bezpłatnie:

  • Wizję lokalną w Sosnowcu z bezpłatnym dojazdem na miejsce zdarzenia;
  • Opracowanie oferty zawierającej koszty prac firmy sprzątającej po pożarach.

Na terenie Sosnowca Kastelnik oferuje bezpłatną wizję lokalną we wszystkich dzielnicach miasta tj. Zagórze, Niwka, Pogoń. W jej trakcie precyzujemy czynności, które w ocenie naszych specjalistów, będą niezbędne do wykonania przed przeprowadzeniem remontu spalonego pomieszczenia;

Restytucja mienia po pożarze Sosnowiec – Zagłębie Dąbrowskie

  • Zabezpieczenie pomieszczeń przed rozpoczęciem prac czyszczących po pożarze ;
  • Czyszczenia i mycie sufitów po pożarze suchym lodem w mieszkaniach w Sosnowcu i okolicznych miastach;
  • Dezynfekcja ozonem pomieszczeń w domach prywatnych i firmach;
  • Likwidowania nieprzyjemnych zapachów spalenizny po pożarach;
  • Dezynfekcji zakładów przemysłowych ozonem – nawet do 9000 m3/h;

Dekontaminacja pomieszczeń po pożarach. Usuwanie trujących toksyn przez firmę Kastelnik

Wiele osób dotkniętych pożarem, nie ma świadomości zagrożeń toksykologicznych w pomieszczeniach, w których rozprzestrzeniał się ogień.

Pożar rozprzestrzenia się niezwykle szybko i powoduje spalanie się przedmiotów znajdujących się na jego drodze. Wydzielają one trujące dla naszego zdrowia toksyny. Od lat prowadząc działalność usuwającą szkody po pożarowe, odpowiedzialnie uświadamiamy klientów, że oczyszczenie ścian i podłóg z sadzy, umycie sufitów, likwidacja przykrego zapachu po pożarze, czy utylizacja spalonych przedmiotów, to zaledwie mały wycinek koniecznych czynności.

Dzięki przeprowadzeniu dekontaminacji w pomieszczeniach, w których rozprzestrzeniał się ogień, możemy mówić o całkowitym wyeliminowaniu zagrożenia podtruwania się wskutek niewidocznych toksyn. Powierzając nam usunięcie szkód po wybuchu ognia, możesz mieć pewność, że nie pominiemy żadnych istotnych problemów powstałych wskutek wybuchu pożaru.

Statystyki pożarów z miasta Sosnowiec

Jak wynika z doniesień medialnych, w minionych latach dochodziło do około dwunastu tysięcy pożarów każdego roku. Do dziś pamiętamy potężny  pożar w Sosnowcu, w którego skutek Prezydent Miasta zalecił, pozostanie w domach i zamknięcie wszystkich okien. Pożar wybuchł 16 września 2020 r.  w Sosnowcu w dzielnicy Radocha. Płonęły pojemniki z nieznaną substancją, a dym widoczny był z odległości kilku kilometrów.

Na miejscu pracowała wile zastępów Państwowej Straży Pożarnej z Sosnowca, do akcji skierowano również grupę Ratownictwa Chemicznego z Katowic. W chwili kulminacyjnej do gaszenia ogromnego pożaru skierowano ponad 130 strażaków z całego woj. śląskiego.

Szukasz fachowej pomocy do mycia ścian i czyszczenia po pożarze w Sosnowcu? Kastelnik – od wielu lat oferuje, gruntowane sprzątanie po pożarach i usuwanie szkód pożarowych na terenie woj. śląskiego. Działamy przez 365 dni w roku, nasza infolinia czynna jest przez całą dobę 7/24 h. Jeśli dotknął Cię pożar – zadzwoń do nas!
Znajdziesz nas także w: Bielsko-Biała, Cieszyn, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Mikołów, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.8
3,8 rating
3.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 18)
Doskonale44%
Bardzo dobrze17%
Średnio11%
Słabo28%
Okropnie0%