Czyszczenie po pożarze
Gdynia

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Gdynia – usuwanie przykrego zapachu, mycie ścian, usuwanie szkód po pożarowych

Czyszczenie ścian po pożarze Gdynia co jest ważne podczas sprzątania po pożarach? Przede wszystkim kompleksowe usuwanie skutków pożaru i dekontaminacja. Podobne zasady obowiązują w każdym z miejsc, także w Gdyni.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

W związku z tym, że firma sprzątająca Kastelnik działa w trybie całodobowym, w każdej chwili można zgłosić zapotrzebowanie na skorzystanie z tej usług. Wykonamy profesjonalne sprzątanie po pożarze, czyszczenie wszystkich powierzchni i doprowadzanie mieszkania do stanu sprzed pożaru.

Sprzątanie domu po pożarze Gdynia

Gdynia – ile kosztuje sprzątanie po pożarze?

Pożar jest ogromne koszty i wielka tragedia, która niesie za sobą bardzo wiele szkód, negatywnie wpływa na zdrowie, niszczy mienie, a jednocześnie pozbawia poczucia bezpieczeństwa. Bez względu czy  Gdyni, czy w innej lokalizacji sprzątanie po pożarze sporo kosztuje.
W ciągu kilku minut można stracić dobytek całego życia. Reakcje chemiczne, jakie zachodzą w wyniku pożaru, są bardzo groźne nie tylko dla przedmiotów znajdujących się w tym czasie w mieszkaniu, ale także dla ludzkiego zdrowia. Trzeba także wspomnieć o negatywnym wpływie na środowisko, ze względu na spalanie plastiku oraz uwalnianie toksyn, które mają działanie rakotwórcze. Trujące toksyny są realnym zagrożeniem powstającym w wyniku pożar, dlatego obowiązkowo należy przeprowadzić profesjonalne sprzątanie po pożarze w Gdyni.

Pozostałe usługi porządkowe odgrzybianie ścian Gdynia

Ozonowanie po pożarze Gdynia

Ozonowanie po pożarze Gdynia – usuwanie nieprzyjemnego zapachu

Jak wykonać dobrze ozonowanie mieszkania po pożarze? Przykrym zjawiskiem po każdym pożarze są nie tylko osady na ścianach, podłogach, sufitach i wszystkich urządzeniach oraz meblach znajdujących się w mieszkaniu dotkniętym pożarem, ale także nieprzyjemny zapach. Firma Kastelnik, dzięki temu, że działa w sposób nowoczesny i profesjonalny, oferuje kompleksowe usuwanie uciążliwego zapachu po pożarze.

Kastelnik – dezodoryzacja mieszkań – kontakt 7 dni w tygodniu

Jak to robimy? Świadczymy ozonowanie po pożarze, na terenie woj. pomorskiego za pomocą przemysłowych generatorów ozonu o mocy 240 g/h. Posiadamy profesjonalny sprzęt, dzięki któremu możemy przeprowadzić usługi w sposób skuteczny i bezproblemowy sposób. Co najważniejsze, nasze działania przynoszą zawsze spodziewane rezultaty. Jesteśmy przekonani, że z Twojego mieszkania zostanie usunięty przykry zapach spalenizny. Dzięki naszej pracy usuwanie zapachu po pożarze jest dużo prostsze.

Czyszczenie ścian po pożarze Gdynia

Firma sprzątająca Kastelnik w akcji sprzątania w Gdyni. Spalone budynki do gruntownego wyczyszczenia.

Dezynfekcja pomieszczeń po pożarze Gdynia

Usuwanie nieprzyjemnego zapachu po pożarze w domach w Gdyni to długotrwały i bardzo skomplikowany proces. Wymaga on zastosowanie zróżnicowanych metod na czyszczenie po pożarze. Jeżeli chcesz zastosować wspomniane wcześniej ozonowanie pomieszczeń po pożarze, trzeba dobrać właściwe stężenie i mieć do dyspozycji dobrej jakości ozonatory. Wszystko to posiada Kastelnik, dlatego rezultaty naszych działań są tak dobre.

Dzięki temu, że nam zaufasz, oczyszczanie pomieszczeń z uciążliwego zapachu spalenizny zostanie przeprowadzone w bezpieczny sposób.Mycie sadzy po pożarze i problem znika bez śladu, a nieprzyjemny zapach nie będzie przypominał ci o pożarze.

