Sprzątanie po pożarze Opole

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Usuwanie skutków pożaru w Opolu. Jak wygląda mycie ścian z sadzy i usuwanie zapachów spalenizny w szkole?

Firma Kastelnik, lider w branży sprzątającej w Polsce działa na rynku już prawie 10 lat. Oferujemy przeróżne usługi sprzątania specjalistycznego, w tym kompleksowe czyszczenie po pożarach. Sprzątamy dokładnie po pożarze budynku, a usuwanie skutków pożarowych w Opolu to nasza specjalność.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Do prac w szkole czy urzędzie, które oferujemy, zaliczyć można takie czynności jak mycie ścian z sadzy za pomocą suchego lodu, sprzątanie posadzek oraz usuwanie zapachów za pomocą ozonu.  Kastelnik to rodzinna firma, która cieszy się wyjątkową renomą wśród klientów i pochwalić się może licznymi certyfikatami poświadczającymi umiejętności i doświadczenie.

Usuwanie szkód po pożarach Opolskie

Zdjęcie: jeden z etapów czyszczenia sadzy suchym lodem © 2023 Kastelnik

Dla naszej ekipy nie ma zadań niewykonalnych! Usuwanie sadzy czy śladów dymu i ognia może być trudnym zadaniem, ale jeśli firma sprzątająca dysponuje generatorem ozonu o dużej mocy i specjalistycznymi środkami, to praca staje się prostsza. Nasz zespół specjalistów szybko i skutecznie likwiduje toksyny pozostawione przez pożar, przywracając nieruchomość do pierwotnego stanu.

Sprzątanie domu po pożarze Opole

Sprzątanie pomieszczenia po pożarze w Opolu

Działając na rynku wiele lat, doskonale znamy emocje takie jak frustracja i poczucie bezradności, które towarzyszą naszym klientom w obliczu katastrofy, jaką jest spalony dom, garaż, zakład, czy siedziba firmy. Dlatego z empatią podchodzimy do klientów, oferując nie tylko nasze usługi tj. sprzątanie po pożarze w Opolu, ale także wsparcie i empatię oraz pomoc w przygotowaniu klas szkoły do remontu.

Wśród naszych usług znajdziesz także profesjonalne czyszczenie i dezynfekcję lokalu oraz usuwanie sadzy ze ścian, sufitów i podłogi. Świadczone przez nas usługi dadzą Ci pewność, że Twój lokal zostanie dokładnie wysprzątany, a wszystkie potencjalnie groźne toksyny zostaną usunięte. Będziesz spokojnie mógł powrócić do korzystania z lokalu, jak to było przed pożarem.

Ozonowanie domu po pożarze w Opolu

Jak usunąć zapach spalenizny z domu? Zamgławianie i ozonowanie pomieszczeń to stary i sprawdzony sposób.

Czyszczenie ścian po pożarze domu. Czy dezynfekcja budynku po pożarze jest konieczna?

Dezynfekcja budynku po pożarze to czynność, która wieńczy szereg praca wykonywanych w ramach usuwania szkód po pożarze w budynku. Efekty pożaru w domu to nie tylko przykry zapach spalenizny, ale również obecność trujących toksyn. Związki chemiczne, obecne w powietrzu po pożarze to dioksyny i furany.

Kastelnik – czyszczenie ścian z sadzy – kontak 7 dni w tygodniu

Mogą mieć szkodliwy wpływ na drogi oddechowe i powodować choroby takie jak astma, niewydolność oddechowa, zatrucia. Dlatego nasi technicy dokonują wszelkich starań by w trakcie prac tj. sprzątanie po pożarze — należy zneutralizować wszystkie powstałe po wybuchu ognia substancje lotne.

Usługi na czyszczenie ścian po pożarze — Opolskie

Jeśli szukasz rzetelnej firmy sprzątającej po pożarze, trafiłeś we właściwe miejsce. Firma Kastelnik przygotuje dla Ciebie najlepszą indywidualną ofertę na usługi specjalistycznego czyszczenia lokalu po przejściu żywiołu. Zadzwoń do nas na bezpłatną infolinię i dowiedz się, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Wśród naszych usług możesz wybrać między innymi:

 • czyszczenie ściany po pożarze w woj. opolskim;
 • oczyszczanie sufitów z sadzy;
 • usuwanie trujących związków chemicznych;
 • mycie sufitów z sadzy;
 • profesjonalna dekontaminacja budynku zniszczonego przez ogień;
 • sprzątanie suchym lodem np. mycie ścian z sadzy;
 • mycie posadzek;
 • ozonowanie pomieszczeń ze zniszczeń po pożarowych;
 • dezynfekcja i dezodoryzacja biura po przejściu ognia;
 • sprzątanie specjalistyczne po pożarach;
 • przygotowanie lokalu do remontu po pożarze;
 • utylizacja i restytucja mienia;
 • dekontaminacja nieruchomości.

