Sprzątanie po pożarze Sochaczew

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Profesjonalne sprzątanie i czyszczenie po pożarach w Sochaczewie. Innowacyjna technologia w ofercie firmy Kastelnik

Od wieli lat, usunięcie skutków pożaru wymagało specjalistycznej wiedzy oraz odpowiedniego przygotowania prac sprzątających po pożarach. Tak działa rynek specjalistycznych usług. Kastelnik oferuje czyszczenie po pożarze w Sochaczewie w zakresie usuwania sadzy ze ścian, mycia sufitów pokrytych sadzą, utylizacja spalonych przedmiotów. Co więcej, dzięki przemysłowym generatorom ozonu o mocy 240 g./h możemy zapewnić skuteczne ozonowanie pomieszczeń i usuwanie zapachu spalenizny.

Specjaliści od pożarów w Sochaczewie, pomoc w zasięgu telefonu

Dysponujemy doświadczeniem w pomaganiu osobom dotkniętym przez ognień. Wiemy, z jakimi problemami należy się zmierzyć w zdewastowanych pomieszczeniach. Sadza na ścianach oraz meblach, spalone urządzenia RTV, to dopiero początek rozwiązywania problemów. Część z nich jest niewidoczna gołym okiem. Dioksyny stanowią ogromne zagrożenie dla mieszkańców spalonego domu. Bez całkowitego osuszenia pomieszczenia po akcji gaśniczej, przeprowadzenia pomiarów wilgotności zbyteczne jest w przeprowadzanie pozostałych czynności.

Co nas wyróżnia?

Kastelnik oferuje kompleksowe podejście do usuwania skutków po pożarowych, ale przede wszystkim o możliwości pomocy informujemy poprzez całodobowe dyżury telefoniczne.
Przeprowadzając restytucję mienia, od lat towarzyszymy poszkodowanym. Widzimy, jak bardzo zależy im na szybkim usunięciu zniszczeń, do jakich doprowadził ogień. Dlatego właśnie prowadzimy 24-godzinne dyżury przez cały rok.

Oferujemy Państwu bezpłatnie:

 • Wizję lokalną na miejscu w Sochaczewie z bezpłatnym dojazdem.
 • Opracowanie oferty, zawierającej koszty prac firmy sprzątającej po pożarach Kastelnik. Precyzuje on czynności, które w ocenie naszych specjalistów, będą niezbędne przed przeprowadzeniem remontu spalonego pomieszczenia;

Etapy sprzątania po pożarze to czynności składające się z czynności

 • Zabezpieczenia budynku przed rozpoczęciem prac czyszczących po pożarach – to etap, którego nie można uniknąć;
 • Mycia i czyszczenia sufitów po pożarze suchym lodem w mieszkaniach w Sochaczewie;
 • Dezynfekcji pomieszczeń w domach prywatnych i firmach;
 • Likwidowania nieprzyjemnych zapachów spalenizny po pożarach;
 • Dezynfekcji zakładów przemysłowych ozonem – nawet do 9000 m3/h;
 • Restytucji przedmiotów wyposażanie domu po pożarze;

Mycie spalonych ścian suchym lodem w Sochaczewie

Dotychczas usunięcie sadzy ze ścian, wiązało się z mozolną, fizyczną i nieskuteczną pracą. W firmie sprzątającej po pożarach Kastelnik preferujemy nowe technologie i usuwanie sadzy ze ścian suchym lodem (CO2).  Metoda ta sprawdziła się na wielu realizacjach związanych z likwidowaniem skutków zniszczeń pożarowych w wielu obiektach. Znajduje zastosowanie podczas świadczenia następujących usług:

 • Czyszczenia po pożarach obiektów osób prywatnych np. pomieszczeń gospodarczych, garaży oraz domów w stanie deweloperskim;
 • Dekontaminacja po pożarach na statkach morskich, komorach hiperbarycznych, obiektach zabytkowych, czyli wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości stosowania wody;
 • Oczyszczania maszyn i urządzeń przemysłowych zniszczonych w trakcie pożaru, a znajdujących się zakładach przemysłowych i produkcyjnych.

Wybrane korzyści związane z mycie ścian po pożarach suchym lodem

 • Oszczędność czasu w stosunku do dotychczasowych metod mycia po pożarze środkami chemicznymi;
 • Niższy koszt stosowania technologii oczyszczania za pomocą suchego lodu.
 • Brak zabrudzeń po skończonej pracy, jakie mamy podczas mycia ścian po pożarach środkami chemicznymi;
 • Niezwykła precyzja mycia punktowego spalonych powierzchni. Granulki suchego lodu, są niezwykle skuteczne w swoim działaniu;
 • Brak odpadów wtórnych, nie mamy sprzątania po sprzątaniu.

Jeżeli masz jakieś pytania związane z czyszczeniem mieszkań po pożarze w Sochaczewie lub okolicy – zadzwoń do nas. Kastelnik – firma sprzątająca po pożarach – 7 / 24 h.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.8
3,8 rating
3.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 18)
Doskonale44%
Bardzo dobrze17%
Średnio11%
Słabo28%
Okropnie0%