Sprzątanie po pożarze Inowrocław

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie i sprzątanie po pożarze w Inowrocławiu. Kompleksowa likwidacja szkód po pożarowych

Firma Kastelnik to zespół specjalistów zajmujących się czyszczeniem i sprzątaniem po pożarach w Inowrocławiu. Kompleksowe usuwanie szkód po pożarach oferujemy także w pobliskich miastach w województwie kujawsko–pomorskim.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Działalność firmy wyróżnia specjalistyczne przygotowanie do likwidacji szkód powstałych od wybuchu ognia, w miejscach najbardziej dotkniętych pożarem. Dlatego właśnie oferujemy rozwiązania technologiczne, które są niezawodne i ekonomiczne.

sprzątanie domu po pożarze w Inowrocławiu

Usuwanie spalonych przedmiotów po pożarze, czyszczenie elektroniki po pożarze oraz dezynfekcja ozonem, to mały wycinek czynności, jakie należy wykonać w pomieszczeniach dotkniętych ogniem podczas procesu związanego z restytucją mienia.

Specjalistyczna oferta pomagająca osobom poszkodowanym wskutek tragicznych zdarzeń losowych, musi być przede wszystkim kompleksowa. Mając do czynienia ze zniszczeniami po pożarach, wiemy, z jakimi problemami musimy się zmierzyć, by pomóc Ci kompleksowo.  Tak przygotowana oferta dotycząca sprzątania po pożarze powoduje, że Twoje inowrocławskie pomieszczenie będzie skutecznie pozbawione wszelkich trujących dioksyn powstałych w wyniku wybuchu ognia.

Dekontaminacja po pożarze Inowrocław. Niezbędne zabiegi w pomieszczeniach mieszkalnych dotkniętych ogniem

Oferujemy usuwanie sadzy z sufitów i podłóg w ramach restytucji mienia. Niezwykle ważne po pożarach jest osuszanie zalanych wodą ścian. Pominięcie tego etapu, może doprowadzić do powstania zagrzybiania na wilgotnych powierzchniach.

Wybuch pożaru to traumatyczne zdarzenie. Zdajemy sobie sprawę, że poszkodowani w pożarach nie mają świadomości z zagrożeń, jakie tkwią w pomieszczenia zdewastowanych wskutek ognia. Zdaje się często klientom, że utylizacja spalonych przedmiotów, usuwanie spalonych mebli, czy czyszczenia z sadzy ścian, czy sufitów, to wszystko, co prowadzi do przygotowania domu po pożarze do remontu. Nic bardziej mylnego.

Kastelnik – usuwanie sadzy ze ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Jako firma specjalistyczna – Kastelnik oferuje sprzątanie po pożarze w Inowrocławiu, wysyłamy na miejsce zniszczone pożarem doświadczonych techników, z odpowiednim zapleczem sprzętowym. Skutki po pożarze są często rozległe, dlatego rozwiązujemy wszystkie problemy, z jakimi mamy do czynienia i strategicznie naświetlamy różne opcje pomocy w usuwaniu szkód powstałych w pożarze. Co ważne, eliminujemy nawet skutki po pożarowe, o których poszkodowani nie wiedzą.

Pamiętaj! Wskutek ognia i spalania się przedmiotów wykonanych z przeróżnych tworzyw sztucznych wytwarzają się trujące toksyny. Nie widzisz ich gołym okiem. Należy je jednak wyeliminować w 100%, aby pomieszczenie w dłuższej perspektywie, nie okazało się trujące dla Twojego zdrowia.

Przeprowadzamy dekontaminacje powierzchni po pożarze, usuwającą toksyny w trosce o Twoje bezpieczne mieszkanie.

czyszczenie podłóg Inowrocław

Co wchodzi w zakres specjalistycznych usług firmy sprzątającej po pożarze?

Zakres usług firmy sprzątającej po pożarach Kastelnik jest szeroki. Dzięki temu, że sięgamy po najnowocześniejszą technologię i posiadamy odpowiednie zaplecze technologiczne w postaci sprzętu i maszyn, nasza oferta może być kompleksowa od A do Z.

W zakresie naszych usług związanych z oczyszczeniem obiektów po pożarach znajdziesz:

 • Skalkulowanie strat i zniszczeń po pożarze w obiektach mieszczących się w Inowrocławiu, wraz ze sporządzeniem kosztorysu rekomendowanych prac w zastałym pomieszczeniu;
 • Czyszczenie i dekontaminacja pomieszczeń po pożarze;
 • Czyszczenie kanałów wentylacyjnych po pożarach;
 • Osuszanie pomieszczeń po akcji gaśniczej zabezpieczające przed zagrzybieniem;
 • Likwidacja osadów pożarowych z wnętrza maszyn i urządzeń elektronicznych,
 • Usuwanie sadzy z podłóg i ścian z zastosowaniem nowoczesnej technologii czyszczenia suchym lodem;
 • Usuwanie zapachów spalenizny – czyli dezodoryzacja pomieszczeń;
 • Dekontaminacja powierzchni i powietrza w pomieszczeniach po pożarowych – likwidująca trujące toksyny;
Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Restytucja mienia to czynności, w ramach których przeprowadzamy wieloetapowe prace. Sprzątając po pożarach, wykonujemy ozonowanie pomieszczeń po pożarze, jako najbardziej sprawdzona metoda usuwania zapachów.  Obok zamgławiania pomieszczeń nadtlenkiem wodoru H2O2 w celu usuwania przeróżnych wirusów, to proces, który w 100% skutecznie eliminujący uciążliwy zapach spalenizny.

