Sprzątanie piwnic po zalaniu
Wrocław

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Całościowa dezynfekcja, sprzątanie po zalaniu Wrocław. Metody czyszczenia po wybiciu kanalizacji Dolny Śląskie

Kastelnik oferuje wszechstronne czyszczenie i sprzątanie po zalaniu Wrocław i okoliczne miasta Dolnego Śląska. W trakcie usuwania szkód po zalaniach stosujemy innowacyjne metody dezynfekcji i osuszania po zalaniu w historycznym mieście Wratislavia. Cena na sprzątanie piwnicy po zalaniu Wrocław zależy od wielu czynników. Zaliczyć do nich można np. wielkość zalanego pomieszczenia, ilość nieczystości do usunięcia oraz  stopień zawilgocenia ścian. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji przytrafia się zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie. Warto więc mieć pod ręką telefon do firmy, w której ofercie jest całodobowe czyszczenie po zalaniu Wrocław.

sprzątanie piwnicy po zalaniu Wrocław

Sprzątanie po zalaniu Wrocław- usuwanie szkód po powodzi

Usuwanie szkód po powodzi we Wrocławiu oraz skutków nagłego zalania to czynność, którą możesz zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej Kastelnik. Sprzątanie po zalaniu Wrocław, realizowane jest w trybie usług wykonywanych przez całą dobę. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Ile kosztuje czyszczenie po zalaniu Wrocław? Oferujemy bezpłatną wycenę nie tylko na czyszczenie pomieszczeń po zalaniu we Wrocławiu, ale również i w okolicznych miejscowościach takich jak Kąty Wrocławskie, Oleśnica, Syców, Mietków, Trzebnica, Polkowice. Specjalizujemy się w dezynfekcji po wybiciu kanalizacji za pomocą ozonu oraz sprawdzonych środków chemicznych.

Jakie są etapy czyszczenia po zalaniu we Wrocławiu?

Ustalenie przyczyn zalania to podstawowa czynność, jaką powinna wykonać każda osoba poszkodowana. Nikt z nas nie chce przecież ponownie narażać się na koszty takie jak czyszczenie po zalaniu fekaliami czy też szamba. Wiedza na temat jak doszło do zalania piwnicy i usunięcie zagrożenia to może być solidna oszczędność w naszym budżecie domowym. Jeżeli dojdzie już do zalania, do podstawowych etapów czyszczenia po zalaniu we Wrocławiu zaliczyć można:

 • wycena i przygotowanie kosztorysu prac;
 • dobranie odpowiedniej metody sprzątania po zalaniu Wrocław;
 • odpompowanie wody po zalaniu;
 • usunięcie ręczne nieczystości;
 • dezynfekcja powierzchni po zalaniu fekaliami;
 • doczyszczanie skażonych posadzek;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu;
 • podpisanie końcowego protokołu odbioru prac.

Oferta firmy sprzątającej po zalaniu Kastelnik

Zalane mieszkanie jest zdarzeniem, które nie przytrafia się nam często. Mało kto jest przygotowany do wykonania szybko i sprawnie sprzątania mieszkania po zalaniu we Wrocławiu, osuszenia mokrych ścian czy też do przeprowadzenia skutecznej dezynfekcji za pomocą nadtlenku wodoru. W domu przeciętej osoby nie ma najzwyczajniej odpowiednich urządzeń, do tego typu specjalistycznych prac. Na terenie miasta Wrocław, warto więc skontaktować się z firmą sprzątająca po zalaniu Kastelnik w ofercie, której to firmy są następujące usługi:

 • osuszanie ścian po zalaniu;
 • dezynfekcja po zalaniu Wrocław Ostrów Tumski;
 • sprzątanie po zalaniu Wrocław, z użyciem maszyn do suchego lodu;
 • mycie zlanych podłóg Wrocław Krzyki;
 • czyszczenie po zalaniu Wrocław Kępa Mieszczańska;
 • dezynfekcja powierzchni i usuwanie trujących dioksyn;
 • utylizacja wyposażenia po zalaniu;
 • gruntowna dezynfekcja po wybiciu kanalizacji;
 • wszechstronna dezynfekcja po zalaniu fekaliami;
 • odkażanie po fekaliach.

