Sprzątanie po pożarze Słupsk

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po pożarze Słupsk. Jaką metodą wykonać czyszczenie ścian po pożarach w budynku?

Widzisz ogień w pomieszczeniu? Ratuj życie i majątek! Dopiero później myśl o tym, jak usunąć skutki pożaru w domu lub biurze w Słupsku. Jeśli kilka dni temu wybuchł pożar w Twoim domu, powinieneś zacząć od uprzątnięcia miejsca zdarzenia i wyniesienia spalonych przedmiotów z budynku. Warto dodać, że nie musisz tego robić sam osobiście. Rodzinna firma Kastelnik pomoże Ci w tym przedsięwzięciu.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Pamiętaj, że sprzątanie po pożarze w Słupsku woj. pomorskie to jednak nie tylko utylizacja zniszczonych przedmiotów, ale również dekontaminacja i renowacja zniszczonego mienia. Chętnie Ci pomożemy i zrobimy solidne sprzątanie domu po pożarze!

Od 2013 r. świadczymy niedrogą pracę w zakresie usuwania skutków po pożarach w domach i zakładach produkcyjnych. Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania po pożarach o wysokiej jakości – bez ukrytych opłat.

Usuwanie szkód z pełną dezynfekcją i eliminacją niebezpiecznych toksyn z następujących pomieszczeń:

 • budynków mieszkalnych;
 • garażu;
 • pomieszczenia gospodarczego;
 • kotłowni lub piwnicy;
 • siedziby firmy;
 • lokali użytkowych i biur.
Sprzątanie domu po pożarze Słupsk

Zdjęcie: usuwanie osadów pożarowych suchym lodem © 2023 Kastelnik, usługi woj. pomorskie

Kastelnik oferuje szereg usług związanych z myciem sadzy, aby zapewnić bezpieczeństwo i czystość nieruchomości, w której doszło do pożaru. Specjalizujemy się w oddymianiu mieszkań i usługach tj. czyszczenie ścian po pożarze przy użyciu suchego lodu. Warto dodać, że stosujemy najlepszej jakości środki czyszczące i narzędzia umożliwiające szybką i skuteczną pracę. Posiadamy najnowocześniejsze generatory ozonu o dużej mocy oraz sprzęt do czyszczenia suchym lodem.

Czyszczenie pomieszczenia po pożarze w Słupsku

Sprzątanie po pożarze w Słupsku – ekspert w Twoim domu

Działamy w branży od ponad dekady, więc żadne szkody pożarowe nie są nam obce. Na sprzątanie domu po pożarze w Słupsku zatrudnij wykwalifikowany zespół, taki jak nasz. Tylko z pomocą profesjonalistów w krótkim czasie zniwelujesz wszelkie skutki pożaru i bezpiecznie powrócisz do użytkowania lokalu. Co więcej, zlecając realizację usług odkażania po przejściu ognia, zyskasz od nas gwarancję jakości wraz z certyfikatem przeprowadzenia jakościowej dekontaminacji budynku.

Na terenie województwa pomorskiego, nasze usługi tj. czyszczenie po pożarze czy mycie ścian z sadzy kosztują znacznie mniej, niż podejrzewasz. Poznaj bliżej naszą ofertę sprzątania specjalistycznego. Wystarczy, że zadzwonisz na naszą infolinię. Nie czekaj, już dziś zamów usługę sprzątania po pożarze.

Usuwanie zapachu po pożarze Słupsk

Zdjęcie: zamgławianie powietrza i jego dezynfekcja suchą mgłą © 2023 Kastelnik

Dekontaminacja trujących toksyn po wybuchu ognia w domu

Dla mieszkańców Słupska oferujemy bezpłatne konsultacje w zakresie dekontaminacji trujących związków chemicznych typu dioksyny i furany. Przeprowadzenie dekontaminacji w procesie sprzątania po pożarze jest niezwykle ważne, ze względu na bezpieczeństwo osób użytkujących ponownie lokal, w którym zaprószono ogień lub doszło do procesu spalania.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Dekontaminacja to odkażanie powietrza z drobnoustrojów niewidocznych gołym okiem, a mogących przyprawić nas o choroby i przeróżne schorzenia układu oddechowego. Profesjonaliści z firmy Kastelnik doradzą Ci jak skutecznie i niedużym kosztem przeprowadzić dekontaminację mieszkania lub biura zniszczonego w pożarze.