Po pożarze należy także zadbać o kwestie formalne. Pozwolą one przejść przez cały proces likwidacji szkód po pożarowych tak, aby możliwe było spełnienie oczekiwań firmy ubezpieczeniowej. Dlatego oferując czynności usuwające skutki po wybuchu ognia, finalizujemy nasze prace wystawieniem kosztorysu KNR (opcja za dopłatą).

Dezodoryzacja i ozonowanie po pożarze, Metody skuteczne w walce z zapachem, jaki występuje po pożarze

Każdy z poszkodowanych w tragicznym zdarzeniu, jakim jest pożar, chce najszybciej doprowadzić pomieszczenie do pierwotnych jego funkcji i zamieszkać. Jesteśmy na to przygotowani. Zapach po pożarze powinien być wyeliminowany szybko i skutecznie.

Nikt nie chce, aby swąd spalenizny przypominał o pożarze. Naszą pracę opieramy na nowoczesnych i skutecznych metodach sprzątania. Dlatego oferujemy ozonowanie pomieszczeń po pożarze, skutecznie radzimy sobie z tym problemem.

Dezodoryzacja, jaką oferujemy, eliminuje w 100% smród spalenizny. Technologia, jaką stosujemy, jest skuteczna w likwidacji najtrudniejszych do usunięcia zapachów. Stosujemy nowoczesne urządzenie generujące ozon. Ozon jest utleniaczem o właściwościach dezynfekujących, bakteriobójczych i grzybobójczych.

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po pożarze, dostępne są również w miastach:

czyszczenie ścian po pożarze Inowrocław

Statystyka po pożarze w Inowrocławiu i w Polsce 2019

O tym, jak tragicznym zdarzeniem losowym jest pożar, wiedzą bezpośrednio w nim poszkodowani mieszkańcy Inowrocławia i innych miejscowości. Na co dzień mamy do czynienia z ludzką tragedią i wiemy jak Państwu pomóc. Statystyka wybuchów ognia jest zatrważająca. Choć trudno w to uwierzyć, statystycznie w ciągu roku, wybucha aż dwanaście tysięcy pożarów w naszym kraju.

Państwowa Straż Pożarna odnotowuje większą liczbę pożarów w okresie jesiennym, aniżeli w letnim. Do dziś pamiętamy doniesienia o pożarze w Inowrocławiu, do którego doszło 28 października 2019 roku. Kiedy to do inowrocławskiej policji wpłynęła informacja o pożarze mieszkania na poddaszu przy ul. Orłowskiej. W tym tragicznym w skutkach pożarze nie obyło się niestety bez ofiar śmiertelnych. Niestety – pożar to żywioł, nad którym trudno zapanować. Z jego skutkami mamy do czynienia na co dzień, wiemy, do jakich strat potrafi doprowadzić.

Jeśli jesteś poszkodowanym wskutek pożaru i Twoim problemem są doszczętne zniszczenia pomieszczenia, domu, garażu czy piwnicy – skontaktuj się z nami! Pomagamy usunąć skutki po pożarach zarówno w domach mieszkalnych, jak i na terenach działalności przedsiębiorców. (hale produkcyjne, hale magazynowe, biura, hotele).

Nasza firma gotowa jest na usuwanie wszelkie skutków po pożarach przez 365 dni w roku! Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas – Kastelnik – sprzątanie po pożarze Inowrocław – bezpłatna wycena na podstawie przesłanych zdjęć w 20 min.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Kastelnik to specjalistyczny serwis sprzątający w Inowrocławiu. Opróżniamy mieszkania ze spalonych przez ogień przedmiotów i usuwamy szkody pożarowe suchym lodem. Wiele osób nie wie, od czego zacząć profesjonalne doczyszczanie spalonych ścian. Kilka najczęściej pojawiających się pytań odkrywa rąbka tajemnicy.

usługi sprzątające Inowrocław

Jak usunąć szkody po pożarze?

Usuwanie szkód po pożarze w domu to kilka etapów. Zaliczyć do nich można uprzątnięcie pogorzeliska, czyszczenie ścian po pożarze oraz usuwanie zapachu spalenizny. Na koniec wykonywana jest dekontaminacja pomieszczeń i usuwanie trujących związków chemicznych.

Jakie są sposoby na mycie ścian po pożarze?

Na rynku dostępne są dwie metody mycia ścian po pożarze. Jedną z nich jest usuwanie zabrudzeń za pomocą środków chemicznych, a kolejną jest czyszczenie ścian przy użyciu suchego lodu. Obie metody są zalecane, jako pierwszy etap usuwania skutków pożaru i konieczne należy go wykonać, przed przystąpieniem do malowania ścian.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%