Sprzątanie po pożarze
Legionowo

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Skuteczne usuwanie zniszczeń po pożarze w Legionowie. Specjalistyczne sprzątanie i czyszczenie po pożarze Kastelnik

Firma Kastelnik specjalizuje się w sprzątaniu specjalistycznym oraz czyszczeniu po pożarze w Legionowie. Świadczone przez naszą firmę usługi, kierujemy do mieszkańców Legionowa oraz innych pobliskich miast w powiecie legionowskim takich jak: Serock, Jabłonna, Nieporęt. Od wielu lat pomagamy poszkodowanym w zdarzeniach losowych z udziałem ognia.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Oferujemy skuteczną likwidację szkód po pożarach, eliminując wiele trudnych do usunięcia zanieczyszczeń. Usuwanie sadzy ze ścian, mycie sufitów, czyszczenie osmolonych powierzchni, likwidacja spalonych przedmiotów, to zaledwie wycinek usług znajdujących się w naszej ofercie.

Czyszczenie ścian po pożarze Legionowo

Pracownik w kombinezonie realizujący zlecenie czyszczenia ściany po pożarze w Legionowie.

Konsekwencja w działaniu i stały rozwój firmy  usług czyszczenia spalonych powierzchni po pożarze

Towarzysząc osobom poszkodowanym po zdarzeniach związanych z pożarem w domu, wykazujemy empatię, wiedząc co w danej chwili, jest ważne. Dyspozycyjność techników firmy sprzątającej po pożarach Kastelnik sprawia, że poszkodowani otrzymują szybką wycenę indywidualnie oszacowanych kosztów usuwania zniszczeń pożarowych.

W naszej firmie bierzemy pełną odpowiedzialność za czynności przeprowadzane podczas usuwania skutków pożaru. Gwarantujemy tym samym, że w mieszkaniach dotkniętych przez ogień, nie pominiemy żadnego z problemów. Specjaliści firmy Kastelnik są rekomendowani przez naszych klientów – posiadamy liczne pozytywne opinie i referencje.

Nie wiele spośród poszkodowanych osób zdaje sobie sprawę, iż po pożarze, należy przeprowadzić dekontaminację powierzchni w celu usunięcia trujących  dla zdrowia substancji toksycznych.

Usuwanie szkód pożarowych w Legionowie

Poznaj zakres wysoko specjalistycznej oferty – usuwania skutków po pożarowych w Legionowie.

Wiele lat konsekwentnego rozwoju firmy w branży czyszczeń specjalistycznych oraz zastosowane innowacyjne technologie powodują, że możemy zaoferować pomoc poszkodowanym,  w niemalże każdym mieście naszego kraju, w tym w Legionowie woj. mazowieckie. Nasza firma, jako wysoko wyspecjalizowana jednostka, jest przygotowana, aby poradzić sobie z problemami nawet na rozległych powierzchniach przemysłowych i halach produkcyjnych.

Kastelnik – usuwanie sadzy ze ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Prowadzimy usuwanie szkód po pożarach w zakładach przemysłowych, halach magazynowych oraz hotelowych pomieszczeniach gospodarczych.

W ofercie firmy sprzątającej Kastelnik  znajdziesz:

 • Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem w mieszkaniach w Legionowie;
 • Dekontaminacje pomieszczeń usuwającą trujące dioksyny;
 • Dezodoryzacje tj. usuwanie nieprzyjemnych zapachów ozonem;
 • Dezynfekcje powierzchni przemysłowych  – nawet do 9000 m3/h;
 • Dezynfekcję ozonem pomieszczeń gospodarczych po pożarze;
 • Utylizacje spalonych przedmiotów;

Wszystkie z ww. czynności to podstawowe usługi naszej oferty. Do każdego z miejsc po pożarze podchodzimy niezwykle indywidualnie. Nasze działania przeprowadzamy z zachowaniem zasad BHP i przepisów prawa budowlanego.

Sprzątanie po pożarach Legionowo

Specjalistyczna firma sprzątająca Kastelnik z dojazdem we wszystkich województwach w Polsce. Zadzwoń i zamów szybką realizację sprzątania po pożarach.

Najlepszy ozon na Mazowszu od firmy Kastelnik

W ramach świadczonych usług prowadzimy ozonowanie po pożarze w miejscach dotkniętych ogniem. Dla wielu poszkodowanych w tragicznym zdarzeniu zapach spalenizny będzie przykrym wspomnieniem po ostatnim pożarze domu. Dlatego właśnie zlikwidowanie przykrego zapachu, jest  podstawowym celem dekontaminacji po pożarze. Produkujemy najlepszej jakości ozon na Mazowszu. Do pracy używamy generatorów ozonu o mocy do 240 g./h.

Co daje ozonowanie w pomieszczeniach po pożarze?

 • Ozon eliminuje przykre zapachy spalenizny i dymu niezwykle skutecznie;
 • Ozonowanie jest w stanie dotrzeć do najtrudniejszych miejsc i zakamarków;
 • Ozon jest skuteczną metodą dezynfekcji.
Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Odpowiedzialne usuwanie skutków po pożarowych

Pożar to dramatyczne w skutkach zdarzenie dla każdego. Mazowieckie statystyki nie napawają optymizmem. Do pożarów dochodzi nie tylko w domach prywatnych i zakładach przemysłowych. Poważnym zagrożeniem są pożary lasów. Co roku dochodzi ponad 5000 pożarów w lasach państwowych.  W 2019 r. miał miejsce rozległy pożaru lasu na granicy Legionowa z Jabłonną. W akcji gaśniczej brało udział wiele zastępów straży pożarnej z powiatu legionowskiego w tym  samolot.

Co zrobić z bałaganem po pożarze w domu?

Statystyka pożarowa w Legionowie

Ze względu na lokalizację Legionowa pośrodku sporej ilości flory, czyli okolic Zalewu Zegrzyńskiego, pojawiają się tam również pożary lasu. Te wybuchają zarówno z powodu czynników ludzkich, takich, jak niekontrolowane ogniska, czy pozostawienie niedopałku papierosa przez odwiedzających gości zalew, ale również samoistnie np. z powodu długotrwałej suszy.

Strażacy w 2019 roku brali udział w nietypowej akcji gaszenia pożaru na granicy z Jabłonną, w której brał udział samolot gaśniczy. Ten aż kilkukrotnie musiał okrążyć okolicę, zrzucając wodę na zajęty przez ogień teren lasu. Prowadzenie akcji gaśniczej w takich okolicznościach jest bardzo trudne. Skutki pożaru lasu mogą być katastrofalne z powodu naruszenia również tam zamieszkującej flory.

Realizujemy także odgrzybianie ścian Legionowo

Czas na sprzątanie – kontakt Kastelnik 7/24

Naszą ofertę sprzątania po pożarze w Legnicy kierujemy do osób prywatnych oraz do firm i instytucji poszkodowanych przez żywioł, jakim jest ogień.  Masz pytania związane z usuwaniem szkód po pożarze? Zadzwoń do nas.

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po pożarze, dostępne są również w miastach:

 

Ogólnopolska firma sprzątająca w Legionowie

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%