Pozostałe usługi porządkowe odgrzybianie ścian Słupsk

Czym wyczyścić sadzę ze ściany?

Nieczystości, które pojawiły się po wybuchu ognia w domu, można usunąć za pomocą silnych środków chemicznych lub suchego lodu. Czyszczenie sadzy ze ścian obecnie wykonujemy najczęściej właśnie za pomocą suchego lodu. Jest to granulat C02 w bardzo niskiej temperaturze w formie stałej, który generują specjalne urządzenia. Granulki suchego lodu wylatują z generatorów pod wielkim ciśnieniem i uderzają w brudną powierzchnię. Dosłownie, odrywają z niej brud, np. sadzę czy smoliste zacieki, które następnie łatwo usunąć.

Czym usunąć sadzę po pożarze? Pytanie

Ozonowanie po pożarze, czyli jak usunąć zapach spalenizny z domu?

Aby usunąć zapach spalenizny po pożarze domu, najlepiej zastosować ozonowanie powietrza lub zamgławianie suchą mgłą. To bezinwazyjne, ekspresowe w wykonaniu zabiegi, które odświeżą powietrze w lokalu, a do tego oczyszczą je z wszelkich toksyn. Ozonowanie to idealny zabieg dokańczający proces sprzątania po pożarze w Słupsku. Odpowiednio przeprowadzone, ozonowanie pozwala na  usunięcie przykrych zapachów, nawet swędu spalenizny. Jest to zabieg w pełni bezpieczny dla zdrowia, nieprodukujący żadnych odpadów wtórnych.

Kastelnik – neutralizacja zapachów – potwierdzone certyfikatem

Usługi sprzątania i dezynfekcji mieszkań po zalaniu znajdziesz również w poniższych miastach:

Firma sprzątająca działająca w całej Polsce

Dekontaminacja mieszkania po pożarze w Słupsku. Certyfikat usługi.

FAQ – czyli najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po pożarze

Nasi klienci zainteresowani zamówieniem usługi czyszczenia pomieszczeń po pożarze zadają wiele pytań, na które z chęcią odpowiadamy. Aby przybliżyć klientom naszą branżę, przygotowaliśmy serię pytań i odpowiedzi na najczęstsze z nich.

FAQ z pytaniami o sprzątanie w Słupsku

Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Cena mycia ścian po pożarze ustalana jest indywidualnie z klientem i zależy od rodzaju zanieczyszczeń i ich wielkości. Widełki cenowe są szerokie a koszt mycia ścian po pożarze wacha się od 15 zł do 100 zł.

Jak wymyć sadzę ze ściany po pożarze w domu?

Sadza niestety nie jest łatwo zmywalna. Smolisty brud ściany najlepiej zmyć przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych lub suchego lodu. Wybór metody zależy od rodzaju i wielkości zanieczyszczeń. Poleca się mycie ścian po pożarze suchym lodem. Jest to nowoczesny sposób na usuwanie silnych zabrudzeń, sadzy i toksyn, dzięki któremu raz-dwa uporasz się z każdym rodzajem zanieczyszczeń.

Czyszczenie po pożarze w Słupsku – zaufaj firmie Kastelnik

Kastelnik to lider na rynku usług sprzątających. Dbamy o każdy szczegół w trakcie usuwania szkód po pożarze. Po wygaszeniu ognia i wysprzątaniu pogorzeliska myjemy podłogi i ściany detergentem, a następnie spłukujemy je suchym lodem. Czyszczenie ścian po pożarze w Słupsku dopełniamy zwykle ozonowaniem i dezodoryzacją. Zawsze współpracujemy z klientem i jesteśmy gotowi na jego sugestie. Cechujemy się błyskawicznym działaniem, ale także dokładnością. Nasi technicy to doświadczeni specjaliści o dużej empatii i poczuciu humoru.

Kastelnik, firma sprzątająca od 2013 roku

Warto dodać, iż nasz zespół nie tylko sprząta budynki po pożarach, ale również zajmuje się oczyszczaniem lokali po wybiciu szamba, przejściu powodzi. Sprzątamy po wypadkach w przedsiębiorstwach, a także czyścimy mieszkania po zgonie. Czytaj nasz  artykuł –  jakie są etapy sprzątania po pożarze?

Kastelnik – czas na sprzątanie po pożarze na Pomorzu!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%