Sprzątanie po pożarze Mysłowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po pożarze w Mysłowicach. Czym najlepiej wyczyścić sufit po pożarze w domu?

Czy miałeś wybuch pożaru w mieszkaniu? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie kompleksowe rozwiązanie. Na terenie woj. śląskiego oferujemy sprzątanie po pożarze Mysłowice, które świadczymy za pomocą suchego lodu i urządzeń wysokociśnieniowych. Od 2013 roku proponujemy osobom poszkodowanym czyszczenie sufitów po pożarze, a także ozonowanie i usuwanie nieprzyjemnych zapachów. Jesteśmy znani ze tego, że po wybuchu ognia w domu wykonujemy czyszczenie ścian po pożarze. Pracujemy nie tylko na Śląsku, ale również w innych miastach kraju, a w każdej lokalizacji oferujemy bezpłatną wycenę.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Nasi technicy są godnymi zaufania specjalistami, więc możesz ufać, że wykonamy dekontaminację w prawidłowy sposób.

Czyszczenie ścian po pożarze Mysłowice

Zdjęcie: praca czyszczenia ściany z sadzy pożarowej w domu w Mysłowicach © 2023 Kastelnik

Usuwanie szkód pożarowych w woj. śląskim

Proponujemy kompleksowe usuwanie szkód pożarowych w obiektach takich jak domy mieszkalne, garaże czy też zakłady przemysłowe. Nasze kompleksowe działania doprowadzą Twoją nieruchomość do pierwotnego stanu. Pamiętaj natomiast, że sprzątanie jest już ostatnim etapem, który odbyć się może, dopiero gdy czynności zabezpieczające miejsce zostaną zakończone. Niemniej jednak sprawne znalezienie fachowców, ułatwi Ci szybki powrót do swojej nieruchomości. Nie powinieneś podejmować się sprzątania na własną rękę. Możesz być źle przygotowany, co wpłynie na Twoje zdrowie. Nasza kadra została specjalnie przeszkolona do pracy w trudnych warunkach. Co robić po pożarze (etapy sprzątania) i od czego zacząć prace na pogorzelisku pisaliśmy na blogu firmy Kastelnik. Pragniesz pozbyć się problemu, ale  bez kiwnięcia palcem? Nie ma sprawy!

Czyszczenie ścian po pożarze w Mysłowicach?

Czyszczenie ścian po pożarze w Mysłowicach wygląda dokładanie tak samo, jak w każdym innym mieście. Spalone pomieszczenia są poddawane dekontaminacji, ważne, by robić ją wg. ustalonych z góry etapów. Mycie ścian z sadzy po pożarze za pomocą suchego lodu to niezwykle popularna metoda czyszczenia na terenie całego województwa śląskiego. Wyeliminowanie osadu pożarowego ze ścian i sufitów to usługa, na której zależy większości mieszkańców miasta Mysłowice. Na czym polega ta innowacyjna metoda mycia osadu po pożarze? Odpowiedz na to pytanie, jest banalna i polega na użyciu suchego lodu, który pod wpływem wysokiego ciśnienia zderza się z brudną ścianą, aby finalnie zbyć całe skutki pożaru.

Sprzątanie mieszkania po pożarze Mysłowice

Ekipa specjalizuje się w myciu nieczystości pożarowych z sufitów przy użyciu suchego lodu. Ta technika ma wiele zalet w trakcie usuwania skutków pożaru na terenie spalonej nieruchomości. W naszej pracy każdego dnia używamy wysoce wydajnych maszyn do mycia spalonych powierzchni typu Cold Jet. Warto dodać, że ta metoda usuwania szkód wywołanych działaniem ognia jest nieszkodliwa dla zdrowia. Suchy lód dotrze w najbardziej niedostępne miejsca, co jest dla Ciebie gwarancją, że w Twoim mieszkaniu lub budynku użytkowym, nie zostanie ani jeden ślad po pożarze.  Silnie zabrudzone powierzchnie nie stanowią dla niego żadnego problemu. Ponadto, suchy lód wykorzystać można do likwidowania negatywnych skutków pożaru, w miejscach wrażliwych na działanie środków chemicznych. 

Czym jest suchy lód i jakie ma zastosowanie w sprzątaniu? 

Suchy lod to jest to zestalony dwutlenek węgla. Jego temperatura jest stała i wynosi -78,5°C. Jest on świetną i dużo lepszą alternatywą czyszczenia powierzchni za pomocą wody. W przeciwieństwie do cieczy nie skazuje on pomieszczenia na wilgoć. Warto wiedzieć, że suchy lód jest całkowicie bezpieczny, ponieważ nie przewodzi prądu.

W jaki sposób wymyć ściany po pożarze?

Ściany zniszczone przez ogień można myć na kilka sposobów. Jednym z etapów czyszczenia ścian, jest usuwanie, osmolonej w wyniku pożaru, ściany za pomocą suchego lodu, w formie granulatu. Jest on generowany w specjalnych urządzeniach, które specjaliści mogą zabrać ze sobą wszędzie. Brud znika w mgnieniu oka, a wszystko to, za sprawą wysokiego ciśnienia, z jakim suchy lód wypuszczany jest z maszyny. Tradycyjne metody zawodzą, w sytuacjach, w których brud zebrał się w szczelinach lub ciężko dostępnych miejscach.

