Czyszczenie po pożarze Gryfino

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Gryfinie. Czym zabrać się za usuwanie sadzy?

Pożar na terenie obiektów budowlanych? Usuwanie szkodliwych substancji po pożarze w domu to usługa, którą na terenie całego kraju wykonują firmy sprzątające.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Usuwanie szkód po pożarze Gryfino obejmuje różne etapy:

 • Czyszczenie ściany z sadzy.
 • Dezynfekcja pomieszczeń objętych pożarem.
 • Oczyszczanie przewodów wentylacyjnych.
 • Mycie sufitów suchym lodem za pomocą urządzeń Cold Jet.
 • Sprzątanie po pożarach w garażach osób prywatnych.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co warto wiedzieć o suchym lodzie?

Mycie sadzy po pożarze Gryfino. Czyszczenie po pożarze

Realizacja zadania przez specjalistyczną firmę Kastelnik.

Czyszczenie ścian po pożarze Gryfino i okolica

Chcesz, aby sprzątanie po pożarze w Gryfinie przebiegło w sposób szybki i bezpieczny? Jesteś w odpowiednim miejscu. Firma Kastelnik jest liderem, jeżeli chodzi o dekontaminację budynków po pożarze w województwie zachodniopomorskim. Czyszczenie ścian z tłustej sadzy wykonujemy suchym lodem oraz za pomocą specjalistycznych środków chemicznych. Wieloletnie doświadczenie, jakim się wyróżnia nasza firma, pozwala na skuteczne usuwanie szkód pożarowych na terenie całego kraju.

Inne usługi dostępne w województwie zachodniopomorskim: Sprzątanie po zmarłych Szczecin

Sprzątanie pomieszczenia po pożarze Gryfino

Usługi firmy sprzątającej Kastelnik

W sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków warto dobrze zabezpieczyć nieruchomość, zanim dojdzie do tragedii. Firma sprzątająca Kastelnik oferuje szeroki zakres usług sprzątających, dba o przywrócenie wyglądu lokali mieszkaniowych do stanu sprzed pożaru. Warto dodać, że do czyszczenia ścian stosujemy nowoczesne maszyny z dyszą rotacyjną i zbiornikiem na suchy lód. Takie zestaw, powiększony dodatkowo o kompresor powietrza pozwala usuwać sadzę ze ścian z prędkością 500 km/h. Istotne jest to, aby nie uszkodzić tynków, a wymyć tłuste osady i nieczystości pożarowe.

Zobacz najnowsze wpisy na stronie: blog Kastelnik

Suchy lód do mycia sadzy ze ściany

Tłusta sadza na ścianie może powodować wiele problemów. Okazuje się, że w trakcie sprzątania po pożarze wykorzystywane są często ekologiczne i przyjazne dla środowiska metody, takie jak m.in. mycie ścian suchym lodem. Dzięki tej nowoczesnej technologii można usunąć sadze ze wszystkich powierzchni w spalonym mieszkaniu i garażu. Oferta obejmuje także segregację spalonego mienia i jego późniejszą utylizację. Istotne jest to, aby na koniec wykonać ozonowanie, dzięki któremu z mieszkania usunięty zostaje zapach spalenizny.

Oferta czyszczenia po pożarze

Dlatego warto zacząć sprzątanie suchym lodem, a na sam koniec przeprowadzić dekontaminację za pomocą ozonu. Jest jeden warunek, stężenie ozonu, jakie jest wymagane do usunięcia zapachów spalenizny, powinno mieć wartość 40 ppm. Stosowane przez firmę Kastelnik nowatorskie metody oczyszczania spalonych powierzchni nie są szkodliwe dla środowiska i pozwalają czynić cuda w mieszkaniach dotkniętym przez pożar. Wystarczy zaufać profesjonalnej firmie, aby bezpiecznie wrócić do mieszkania.

W ramach usługi sprzątania po pożarze w Gryfinie wykonywane są czynności:

 • mycie ścian i innych powierzchni, na których znajdują się sadze,
 • ozonowanie pomieszczeń, co pozwala na usunięcie brzydkiego zapachu spalenizny,
 • utylizacja spalonych przedmiotów.
Ozonowanie po pożarach powiat gryfiński

Oczyszczanie pomieszczenia ze śladów po dymie, sadzy.