Inna usługa dostępna w województwie opolskim: sprzątanie po zmarłych Namysłów

Jak wymyć ściany domu po pożarze? Pytanie

Ozonowanie mieszkania po pożarze — na czym polega?

Ozonowanie mieszkania po pożarze to czynność, która doskonale uzupełnia sprzątanie specjalistyczne takie jak mycie powierzchni po przejściu ognia i dekontaminację. Ozonowanie pozwala w pełni pozbyć się drobnoustrojów z powietrza, które powstały podczas spalania.

Co więcej, zabieg ozonowania perfekcyjnie odświeża powietrze w pomieszczeniu i likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym swąd spalenizny. Ozon to naturalny gaz o właściwościach odkażających. Może być z powodzeniem wykorzystywany do dezynfekcji pomieszczeń i rzeczy. Jest w pełni bezpieczny dla zdrowia ludzi i zwierząt i nie pozostawia żadnych śladów czy efektów ubocznych.

Profesjonalna pomoc w usuwaniu szkód po pożarze w budynku

Kiedy Twój majątek został uszkodzony przez pożar, potrzebna jest szybka i skuteczna pomoc od prawdziwych ekspertów z branży sprzątania specjalistycznego. Nie trać czasu na samodzielne sprzątanie po pożarowe. Nie tylko zajmie Ci to bardzo wiele cennego czasu, ale także możesz doprowadzić nawet do zwiększenia strat i narazić swoje zdrowie na ryzyko.

Kastelnik – ozonowanie mieszkań – potwierdzone certyfikatem

Jak wspomniano wcześniej, po pożarze w lokalu utrzymuje się wiele szkodliwych substancji lotnych, które usunąć można wyłącznie specjalistycznymi środkami i narzędziami. Domowe sposoby nie są w stanie zagwarantować, że Twój lokal będzie w pełni wolny od trujących toksyn, a każdy zakątek wysprzątany z sadzy, pyłu i innych zabrudzeń. Aby mieć pewność idealnie wykonanych prac sprzątających, zamów usługi profesjonalistów z firmy Kastelnik.

Jesteśmy dostępni 24/7, więc możesz do nas zadzwonić nawet w tym momencie!

Działamy na terenie całego województwa opolskiego oraz w ościennych regionach. Nasza infolinia działa całą dobę siedem dni w tygodniu. Zadzwoń już dziś i poznaj naszą ofertę na usuwanie szkód pożarowych. Czekamy na Twój kontakt!

Firma sprzątająca z certyfikatem jakości Opole i okolica

Certyfikat dekontaminacji budynku po pożarze dla klientów z woj. opolskiego.

FAQ - Najczęściej zadawane pytanie o sprzątnie po pożarze Opole

Firma Kastelnik posprząta Twój dom ze zniszczeń ogniowych oraz po każdym innym wypadku, aby znów wyglądał jak nowy. Oferujemy nie tylko czyszczenie po pożarze, ale również profesjonalne usługi sprzątania po powodziach i zalaniach. Działamy na rynku od wielu lat i mamy ogromne doświadczenie w usuwaniu szkód po pożarach w domach, hotelach oraz zakładach przemysłowych.

Pytania o sprzątanie w Opolu

Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Cena mycia ścian po pożarze ustalana jest indywidualnie z klientem i zależy od rodzaju zanieczyszczeń i ich wielkości. Widełki cenowe są szerokie a koszt mycia ścian po pożarze wacha się od 15 zł do 100 zł.

Jak wymyć sadzę ze ściany po pożarze w domu?

Sadza niestety nie jest łatwo zmywalna. Smolisty brud ściany najlepiej zmyć przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych lub suchego lodu. Wybór metody zależy od rodzaju i wielkości zanieczyszczeń. Nasza firma poleca zwłaszcza mycie ścian po pożarze suchym lodem. Jest to nowoczesny sposób na usuwanie silnych zabrudzeń, sadzy i toksyn, dzięki któremu raz-dwa uporasz się z każdym rodzajem zabrudzeń.

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%