Dlaczego sadza na ścianie jest trująca?

Usuwanie skutków pożaru nie ogranicza się wyłącznie do usunięcia spalonych rzeczy z pogorzeliska. Eliminacja trujących toksyn z powietrza to zadanie dla zgranej ekipy sprzątającej. Usuwanie dioksyn i furanów to nie tylko dekontaminacja powietrza, ale również zapewnienie bezpieczeństwa dla mieszkańców spalonego domu. 

Mycie podłogi z sadzy po pożarze Mysłowice

Mycie podłogi w garażu w Mysłowicach z sadzy i osadów pożarowych © 2023 Kastelnik

Ozonowanie budynku po pożarze — na czym polega?

Ozonowanie domu po pożarze to bardzo istotny element, o którym nie powinieneś zapomnieć podczas przywracania nieruchomości do pierwotnego stanu. Celem tego zabiegu jest przede wszystkim  zneutralizowanie zapachu spalenizny. Nieprzyjemna woń powstała na skutek pożaru może wywoływać problemy z oddychaniem, zawroty głowy, a nawet omdlenia. Skorzystanie z ozonowania po pożarze, zagwarantuje Ci bezpieczeństwo już 24 godziny po zakończeniu wszystkich prac.

Utylizacja przedmiotów zniszczonych przez ogień

Spalony fotel oraz osad i sadza po pożarze to elementy odpady, których nie można wyrzucić do kosza na śmieci. Utylizacja przedmiotów zniszczonych w trakcie pożaru to zadanie dla sprawdzonej firmy sprzątającej po pożarach. Nie martw się o szczegóły. Nasi pracownicy zajmą się zniszczonymi elementami Twojej nieruchomości. Nie musisz martwić się o utylizację. Fachowość oraz kompleksowość jest dla nas priorytetem. 

Jak szybko suchy lód zmywa sadzę po pożarze?

Jak usunąć zapach spalenizny z domu?

Aby usunąć zapach spalenizny po pożarze domu, można zastosować ozonowanie powietrza. W tym celu najlepiej jest  znaleźć profesjonalną firmę czyszczącą po pożarach w Mysłowicach. Nie podejmuj się działań na własną rękę. Wezwij fachowców. Ich działania są bezpieczne nie tylko dla zdrowia, ale również dla środowiska. 

Usuwanie trujących dioksyny po pożarze budynku Śląsk

W wyniku pożaru, w Twoim domu, zaszło wiele reakcji chemicznych. Sprawiły one, że wszelkie niebezpieczne substancje, które są niebezpieczne dla Twojego zdrowia, dostały się do powietrza. Dlatego tak ważne jest, aby pozbyć się wszelkich trucizn, do których zaliczamy: dioksyny, furany, policykliczne węglowodory aromatyczne. Natomiast, podejmowanie się na własną rękę działań, które na celu mają usunięcie trujących toksyn, może być złą decyzją. Powinieneś postawić na fachowe usługi.  Profesjonaliści, przeszkoleni z zakresu pozbywania się zatrutego powietrza, przeprowadzą w Twojej nieruchomości proces dekontaminacji. 

Dekontaminacja budynków po pożarach na terenie Mysłowic

Niebezpieczne materiały, takie jak farby i środki czyszczące, prawie zawsze znajdują się w domach podczas pożaru. Po usunięciu wszelkich niebezpiecznych związków chemicznych ryzyko zatrucia znika prawie do zera. Usuwanie szkód pożarowych na Śląsku to eliminacja zagrożeń i oczyszczanie powierzchni z sadzy i nieczystości w powietrzu.

Ogólnopolska firma sprzątająca Mysłowice

Jak wygląda certyfikat dekontaminacji budynku firmy Kastelnik?

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Kastelnik, pytania FAQ - sprzątanie Mysłowice

Zaufaj ekspertom z firmy sprzątającej Kastelnik!

Jak wymyć sadzę ze ściany po pożarze w domu?

Sadza niestety nie jest łatwo zmywalna. Smolisty brud ściany najlepiej zmyć przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych lub suchego lodu. Wybór metody zależy od rodzaju i wielkości zanieczyszczeń. Nasza firma poleca zwłaszcza mycie ścian po pożarze suchym lodem. Jest to nowoczesny sposób na usuwanie silnych zabrudzeń, sadzy i toksyn, dzięki któremu raz, dwa uporasz się z każdym rodzajem zabrudzeń.

Ile kosztuje czyszczenie ścian z sadzy po pożarze?

Cena na czyszczenie ścian z sadzy ustalana jest indywidualnie z klientem i zależy od rodzaju zanieczyszczeń i ich wielkości. Widełki cenowe są szerokie, a koszt mycia ścian po pożarze waha się od 15 zł do 100 zł.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%