Sprzątanie piwnic po zalaniu
Wrocław

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Skuteczne sprzątanie po zalaniu Wrocław. Jakie są najlepsze sposoby dezynfekcji pomieszczeń po wybiciu kanalizacji?

Kastelnik oferuje wszechstronne sprzątanie po zalaniu Wrocław i okoliczne miasta Dolnego Śląska. W trakcie usuwania szkód po zalaniach stosujemy innowacyjne metody dezynfekcji i osuszania po zalaniu w historycznym mieście Wratislavia. Cena na sprzątanie piwnicy po zalaniu Wrocław zależy od wielu czynników, ale w większości przypadków zaczyna się od 800 zł.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Co czynników wpływających na cenę usunięcia szkód po zalaniu zaliczyć można np. wielkość zalanego pomieszczenia, ilość nieczystości do usunięcia oraz  stopień zawilgocenia ścian. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji przytrafia się zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie. Warto więc mieć telefon do firmy, w której ofercie jest całodobowe czyszczenie po zalaniu Wrocław i okolice miasta.

Sprzątanie mieszkania po zalaniu Wrocław

Sprzątanie mieszkania po zalaniu we Wrocławiu często wymaga osuszanie mokrych ścian.

Sprzątanie po zalaniu we Wrocławiu – usuwanie szkód po powodzi

Usuwanie szkód po powodzi we Wrocławiu oraz skutków nagłego zalania to czynność, którą możesz zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej Kastelnik. Sprzątanie po zalaniu Wrocław, realizowane jest w trybie usług wykonywanych przez całą dobę. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Ile kosztuje czyszczenie po zalaniu Wrocław? Oferujemy bezpłatną wycenę nie tylko na czyszczenie pomieszczeń po zalaniu we Wrocławiu, ale również i w okolicznych miejscowościach takich jak Kąty Wrocławskie, Oleśnica, Syców, Mietków, Trzebnica, Polkowice. Specjalizujemy się w dezynfekcji po wybiciu kanalizacji za pomocą ozonu oraz sprawdzonych środków chemicznych.

sprzątanie piwnicy po zalaniu Wrocław

Jakie są etapy czyszczenia po zalaniu?

Ustalenie przyczyn zalania to podstawowa czynność, jaką powinna wykonać każda osoba poszkodowana. Nikt z nas nie chce przecież ponownie narażać się na koszty takie jak czyszczenie po zalaniu fekaliami czy też szamba. Wiedza na temat jak doszło do zalania piwnicy i usunięcie zagrożenia to może być solidna oszczędność w naszym budżecie domowym.

Jeżeli dojdzie już do zalania, do podstawowych etapów czyszczenia po zalaniu we Wrocławiu zaliczyć można:

 • wycena i przygotowanie kosztorysu prac;
 • dobranie odpowiedniej metody sprzątania po zalaniu Wrocław;
 • odpompowanie wody po zalaniu;
 • usunięcie ręczne nieczystości;
 • dezynfekcja powierzchni po zalaniu fekaliami;
 • doczyszczanie skażonych posadzek;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu;
 • podpisanie końcowego protokołu odbioru prac.

Inne specjalistyczne usługi dostępne w Twoim mieście: sprzątanie po zgonach we Wrocławiu

Dezynfekcja mieszkania po zalaniu Wrocław

Ozonowanie to skuteczny sposób na zarazki i grzyby po zalaniu. Nasz pracownik w trakcie dezynfekcji.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jakie są etapy sprzątania po zalaniu?

Oferta firmy sprzątającej po zalaniu Kastelnik

Zalane mieszkanie jest zdarzeniem, które nie przytrafia się nam często. Mało kto jest przygotowany do wykonania szybko i sprawnie sprzątania mieszkania po zalaniu we Wrocławiu, osuszenia mokrych ścian czy też do przeprowadzenia skutecznej dezynfekcji za pomocą nadtlenku wodoru. W domu przeciętej osoby nie ma najzwyczajniej odpowiednich urządzeń, do tego typu specjalistycznych prac. Na terenie miasta Wrocław, warto więc skontaktować się z firmą sprzątająca po zalaniu Kastelnik w ofercie, której to firmy są następujące usługi:

 • osuszanie ścian po zalaniu;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami lub ściekami;
 • sprzątanie po zalaniu we Wrocławiu z użyciem maszyn do suchego lodu;
 • mycie zlanych podłóg w fabrykach i zakładach przemysłowych;
 • czyszczenie po zalaniu Wrocław;
 • dezynfekcja powierzchni i usuwanie trujących dioksyn;
 • utylizacja wyposażenia po zalaniu;
 • gruntowna dezynfekcja po wybiciu kanalizacji;
 • wszechstronna dezynfekcja po zalaniu fekaliami;
 • odkażanie po fekaliach.