Sprzątanie po pożarze Gdynia

Czyszczenie po pożarze Gdynia – mycie sadzy ze ścian

Istotne jest, aby wszystkie okryte sadzą powierzchnie, gdzie rozprzestrzeniał się ogień, zostały bardzo dokładnie oczyszczone. Chodzi tutaj nawet o najmniejsze zakamarki. Ich dokładne wyczyszczenie jest gwarancją sukcesu w podejmowanych działaniach, mających na celu wyeliminowanie nieprzyjemnego zapachu spalenizny.

Jeżeli zaufasz specjalistom, firmie sprzątającej Kastelnik — Gdynia, osiągniesz bardzo dobre rezultaty. Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem i środki chemiczne, z których korzystamy, dotrą do najbardziej ukrytych miejsc i zakamarków. Pamiętaj, że każde, nawet najmniejsze nieoczyszczone miejsce może spowodować wydzielanie nieprzyjemnego zapachu spalenizny w mieszkaniu. Jeżeli chcesz osiągnąć pożądane efekty, warto zdecydować się właśnie na mycie ścian po pożarze suchym lodem.

To nowoczesna metoda sprzątania dostępna już w województwie pomorskim.

Pożar nieruchomości - pomoc

Usuwanie skutków pożaru w Gdyni suchym lodem

Nie tylko ozonowanie przynosi dobre rezultaty w czyszczeniu pomieszczeń po pożarze, ale również wspomniany wcześniej suchy lód. Wykazuje się on bardzo dużą skutecznością oczyszczania ścian z sadzy po pożarze. Na dym roznoszący się po całym mieszkaniu trzeba zadziałać w sposób kompleksowy i strategiczny. Aby skutecznie przeciwdziałać nieprzyjemnemu zapachowi i przywrócić powierzchnię do stanu sprzed pożaru, jako profesjonalna firma sprzątająca proponujemy technologię mycia ścian po pożarze suchym lodem. Usuwanie szkód po pożarze tą metodą sprawdza się od wielu lat.

Kastelnik – czyszczenie suchym lodem – potwierdzone certyfikatem

Dzięki tej metodzie skutecznie usuniesz skutki pożaru, a ściany zostaną oczyszczone z sadzy i powierzchnia będzie jak nowa. Suchy lód bardzo dobrze dociera do wszystkich miejsc, które znajdują się w pomieszczeniach dotkniętych pożarem, dlatego z nami możesz skutecznie walczyć ze skutkami pożaru domu.

Przyjazne środowisku sprzątanie po pożarze w ofercie Kastelnik

W swojej ofercie mamy zarówno metody na chemiczne sprzątanie domów po pożarze, jak i przyjazne dla środowiska mycie ścian suchym lodem. Skutki pożaru są trudne do przezwyciężenia, trzeba działać różnymi sposobami. Mycie każdej powierzchni jest bardzo ważne. Dzięki temu, że mamy dostęp do zróżnicowanych metod, np. czyszczenie powierzchni suchym lodem, ozonowanie pomieszczeń, restytucja spalonego mienia technicy firmy Kastelnik mogą dostarczyć optymalne rozwiązanie. Suchy lód zalicza się do metod ekologicznych. Możesz z naszą pomocą walczyć ze skutkami pożaru na różne sposoby.  Jeżeli masz dodatkowe pytana, skontaktuj się z nami.

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po pożarze, dostępne są również w miastach:

Ogólnopolska firma do sprzątania w Gdyni

FAQ – najczęściej zadawane pytania

FAQ o sprzątanie Gdynia

Jak usunąć szkody po pożarze?

Usuwanie szkód po pożarze w domu to kilka etapów. Zaliczyć do nich można uprzątnięcie pogorzeliska, czyszczenie ścian po pożarze oraz usuwanie zapachu spalenizny. Na koniec wykonywana jest dekontaminacja pomieszczeń i usuwanie trujących związków chemicznych.

Co oznacza dekontaminacja pomieszczeń po pożarze?

Dekontaminacja po pożarze to wiele różnych procesów, które mają na celu oczyścić spalone ściany oraz sufity. Jest przeprowadzana w celu usunięcia trujących związków chemicznych z powietrza, a także trujących dioksyn i furanów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%