Sprzątanie po pożarze Namysłów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kompleksowe sprzątanie po pożarze Namysłów i okolica – czym umyć ściany z sadzy, gdzie szukać pomocy?

Pożar mieszkania lub zakładu produkcyjnego w Namysłowie to ogromne nieszczęście. Gdzie szukać pomocy w powiecie namysłowskim po takiej tragedii? Kastelnik to zespół profesjonalistów zajmujących się od wielu lat sprzątaniem po pożarze Namysłów i okolica – Ligotka, Wilków, Łączany, Smarchowice Wielkie. Dla podmiotów gospodarczych poszkodowanych w pożarach oferujemy bezpłatną wizję lokalną i szybką wycenę. Specjalistyczne usuwanie skutków po pożarze w woj. opolskim, ma na celu przywrócenie Twojej działalności gospodarczej do ponownego funkcjonowania. Obsługujemy również osoby prywatne, oferując mycie ścian po pożarze suchym lodem w domach jednorodzinnych oraz mieszkaniach.

Gruntowne czyszczenie po pożarze obejmuje przeprowadzenie bezpłatnej wyceny, oraz opracowanie kosztorysu KNR (opcja dodatkowo płatna) dotyczącego oferty na usunięcie szkód pożarowych. Proponujemy Państwu nie tylko czyszczenie sufitów po pożarze suchym lodem, ale również usuwanie sadzy ze ścian.  Ostatnim etapem jest utylizację spalonego wyposażenia typu, meble, krzesła, stoły, komody oraz inne elementy mieszkania. W zakładach przemysłowych, usługi sprzątania zaczynamy  od zabezpieczenia urządzeń produkcyjnych przed dalszą degradacją. Nasza pomoc to gwarancja szybkiego usunięcia szkody, jaka nastąpiła w wyniku wybuchu ognia. Jesteśmy na rynku specjalistycznych usług czyszczących, od  2013 roku, w tym czasie realizowaliśmy sprzątanie po pożarze w hotelach, zakładach produkcyjnych oraz w domach osób prywatnych.

Sprzątanie po pożarze Namysłów

Oferujemy restytucję mienia po pożarze w zakładach przemysłowych, firmach oraz domach po pożarach. Błyskawicznie niwelujemy ryzyko zatruć w pomieszczeniach poprzez skuteczne czyszczenie ścian po pożarze oraz usuwanie trujących dioksyn. Likwidacja skutków pożaru, często przerasta możliwości poradzenia sobie z tym problemem we własnym zakresie. Firma Kastelnik oferuje wszechstronną pomoc podczas sprzątania po pożarze w Namysłowie  oraz w całym w powiecie namysłowskim. Skutki ognia, to szereg czynności, jakie należy wykonać w odpowiedniej kolejności, krok po kroku. Najważniejsze jest bezpieczeństwo i szybki powrót do normalności.

Mycie po pożarach suchym lodem

Oferta firmy zajmującej się na co dzień usuwaniem skutków pożarów powinna zawierać usługę mycia ścian suchym lodem. Innowacyjna metoda czyszczenia spalonych powierzchni suchym lodem to nowość na rynku usług specjalistycznego czyszczenia po pożarze nie tylko w województwie opolskim, ale również na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w doczyszczaniu spalonych sufitów za pomocą suchego lodu (CO2). Od 2013 roku towarzyszymy firmom poszkodowanym przez ogień. Istotne jest doświadczenie w branży sprzątania specjalistycznego oraz  dezynfekcji pomieszczeń zniszczonych przez ogień.

Czyszczenie po pożarze w powiecie namysłowskim

  • Sprzątanie po pożarze Namysłów – woj. opolskie;
  • Mycie ścian po pożarze suchym lodem w domach i mieszkaniach na terenie powiatu namysłowskiego;
  • Czyszczenie po pożarze Namysłów oraz usuwanie skutków zniszczeń w okolicy Rychtal, Jakubowice, Minkowice Oławskie, Świerczów, Pokój;
  • Dekontaminacja zakładów produkcyjnych po pożarach w całym województwie opolskim;
  • Ozonowanie – usuwająca nieprzyjemny zapach po pożarze;
  • Utylizacje mienia zniszczonego przez ogień;

Jak zniwelować zapach spalenizny?

Usuwanie zapachu spalenizny po pożarze to jedna z usług, jaką pragniemy Państwu zaproponować w ramach likwidacji szkód po pożarze.  Od wielu lat stosujemy przemysłowe generatory ozonu o mocy od 40 g./h do 240 g./h. Urządzeń takich mamy kilkadziesiąt, dzięki czemu mamy możliwość na niwelowanie zapachów spalenizny nawet w halach przemysłowych o olbrzymiej kubaturze i wysokości nawet do 10 m.  Ozonowanie to metoda niezwykle skuteczna podczas likwidacji skutków  po pożarach na rozległych powierzchniach zakładów produkcyjnych.  Dodatkowym atutem firmy Kastelnik, jest dostęp do metody czyszczenia suchym lodem. Technologia czyszczenia suchym lodem kierowana jest do przedsiębiorców branży  przemysłowej, produkcyjnej oraz gastronomicznej. Wiem od dawna, iż stosowanie tej techniki sprzątania po pożarze jest bezkonkurencyjne i niezwykle skuteczne. Metoda ta jest w 100% ekologiczna i nieinwazyjna. Sprawdza się doskonale w trakcie czyszczenia rozdzielni elektrycznych nawet pod napięciem.

Statystyka pożarów w województwie opolskim

W naszym kraju corocznie dochodzi do ponad 6000 pożarów, spowodowanych zwarciem w instalacji elektrycznej. Są to cyfry, za którymi stoją ludzkie tragedie. W samym tylko 2019 r. strażacy w województwie opolskim brali udział w ponad 13000 akcjach gaśniczych, nastąpił wzrost ilości interwencji w stosunku do roku 2018 o ponad 5%. Wśród wszystkich interwencji było wiele fałszywych alarmów, co niepotrzebnie zajmowało służby ratunkowe. Państwowa Straż Pożarna w powiecie opolskim jest osiągalna poprzez numer alarmowy 112, używany w sieci telefonów stacjonarnych w całej Unii Europejskie

Kontakt infolinia telefoniczna 7/24

Całodobowy kontakt z firmą sprzątającą po pożarach Kastelnik możliwy przez 7 dni w tygodniu, na dowolny numer telefonu, który znajdziesz na stronie kontakt. Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy, zajmującej się usuwania skutków pożarowych – skontakuj się z nami. Nasza oferta obejmuje bezpłatną wycenę oraz wizję lokalną. Profesjonalna dekontaminacja, restytucja mienia oraz sprzątanie po pożarze Namysłów. Zamów usługę czyszczenia suchym lodem po pożarze w Namysłowie lub w dowolnej miejscowości powiatu. Czekamy na Twoje zgłoszenie!
Znajdziesz nas także: Głubczyce, Nysa, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Olesno, Prudnik, Zdzieszowice.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.8
3,8 rating
3.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 12)
Doskonale58%
Bardzo dobrze17%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie25%