Osuszanie po zalaniu we Wrocławiu

Czy wiesz, że w skład kompleksowych usług świadczonych w mieście Wrocław, takich jak osuszanie i sprzątanie po zalaniu, wchodzą wysoce specjalistyczne prace i usuwanie bakterii i drobnoustrojów powstałych w czasie powodzi? Za wiele specjalistycznych usług sprzątających po zalaniu, ukierunkowanych do wyczyszczenia piwnicy po zalaniu, może być odpowiedzialna wyłącznie sprawdzona ekipa, np. firma sprzątająca po zalaniach Kastelnik.

czyszczenie po zalaniu Wrocław

Czyszczenie po zalaniu Wrocław- domowe metody

Czyszczenie po zalaniu, bez względu na to, czy zaistniałe w szkole, czy w domu, wymaga nie tylko wiedzy, ale i odpowiedniego sprzętu do osuszania po zalaniu. To właśnie doświadczenie firmy Kastelnik jest największą wartością dla naszych klientów. Właśnie dzięki niemu jesteśmy w stanie zaoszczędzić czas i pieniądze naszych zleceniodawców. Domowe metody sprzątania po zalaniu niekoniecznie sprawdzą się podczas specjalistycznych prac czeszących. Dezynfekcja po zalaniu fekaliami wymaga odpowiednich maszyn od odpompowywania wody z piwnicy oraz szlamu. Takie urządzenia posiadają firmy sprzątające po zalaniach o zasięgu ogólnopolskim. Jedną z takich firm jest przedsiębiorstwo Kastelnik. Po zakończonych pracach warto przeprowadzić ozonowanie pomieszczeń po zalaniu w celu wyeliminowania nieprzyjemnego zapachu. Najlepsze efekty usuwania zapachu po fekaliach, można uzyskać, wytwarzając wysokie stężenie ozonu w powietrzu- 15-40 ppm.

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu Wrocław- Dolny Śląsk

Jak wykonać ozonowanie po zalaniu w pomieszczeniu we Wrocławiu? Poprawna dezynfekcja piwnicy po zalaniu może być przeprowadzona wyłącznie za pomocą przemysłowych generatorów ozonu o wysokiej mocy znamionowej. Urządzenia takie bardzo dobrze nadają się nie tylko do czyszczenia pomieszczeń po zalaniu we Wrocławiu, ale również do odkażania zalanych piwnic, mieszkań i sklepów zlokalizowanych na terenie całego województwa dolnośląskiego. Jeżeli szukasz pomocy i interesuje Cię np. ozonowanie szamba lub sprzątanie po zalaniu Wrocław- wyślij do nas wiadomość, a chętnie oddzwonimy do Ciebie.

dezynfekcja po zalaniu wrocław

Dezynfekcja po fekaliach Wrocław Kępa Mieszczańska

Sprawdzone usługi takie jak dezynfekcja mieszkania po zalaniu fekaliami na wrocławskiej Kępie Mieszczańskiej to tylko jedna z usług będących w ofercie firmy Kastelnik. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji oraz zalaniu nieczystościami realizowane jest przez nas zespół 365 dni w roku. U nas zamówisz pomiar wilgotności ścian po zalaniu, a także odgrzybianie mokrej ściany łazienki. Wszystkie prace poprzedzone są bezpłatną wyceną na sprzątanie mieszkania po zalaniu Wrocław Krzyki, Kępa Mieszczańska oraz Oporów. Jeżeli szukasz pomocy firmy sprzątającej po zalaniu, zadzwoń do techników z naszej firmy.

Kastelnik- skuteczne sprzątanie po zalaniu Wrocław, woj. dolnośląskie!

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.8
3,8 rating
3.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 8)
Doskonale50%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie25%