Sprzątanie po pożarze Grajewo

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po pożarze w Grajewie. Jak wykonać skuteczne czyszczenie ścian po pożarze z sadzy?

Pożar w mieszkaniu lub siedzibie firmy? Nawet jeśli Twój dobytek został poważnie zniszczony przez pożar, jesteśmy w stanie Ci pomóc. Profesjonalna usługi firmy Kastelnik obejmują jakościowe sprzątanie po pożarze Grajewo wraz z czyszczeniem ścian z sadzy, zamgławianiem pomieszczeń i usuwaniem trujących toksyn z powietrza.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Dioksyny, które są obecne w pomieszczeniu po wybuchu ognia, należy w pierwszej kolejności zneutralizować, a następnie usunąć. Oferujemy również usuwanie szkód po pożarze suchym lodem w powiecie grajewskim, w miastach: Rajgród, Szczuczyn.

Czyszczenie podłogi po pożarze Grajewo

Mycie podłogi po pożarze w Grajewie w woj. podlaskim.

Jako doświadczeni liderzy w branży sprzątania możemy zagwarantować Ci precyzyjne wykonanie usługi tj. czyszczenia po pożarze w Grajewie za niewysoką cenę. Oczywiście ostateczny koszt sprzątania zależy od wielkości szkody w spalonej nieruchomości oraz ilości sadzy na ścianach. Zanim przystąpimy do działania, przygotujemy ci bezpłatną wycenę. Nie mniej, możesz być pewny, że nasze ceny są nie do pobicia!

Jak wygląda sprzątanie piwnicy po pożarze?

Sprzątanie piwnicy po pożarze to kompleksowe działanie, które obejmuje różne prace takie jak: zabezpieczenie mienia, dekontaminacja oraz profesjonalne czyszczenie spalonych ścian. Wiemy, że dla klientów indywidualnych liczy się przede wszystkim czas realizacji oraz jakość usługi, dlatego na te aspekty kładziemy największy nacisk.

Sprzątanie garażu po pożarze Grajewo - infolinia

Już kolejnego dnia po Twoim telefonie jesteśmy w stanie przyjechać na miejsce zdarzenia i rozpocząć prace. Usuwanie szkód po pożarze realizujemy za pomocą suchego lodu. Działamy szybko, ale nie oszczędzamy na profesjonalnych środkach czyszczących, więc precyzję i dokładność otrzymujesz w cenie. Nasi eksperci sprzątający po pożarze wykonują bezpłatnie szczegółowe oględziny, aby móc przedstawić Ci szczegółowo cały proces czyszczenia.

Dzięki wielkiemu doświadczeniu zadbają o Twoją satysfakcję z zamówionej usługi. Co nas zatem wyróżnia na rynku?

 • Stosowanie atestowanych środków do czyszczenia sadzy ze ścian,
 • Bezpieczny demontaż nadpalonych konstrukcji, który wykonujemy przed sprzątaniem,
 • Eliminacja źródła nieprzyjemnego zapachu,
 • Profesjonalne ozonowanie wieńczące proces dezynfekcji lokalu po pożarze.
Czyszczenie piwnicy po pożarze w Grajewie

Pożar w piwnicy zabrudził ściany. Tutaj potrzebny jest specjalny sprzęt, który posiada firma Kastelnik.

Poznaj bliżej ofertę firmy sprzątającej Kastelnik

Chcesz lepiej poznać naszą ofertę. Poznaj bliżej nasze usługi mycia mieszkań po pożarze, dzwoniąc na infolinię do firmy Kastelnik. Nasi konsultanci są do twojej dyspozycji  przez 365 dni w roku całą dobę. Z chęcią wyjaśnią wszystkie szczegóły oferty i umówią dogodny termin na dekontaminację pomieszczeń po pożarze.  Jeśli nie jesteś pewien, jakie zabiegi zamówić, nie przejmuj się, bo nasz konsultant również w tej kwestii może ci pomóc i doradzić, czy usuwanie przykrego zapachu z mieszkania to usługa dla Ciebie.

Sprzątanie po pożarze w Grajewie. Jak usunąć sadzę ze ścian po pożarze?

Sprzątanie po pożarze w Grajewie w woj. podlaskim to usługa dekontaminacji, którą możesz zamówić na terenie całego kraju. Nie jest ważne, gdzie mieszkasz, zadzwonić do nas możesz z dowolnej lokalizacji.

Usuwanie szkód pożarowych na Podlasiu zawsze rozpoczynamy od dokładnego sprzątnięcia pogorzeliska. Następnie polecamy klientom czyszczenie suchym lodem wszystkich spalonych ścian i sufitów. To najlepszy sposób, który ekspresowo i dokładnie pozwala na usuwanie sadzy ze ściany, sufitu czy podłogi. Suchy lód to nic innego jak zestalony dwutlenek węgla zmrożony do temperatury -78,5 ˚C w postaci granulatu produkowany przez specjalne generatory.

Kastelnik – czyszczenie suchym lodem – kontakt 7 dni w tygodniu

Jest wypuszczany na zabrudzoną powierzchnię pod wielkim ciśnieniem i rozbija na drobne cząstki nawet smolisty i gęsty brud, taki jak sadza. Trafia w każdy zakamarek, co pozwala na kompletne i wyjątkowo dokładne wyczyszczenie lokalu po pożarze.

