Czyszczenie po pożarze
Gdynia

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Gdynia – usuwanie przykrego zapachu, mycie ścian, usuwanie szkód po pożarowych

Czyszczenie ścian po pożarze Gdynia co jest ważne podczas sprzątania po pożarach? Przede wszystkim kompleksowe usuwanie skutków pożaru i dekontaminacja. Podobne zasady obowiązują w każdym z miejsc, także w Gdyni. W związku z tym, że firma sprzątająca Kastelnik działa w trybie całodobowym, w każdej chwili można zgłosić zapotrzebowanie na skorzystanie z tej usług. Wykonamy profesjonalne sprzątanie po pożarze, czyszczenie wszystkich powierzchni i doprowadzanie mieszkania do stanu sprzed pożaru.

czyszczenie po pożarze Gdynia

Gdynia – ile kosztuje sprzątanie po pożarze?

Pożar jest ogromne koszty i wielka tragedia, która niesie za sobą bardzo wiele szkód, negatywnie wpływa na zdrowie, niszczy mienie, a jednocześnie pozbawia poczucia bezpieczeństwa. Bez względu czy  Gdyni, czy w innej lokalizacji sprzątanie po pożarze sporo kosztuje.
W ciągu kilku minut można stracić dobytek całego życia. Reakcje chemiczne, jakie zachodzą w wyniku pożaru, są bardzo groźne nie tylko dla przedmiotów znajdujących się w tym czasie w mieszkaniu, ale także dla ludzkiego zdrowia. Trzeba także wspomnieć o negatywnym wpływie na środowisko, ze względu na spalanie plastiku oraz uwalnianie toksyn, które mają działanie rakotwórcze. Trujące toksyny są realnym zagrożeniem powstającym w wyniku pożar, dlatego obowiązkowo należy przeprowadzić profesjonalne sprzątanie po pożarze w Gdyni.

Ozonowanie po pożarze Gdynia – usuwanie nieprzyjemnego zapachu

Jak wykonać dobrze ozonowanie mieszkania po pożarze? Przykrym zjawiskiem po każdym pożarze są nie tylko osady na ścianach, podłogach, sufitach i wszystkich urządzeniach oraz meblach znajdujących się w mieszkaniu dotkniętym pożarem, ale także nieprzyjemny zapach. Firma Kastelnik, dzięki temu, że działa w sposób nowoczesny i profesjonalny, oferuje kompleksowe usuwanie uciążliwego zapachu po pożarze. 
Jak to robimy? Świadczymy ozonowanie po pożarze, na terenie woj. pomorskiego za pomocą przemysłowych generatorów ozonu o mocy 240 g/h. Posiadamy profesjonalny sprzęt, dzięki któremu możemy przeprowadzić usługi w sposób skuteczny i bezproblemowy sposób. Co najważniejsze, nasze działania przynoszą zawsze spodziewane rezultaty. Jesteśmy przekonani, że z Twojego mieszkania zostanie usunięty przykry zapach spalenizny. Dzięki naszej pracy usuwanie zapachu po pożarze jest dużo prostsze.

czyszczenie ścian po pożarze Gdynia

Dezynfekcja pomieszczeń po pożarze Gdynia

Usuwanie nieprzyjemnego zapachu po pożarze w domach w Gdyni to długotrwały i bardzo skomplikowany proces. Wymaga on zastosowanie zróżnicowanych metod na czyszczenie po pożarze. Jeżeli chcesz zastosować wspomniane wcześniej ozonowanie pomieszczeń po pożarze, trzeba dobrać właściwe stężenie i mieć do dyspozycji dobrej jakości ozonatory. Wszystko to posiada Kastelnik, dlatego rezultaty naszych działań są tak dobre. Dzięki temu, że nam zaufasz, oczyszczanie pomieszczeń z uciążliwego zapachu spalenizny zostanie przeprowadzone w bezpieczny sposób.Mycie sadzy po pożarze i problem znika bez śladu, a nieprzyjemny zapach nie będzie przypominał ci o pożarze.

Czyszczenie po pożarze Gdynia – mycie sadzy ze ścian

Istotne jest, aby wszystkie okryte sadzą powierzchnie, gdzie rozprzestrzeniał się ogień, zostały bardzo dokładnie oczyszczone. Chodzi tutaj nawet o najmniejsze zakamarki. Ich dokładne wyczyszczenie jest gwarancją sukcesu w podejmowanych działaniach, mających na celu wyeliminowanie nieprzyjemnego zapachu spalenizny. Jeżeli zaufasz specjalistom, firmie sprzątającej Kastelnik — Gdynia, osiągniesz bardzo dobre rezultaty. Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem i środki chemiczne, z których korzystamy, dotrą do najbardziej ukrytych miejsc i zakamarków. Pamiętaj, że każde, nawet najmniejsze nieoczyszczone miejsce może spowodować wydzielanie nieprzyjemnego zapachu spalenizny w mieszkaniu. Jeżeli chcesz osiągnąć pożądane efekty, warto zdecydować się właśnie na mycie ścian po pożarze suchym lodem. To nowoczesna metoda sprzątania dostępna już w województwie pomorskim.

Usuwanie skutków pożaru w Gdyni  suchym lodek

Nie tylko ozonowanie przynosi dobre rezultaty w czyszczeniu pomieszczeń po pożarze, ale również wspomniany wcześniej suchy lód. Wykazuje się on bardzo dużą skutecznością oczyszczania ścian z sadzy po pożarze. Na dym roznoszący się po całym mieszkaniu trzeba zadziałać w sposób kompleksowy i strategiczny. Aby skutecznie przeciwdziałać nieprzyjemnemu zapachowi i przywrócić powierzchnię do stanu sprzed pożaru, jako profesjonalna firma sprzątająca proponujemy technologię mycia ścian po pożarze suchym lodem. Usuwanie szkód po pożarze tą metodą sprawdza się od wielu lat.

sprzątanie po pożarze Gdynia
Dzięki tej metodzie skutecznie usuniesz skutki pożaru, a ściany zostaną oczyszczone z sadzy i powierzchnia będzie jak nowa. Suchy lód bardzo dobrze dociera do wszystkich miejsc, które znajdują się w pomieszczeniach dotkniętych pożarem, dlatego z nami możesz skutecznie walczyć ze skutkami pożaru domu.

Przyjazne środowisku sprzątanie po pożarze w ofercie Kastelnik

W swojej ofercie mamy zarówno metody na chemiczne sprzątanie domów po pożarze, jak i przyjazne dla środowiska mycie ścian suchym lodem. Skutki pożaru są trudne do przezwyciężenia, trzeba działać różnymi sposobami. Mycie każdej powierzchni jest bardzo ważne. Dzięki temu, że mamy dostęp do zróżnicowanych metod, np. czyszczenie powierzchni suchym lodem, ozonowanie pomieszczeń, restytucja spalonego mienia technicy firmy Kastelnik mogą dostarczyć optymalne rozwiązanie. Suchy lód zalicza się do metod ekologicznych. Możesz z naszą pomocą walczyć ze skutkami pożaru na różne sposoby. Jeżeli masz dodatkowe pytana, skontaktuj się z nami.
Kastelnik- czyszczenie ścian po pożarze Gdynia

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%