Usługi dezynfekcji pomieszczeń po fekaliach.

Osuszanie budynku po zalaniu – zaufaj specjalistom

Czy wiesz, że w skład kompleksowych usług świadczonych w mieście Wrocław, takich jak osuszanie i sprzątanie po zalaniu, wchodzą wysoce specjalistyczne prace i usuwanie bakterii i drobnoustrojów powstałych w czasie powodzi? Za wiele specjalistycznych usług sprzątających po zalaniu, ukierunkowanych do wyczyszczenia piwnicy po zalaniu, może być odpowiedzialna wyłącznie sprawdzona ekipa, np. firma sprzątająca po zalaniach Kastelnik.

czyszczenie po zalaniu Wrocław

Czyszczenie po zalaniu Wrocław- domowe metody sprzątania

Czyszczenie po zalaniu, bez względu na to, czy zaistniałe w szkole, czy w domu, wymaga nie tylko wiedzy, ale i odpowiedniego sprzętu do osuszania po zalaniu. To właśnie doświadczenie firmy Kastelnik jest największą wartością dla naszych klientów. Właśnie dzięki niemu jesteśmy w stanie zaoszczędzić czas i pieniądze naszych zleceniodawców. Domowe metody sprzątania po zalaniu niekoniecznie sprawdzą się podczas specjalistycznych prac czeszących.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie nieprzyjemnego zapachu

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami wymaga odpowiednich maszyn od odpompowywania wody z piwnicy oraz szlamu. Takie urządzenia posiadają firmy sprzątające po zalaniach o zasięgu ogólnopolskim. Jedną z takich firm jest przedsiębiorstwo Kastelnik. Po zakończonych pracach warto przeprowadzić ozonowanie pomieszczeń po zalaniu w celu wyeliminowania nieprzyjemnego zapachu. Najlepsze efekty usuwania zapachu po fekaliach, można uzyskać, wytwarzając wysokie stężenie ozonu w powietrzu- 15-40 ppm.

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu – skuteczna odkażanie

Jak wykonać ozonowanie po zalaniu w pomieszczeniu we Wrocławiu? Poprawna dezynfekcja piwnicy po zalaniu może być przeprowadzona wyłącznie za pomocą przemysłowych generatorów ozonu o wysokiej mocy znamionowej. Urządzenia takie bardzo dobrze nadają się nie tylko do czyszczenia pomieszczeń po zalaniu we Wrocławiu, ale również do odkażania zalanych piwnic, mieszkań i sklepów zlokalizowanych na terenie całego województwa dolnośląskiego. Jeżeli szukasz pomocy i interesuje Cię np. ozonowanie szamba lub sprzątanie po zalaniu Wrocław- wyślij do nas wiadomość, a chętnie oddzwonimy do Ciebie.

dezynfekcja po zalaniu wrocław

Nasi pracownicy posiadają niezbędne szkolenia w zakresie czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń.

Dezynfekcja po fekaliach Wrocław Kępa Mieszczańska

Sprawdzone usługi takie jak dezynfekcja mieszkania po zalaniu fekaliami na wrocławskiej Kępie Mieszczańskiej to tylko jedna z usług będących w ofercie firmy Kastelnik. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji oraz zalaniu nieczystościami realizowane jest przez nas zespół 365 dni w roku. U nas zamówisz pomiar wilgotności ścian po zalaniu, a także odgrzybianie mokrej ściany łazienki. Wszystkie prace poprzedzone są bezpłatną wyceną na sprzątanie mieszkania po zalaniu Wrocław Krzyki, Kępa Mieszczańska oraz Oporów. Jeżeli szukasz pomocy firmy sprzątającej po zalaniu, zadzwoń do techników z naszej firmy.

Kastelnik- skuteczne sprzątanie po zalaniu Wrocław, woj. dolnośląskie!

Kastelnik, osuszanie budynku z certyfikatem IICRC

Dorota Kastelnik jest licencjonowanym szefem działaniu osuszania w firmie Kastelnik.

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%