Sprzątanie po pożarze Radom

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie mieszkań po pożarze w Radomiu. Jak wygląda bezpieczne usuwanie szkód po pożarach?

Oferujemy wysoko specjalistyczne usługi sprzątanie po pożarze w Radomiu woj. mazowieckie. Kastelnik od 2013 roku, zajmuje się likwidowaniem szkód powstałych w wyniku żywiołu, jakim jest ogień na Mazowszu.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Nasza propozycja skierowana jest do mieszkańców Radomia oraz pozostałych  miastach centralnej Polski. Koncentrujemy się na usuwaniu skutków po wybuchach ognia w prywatnych domach oraz w zakładach produkcyjnych w województwie mazowieckim. Od początku działalności, przeprowadzamy fachowe czynności związane ze sprzątaniem po pożarach w miejscach zdarzeń losowych.

Czyszczenie sadzy po pożarze Radom

Jak wygląda maszyna do szorowania sadzy z posadzki? Firma Kastelnik posiada wszystkie niezbędne narzędzia do czyszczenia po pożarach.

Czy zdajesz sobie sprawę, iż po wypadkach z udziałem ognia, niezbędne jest usuwanie sadzy ze ścian oraz utylizacja spalonych urządzeń wyposażenia? Oferujemy specjalistyczne prace związane z czyszczeniem ścian po pożarze suchym lodem, neutralizacja przykrych zapachów spalenizny, a także odpłatne kosztorysy KNR wymagane do odzyskania ubezpieczenia.

Sprzątanie po pożarze w Radomiu

 Sprzątanie po pożarze Radom

 • Usługa sprzątania po pożarze w Radomiu zawiera kosztorys szkody po pożarze, w powiecie radomskim oraz okolicznych miastach województwa mazowieckiego;
 • Bezpłatne oględziny spalonego domu na miejscu zdarzenia;
 • Wstępną wycenę na podstawie przesłanych za pomocą e-maila zdjęć wysokiej jakości.
 • Mycie sufitów po pożarze suchym lodem w mieszkaniach w Radomiu;
 • Dekontaminacje pomieszczeń garażowych oraz komórek gospodarczych;
 • Usuwająca nieprzyjemnych zapachów spalenizny po pożarach;
 • Dezynfekcje powierzchni ozonem – nawet do 9000 m3/h;
 • Ozonowanie mieszkań po pożarze;
 • Utylizację spalonych przedmiotów wyposażanie domu;
 • Osuszanie pomieszczeń zalanych w trakcie akcji gaśniczej;
Kastelnik – osuszanie zalanych ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Do każdego ze zgłoszeń podchodzimy bardzo indywidualnie. Choć skutki zniszczeń po pożarach, generują zbliżone problemy po pożarowe, to skala zniszczeń, za każdym razem jest inna. Skutki spalonych ścian należy w każdym z miejsc oszacować indywidualnie. Jesteśmy odpowiednio przygotowani, do wykonywania oferowanych czynności z zachowaniem dbałości o bezpieczeństwo BHP.  Atutem naszej firmy jest natychmiastowa reakcja na zgłoszenia i całodobowy kontakt telefoniczny.

Pojemnik na suchy lód

Pojemnik na suchy lód przygotowany do czyszczenia pomieszczenia, w którym doszło do pożaru.

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze w powiecie radomskim

Jedną  z usług, niezbędnych do wykonania po pożarze jest przeprowadzanie ozonowania radomskich pomieszczeń gospodarczych, które ucierpiały w wyniku ognia. Ozonowanie to efektywna i sprawdzona metoda dezynfekcji i usuwania nieprzyjemnych zapachów spalenizny. Stosowana w pomieszczeniach spalonego mieszkania, a także w piwnicach, komórkach, garażach i innych miejscach, gdzie wyczuwamy smród po spalonej instalacji elektrycznej.

Naszą pracę opieramy na nowoczesnych i skutecznych metodach usuwania skutków pożarowych. Dekontaminacja pomieszczeń to zabieg niezbędny w miejscach dotkniętych ogniem. Po jej przeprowadzeniu pomieszczenie będzie pozbawione niewidocznych i trujących dla zdrowia toksyn.

Kastelnik – dezynfekcja toksyn ozonem – potwierdzona certyfikatem

Czynności te, wykonujemy, abyś czuł się spokojny o swoje zdrowie we wnętrzu, które uległo niedawno spaleniu. Wszystko zostanie bezpiecznie usunięte, a uciążliwy zapach przypominający o traumatycznym zdarzeniu zniknie na zawsze. Firma Kastelnik skutecznie sprzątanie po pożarze w Radomiu i innych okolicznych miastach centralnej Polski.  

Usuwanie skutków pożaru dla przemysłu

Odpowiednie inwestycje w nowe technologie oraz stały rozwój naszego zespołu spowodowały, iż możemy zaspokoić potrzeby osób poszkodowanych w wielu lokalizacjach w kraju w tym samym czasie. Posiadamy wiele wyspecjalizowanych ekip sprzątających,  które realizują jednocześnie, zlecone prace w różnych miejscach kraju. Nasza oferta trafia jednakowo do osób prywatnych oraz do polskich przedsiębiorców poszkodowanych przez ogień.