Pamiętaj, że wszelkie prace naprawcze po pożarze, zawsze zlecaj zaufanej firmie świadczącej usługi sprzątania po wybuchu ognia. Tylko specjaliści są w pełni oczyścić twój lokal z toksyn i tłustych zanieczyszczeń. A te utrzymują się w powietrzu nawet do kilku tygodniu po ugaszeniu ognia. Warto się ich pozbyć, a w tym celu należy użyć specjalistycznych środków do mycia i profesjonalnych metod czyszczenia silnych zabrudzeń.

Utylizacja rzeczy po pożarze

Czyszczenie ścian po pożarze Grajewo i okolice – zaufaj profesjonalistom

Czyszczenie po pożarze w Grajewie to zadanie dla ekipy sprzątającej wyposażonej w maszyny z suchym lodem np. marki Cold Jet. Sprzątanie pogorzeliska to zadanie wieloetapowe i warto zacząć je od segregacji odpadów. Jest to pierwszy etap sprzątania po pożarze w domu. Konieczne jest najpierw dokonać oględzin miejsca zdarzenia i przygotować rzetelny plan na usunięcie skutków pożaru.

Nasza firma zawsze dokonuje ekspertyzy, a później wraz z klientem przygotowuje plan na kompleksowe sprzątanie po pożarze (także miastach: Rajgród, Szczuczyn) obejmuje:

 • Utylizację spalonych i zniszczonych przedmiotów.
 • Usuwanie sadzy ze ściany po pożarze za pomocą suchego lodu.
 • Likwidację dioksyn i furanów – trujących związków obecnych w powietrzu.
 • Dezynfekcję wysprzątanych pomieszczeń po pożarze.
Cold Jet, urządzenie do mycia suchym lodem

Cold Jet, maszyna do mycia suchym lodem pod dużym ciśnieniem.

Ozonowanie po pożarze i usuwanie przykrych zapachów

Po pożarze w nieruchomości na pierwszym piętrze budynku nieprzyjemny zapach może być wyczuwalny nawet w mieszkaniu na trzecim piętrze. Warto zadbać o zlikwidowanie źródła spalenizny, wykonać utylizację spalonych przedmiotów i wymyć ścian z sadzy.  Po wykonaniu tych czynności można wykonać ozonowanie mieszkania po pożarze, nie tylko w miejscu wybuchu ogania, ale również u sąsiadów i na klatce schodowej.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – potwierdzona certyfikatem

Najlepszą formą odkażania stosowaną po przejściu ognia w domu jest ozonowanie. To nowatorska bezinwazyjna metoda, która nie ingeruje w środowisko ani nie wpływa na stan zdrowia ludzi.

Wykorzystujemy w niej ozon naturalny gaz obecny w atmosferze, który samoistnie się rozkłada do stężenia bezpiecznego dla człowieka po wykonaniu zabiegu. Ozonowanie w firmie Kastelnik jest wykonywane za pomocą jakościowych generatorów o mocy nawet 240 g/h. To najlepszy sposób na odświeżenie powietrza w domu, a przy tym neutralizację nieprzyjemnego zapachu spalenizny.

Usuwanie szkód pożarowych w spalonych nieruchomościach

Zdarzenie losowe, jakim jest pożar, to wielka trauma, jednak na szczęście istnieje sposób, by zminimalizować szkody, jakie żywioł powoduje. Warto sięgnąć po pomoc specjalistów z marki Kastelnik, którzy szybko pozwolą Ci wrócić do normalności. Kastelnik ma stosowne doświadczenie, ale i również odpowiedni sprzęt do zmywania sadzy suchym lodem.

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po pożarze, dostępne są również w miastach:

Firma sprzątająca w całej Polsce

Usługi firmy sprzątającej Kastelnik w Grajewie. Dezynfekcja budynku po pożarach z certyfikatem.

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Dekontaminacja budynku po pożarze to zabieg, który pozwala na skuteczną likwidację dioksyn i furanów, które są wydzielane w wyniku spalania się plastyków i farb. Proces ten jest wykonywany przez fachowców, którzy są zabezpieczeni w środki ochrony osobistej i specjalistyczny sprzęt do usuwania trujących związków chemicznych. Kastelnik skutecznie eliminuje toksyny za pomocą innowacyjnej technologii mycia suchym lodem, a także ozonując pomieszczenia.

Sprzątanie Grajewo. FAQ na temat sprzątania po pożarach

Jak usunąć zapach pożarze?

Usuwanie przykrych woni po pożarze najszybciej wykonamy za pomocą ozonu lub nadtlenku wodoru z domieszką środka dezodoryzującego. Metody te są bezpieczne dla zdrowia i nie powodują żadnego uszczerbku w konstrukcji budynku. Co więcej, nie tylko pomagają usunąć przykre zapachy, ale także są świetnymi sposobami na usunięcie dioksyn i furanów z powietrza, powstałych w wyniku działania ognia.

Czy ozonowanie mieszkania po wybuchu ognia jest bezpieczne?

Ozonowanie mieszkania po wybuchu ognia jest bezpieczną metodą dekontaminacji. Dezynfekcja za pomocą ozonu przeprowadzona jest przez techników z doświadczeniem za pomocą przemysłowych generatorów ozonu. Należy jednak stale monitorować poziom stężenia ozonu w trakcie zabiegu i po jego zakończeniu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%