Usuwanie szkód po pożarze Gryfino

Usuwanie skutków pożaru w Gryfinie powinno być realizowane przez zespół fachowców z dużym doświadczeniem, przy udziale wysokiej jakości środków czyszczących. Sprzątanie małych mieszkań po pożarze zajmuje od 48 do 72 godzin, a dużych obiektów przemysłowych nawet kilka tygodni. Firma sprzątająca Kastelnik ma duże doświadczenie w dekontaminacji budynków po pożarze suchym lodem, nie tylko w zakładach produkcyjnych, ale i na terenie nieruchomości u osób prywatnych.

Oczyszczanie ścian z tłustej sadzy po pożarze domu

Masz problem z sadzą na ścianie? W takim razie powinieneś zamówić usługi tj. czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem i usuwanie nieprzyjemnego zapachu za pomocą ozonu.  Oferowane przez firmę Kastelnik usługi, przeprowadzane są w sposób staranny, a spalone pomieszczenia przywracane są do stanu sprzed pożaru. Po takim solidnym oczyszczeniu budynku z nieczystości znikają bezpowrotnie toksyny i tłuste osady, a osmolone powierzchnie pozostają smutnym wspomnieniem.

Ogień w domu

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze – zaufaj specjalistom

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze jest standardową usługą znajdującą się w ofercie wielu firm sprzątających. Ozon pomaga wyeliminować przykry zapach spalenizny, a także wszystkie toksyny niebezpieczne dla zdrowia. Warto wykonać tę usługę już na pierwszym etapie prowadzenia prac sprzątających, dla bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców.
Dekontaminacja pomieszczeń zazwyczaj przeprowadzana jest z udziałem ozonu o stężeniu powyżej 40 ppm. Skutki pożaru w postaci nieprzyjemnego zapachu są bardzo szybko eliminowane, a trujące toksyny znikają bezpowrotnie. Charakterystyczny zapach spalenizny można usunąć już po kilku godzinach ozonowania.

Czy zastosowanie ozonowania w mieszkaniu jest niezbędne?

Firma sprzątająca po pożarach Gryfino

Szybka wycena po pożarze przez firmę Kastelnik.

Żadne przepisy nie zmuszają właściciela mieszkania do zastosowania dekontaminacji, ale jest to zabieg niezbędny, jeżeli raz na zawsze chcesz wyplenić zapach spalenizny. Ozon o wysokim stężeniu skutecznie radzi sobie z nieprzyjemnym odorem, który zagnieżdża się we wszystkich zakamarkach mieszkania.

Czytaj także: ozonowanie po pożarze

Usuwanie skutków pożaru w woj. zachodniopomorskim – 7/24

Firma sprzątająca Kastelnik świadczy usługi z zakresu usuwania szkód po pożarze na terenie województwa zachodniopomorskiego już od 2013 roku. Z pomocy specjalistów można skorzystać 7 dni w tygodniu przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Działalność firmy to również szkolenia i dzielenie się doświadczeniem i wiedzą z procesów sprzątania nieruchomości po wybuchu ognia. Usługi są nastawione na szybką pomoc, tak by można przywrócić mieszkanie do stanu sprzed pożaru w krótkim czasie.

Usługa tj. czyszczenie sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

Najczęściej zadawane pytania — FAQ

Jest wiele metod sprzątania sadzy ze ścian. Firma Kastelnik może zaproponować te związane z myciem osmolonych powierzchni suchym lodem. Warto dowiedzieć się nieco więcej o szczegółach naszej działalności, a odpowiedzi z działu FAQ na pewno w tym pomogą.

Usługi sprzątania Gryfino

Czym usunąć sadze ze ścian?

Czyszczenie ścian po pożarze odbywa się przy wykorzystaniu suchego lodu. Efekty widoczne są już po krótkim czasie, dlatego jest to metoda dużo lepsza niż mycie sadzy mydłem malarskim.

Jak skutecznie usunąć szkody po pożarze?

Usuwanie szkód pożaru powinno być realizowane za pomocą specjalistycznych środków chemicznych lub suchego lodu. Pierwszym etapem sprzątania jest neutralizacja toksycznych substancji, które znajdują się na wszystkich spalonych powierzchniach oraz krążą w powietrzu. W mieszkaniu po pożarze trzeba zastosować suchy lód oraz ozon, aby wyglądało ono dokładnie tak, jak przed zdarzeniem losowym.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%