Przeprowadzamy likwidację szkód po wybuchach pożaru na terenach zakładów produkcyjnych, w halach magazynowych oraz w dużych obiektach przemysłowych. Oferujemy  ozonowania pomieszczeń nawet do 9000 m3 na godzinę. To daje nam duże możliwości niesienia pomocy potrzebującym.

Realizujemy także odgrzybianie ścian Radom 

Dezynfekcja pomieszczeń po pożarze, mycie ścian suchym lodem

Dysponujemy szeregiem skutecznych technik dezynfekcyjnych, dobieranych przez naszych techników indywidualnie do każdego zlecenia. Wybór metody skutecznej dezynfekcji po pożarze, uwzględniać musi  przede wszystkim rodzaj zniszczeń. Wiadomo, że wiele z przedmiotów wykonanych jest z różnych tworzyw sztucznych, a te należy bezwzględnie utylizować. Tu, jak i w innych dziedzinach życia obowiązuje zasada, po pierwsze zlokalizować toksyczne źródło, a po drugie zlikwidować je poprzez utylizację.

Podczas zlecenia dezodoryzacji pomieszczeń po pożarze, wykorzystujemy m.in:

 • Metodę zamgławiania mieszkań suchą mgłą;
 • Ozonowanie spalonych pomieszczeń po pożarze;
 • Dezynfekcja suchym lodem, jako etap przygotowania ścian do remontu;

Wszystkie z powyższych technik czyszczenia po pożarach, wyróżnia niezwykła skuteczność, a podaniu odpowiedniego środka chemicznego — bakteriobójczość. Co istotne, żadna z wyżej wymienionych technik, nie wykorzystuje w swym działaniu wody. W miejscu, w którym doszło do akcji gaśniczej z dużą ilością wody, to niezwykle istotny aspekt techniczny.

Pożar w mieszkaniu - gdzie otrzymać pomoc?

Statystyki podpaleń w Radomiu — co płonęło najczęściej?

W Radomiu w 2020 roku wielokrotnie dochodziło do podpaleń kilkumetrowych hałd nielegalnego składowiska używanych ubrań w Wierzbicy. Policja ustaliła, że pożary były spowodowane przez czynnik ludzki i nie były przypadkowe. Może być to również powiązane z nielegalnym działaniem usuwania odpadów. Świadkowie twierdzą, że przed zdarzeniami widzieli w miejscu pożarów ciężarówkę jednej z pobliskich firm.

Niestety ogień, którym zajęte są wykonane często ze sztucznych tkanin ubrania, rozprzestrzenia się dość szybko. Straż pożarna w Radomiu miała więc pełne ręce roboty. Na szczęście w żadnym podpaleniu nikt nie ucierpiał.

Wczesną wiosną dochodzi również do wielu pożarów traw. Jest to bardzo niebezpieczne zjawisko, które może ponieść za sobą o wiele większe skutki. Według statystyk z 2020 roku, w Radomiu podczas każdego weekendu aż 40-krotnie dochodziło do nielegalnego palenia traw. Strażacy musieli dzielić swoje działania, ponieważ w tym samym okresie dochodziło do pierwszych pożarów suchych lasów. Bądźmy więc bardziej odpowiedzialni i przestrzegajmy przepisów prawa.

Według oficjalnych statystyk, co rocznie, mamy w Polsce około dwunastu tysięcy pożarów.  Choć statystycznie częściej dochodzi do nich w sezonie zimowym, niech przestrogą będzie pożar, do którego doszło latem 2020 roku. W środku nocy wybuchł żywy ogień w jednej z hal magazynowych mieszczących się przy ul. Tartacznej w Radomiu.

Na miejscu pojawiło się błyskawicznie aż 11 zastępów straży w tym  49 ratowników. Na szczęście dla wszystkich, w hali magazynowej nie było materiałów łatwopalnych, które utrudniłyby akcję gaśniczą. Przyczyną tego pożaru najprawdopodobniej było zwarcie instalacji elektrycznej. Rocznie w naszym kraju dochodzi do ponad 6000 pożarów, spowodowanych zwarciem w instalacji elektrycznej.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak zapobiec zwarciu instalacji elektrycznej w domu?

Usługa tj. czyszczenie sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

Ogólnopolska firma sprzątająca po pożarach w Radomiu

Kontakt 7/24 h

Jeżeli szukasz pomocy w zakresie likwidacji szkód pożarowych, Kastelnik proponuje skuteczne sprzątanie po pożarze Radom w woj. mazowieckim oraz 24-godzinny dyżur telefoniczny. Masz pytania odnośnie restytucji mienia po pożarze? Zadzwoń do nas. Czekamy na Twój telefon.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

FAQ - sprzątanie Radom. Pożary.

Ile kosztuje sprzątanie po pożarze?

Cena sprzątania mieszkania po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie, po wizji lokalnej u klienta. Na całkowity koszt sprzątania domu po pożarze może wpływać np. Ilość ścian do wyczyszczenia, ilość przedmiotów do utylizacji oraz ilość szkód w budynku. Średnio koszt sprzątania waha się od 5000 zł do 50.000 zł.

Czy ozonowanie po pożarze jest skuteczne?

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze to sprawdzona przez lata technika na usuwanie zapachu spalenizny oraz na dekontaminację budynków. Jest jednym z ważniejszych procesów, który odpowiada za bezpieczne usuwanie szkód pożarowych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%