Sprzątanie mieszkań zaniedbanych

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie zaniedbanych mieszkań, piwnic oraz strychów. Utylizacja mebli i wyposażenia po zbieraczach

Specjalistyczna firma sprzątajaca Kastelnik oferuje sprzątanie mieszkań po zgoanch na terenie całej Polski. Działamy nieprzerwanie od 2013 roku, a nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, którzy swoją pracę wykonują z należytą dokładnością i dbałością o detale. Stosujemy wyłącznie specjalistyczny sprzęt do dezynfekcji oraz atestowane środki chemiczne.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Nasza specjalizacja obejmuje takie usługi jak dogłębne sprzątanie melin, opuszczonych miejsc, likwidacja i wywóz mebli, a także utylizacja różnego rodzaju zniszczonych starych mebli czy sprzętu AGD. Dysponujemy przemysłowymi generatorami ozonu o dużej mocy od 40 g/h do 240 g/h, co pozwala na usunięcie nawet najbardziej uciążliwych zapachów z zaniedbanych mieszkań. Dla naszych klientów oferujemy infolinię czynną 24/7. Jeśli potrzebujesz pomocy specjalisty, przyjedziemy na miejsce zlecenia w celu bezpłatnej wyceny.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: sprzątanie domu po zgonie – co robić, krok po kroku?

Opróżnianie mieszkań – usługi Kastelnik

Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń w domu to nie tylko odkurzanie i wycieranie kurzu. Często przy przeprowadzce konieczne jest opróżnianie mieszkań od sufitu po podłogę. Firma sprzątająca Kastelnik oferuje usługę likwidacji mieszkań i porządkowania wnętrz domów, dzięki czemu nie będziesz musiał sam przechodzić przez czasochłonny proces, jakim jest porządkowanie mieszkania i posesji.

Wywóz starych mebli z opuszczonego domu

Opuszczone mieszkania do likwidacji często są pełne starych mebli, gazet, wiaderek po farbach i mnóstwa innych staroci. Zbędne przedmioty należy posegregować i usunąć z pomieszczenia oraz wyrzucić w przeznaczonym do tego miejscu. Opróżnimy mieszkanie z niepotrzebnych sprzętów, które często zalegają po śmierci bliskiej osoby albo opuszczonych lokalach.

Kastelnik – opróżnianie mieszkań – kontakt 7 dni w tygodniu

Następnie wykonamy wywóz starych mebli zgodnie z przepisami prawa, transportując je do specjalnej spalarni. Dzięki temu oszczędzisz czas i nie będziesz musiał się zastanawiać, jak przewieźć sporych gabarytów elementy wyposażenia.

Popularna usługa w województwie dolnośląskim: Sprzątanie po zmarłych Wrocław

wywóz starych mebli

Utylizacja strych mebli to nie tylko opróżnianie mieszkań z gabarytów.

Oferujemy usługę likwidacji mieszkań i ich opróżniania na terenie całego kraju dla wszystkich, którzy pragną pozbyć się niepotrzebnych gratów w trakcie remontu, przeprowadzki czy sprzedaży mieszkania. W ramach tej usługi wykonamy dla Ciebie również sprzątanie strychów i sprzątanie piwnic z zalegających tam szpargałów. Część osób być może zdecyduje się na czyszczenie po budowie, a my chętnie pomożemy w realizacji tego zadania, a wszystko dlatego, że powierzone prace realizujemy kompleksowo.

 

sprzątanie po zbieractwie

Sprzątanie zaniedbanych mieszkań, garaży, strychów

 • sprzątanie zaniedbanego pomieszczenia mieszkalnego oraz likwidacja mieszkania;
 • czyszczenie i sprzątanie po squatach, eksmisjach;
 • dezynfekcja oraz sprzątanie pomieszczeń zaniedbanych;
 • odkażanie, sprzątanie zaniedbanych mieszkań;
 • dezynfekcja i sprzątanie mieszkań zaniedbanych;
 • odkażanie, sprzątanie zaniedbanego mieszkania;
 • utylizacja, opróżnianie mieszkań, domów po bezdomnych;
 • usuwanie wyposażania, opróżnianie mieszkań po zbieraczu;
 • dezynfekcja mieszkania po zbieraczu;
 • odkażanie pomieszczeń zaniedbanych.
Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Likwidacja wyposażenia mieszkania zaniedbanego

Zaniedbane mieszkania po zgonach, czy inne lokale, które wymagają ingerencji profesjonalnej firmy sprzątającej to dla nas codzienność. Likwidowanie mieszkań po zmarłych to idealne zadanie dla profesjonalnej ekipy, która się w tym specjalizuje. Posiada ona wszelkie kwalifikacje oraz niezbędne doświadczenie w usuwaniu chorobotwórczych drobnoustrojów, powstałych po rozkładzie zwłok.

Często po otrzymaniu w spadku mieszkania lub po jego zakupie, zostajemy z masą niepotrzebnych nam przedmiotów, czy też ze starymi i zniszczonymi meblami. Największy problem pojawia się, gdy mamy do czynienia z osobą, która posiada manię zbieractwa. Co tak właściwie to oznacza?

zaniedbane mieszkanie gotowe do sprzątania

Utylizacja i sprzątanie po zbieractwie – syllogomania

Mania zbieractwa – nazywana inaczej syllogomanią. Oznacza patologiczne zbieractwo, które jest kompulsywne i niekontrolowane. Osoba, która cierpi na to schorzenie, nie tylko przynosi nowe przedmioty do domu, ale i nie pozbywa się starych i bezużytecznych, które już posiada. Sprawia to, że mieszkanie, czy dom chorego wygląda jak wielki śmietnik lub zbiór makulatury.

Posiadający manię zbieractwa człowiek, nie zwracają uwagę na to, czy dany przedmiot będzie im potrzebny, wszystko dla nich jest cenne. Jak sobie to tłumaczą? Na przykład tym, że kupują na zapas lub to, że kiedyś im się to przyda. Niestety pomieszczenia, które są zagracone poprzez niepotrzebne przedmioty, mogą być zniechęcające dla bliskich takiej osoby, stąd też może czuć ona osamotnienie.

Wymagają one usługi sprzątanie po zbieractwie. Jeśli masz styczność z tego typu mieszkaniem, zadzwoń do nas, a opróżnimy i posprzątamy!

Opróżnianie lokali po bezdomnych — czyszczenie, odkażanie

Dużym problemem dla wielu osób może być również sytuacja, gdy lokal, czy pomieszczenie zostaną zajęte przez bezdomnych. Dochodzi do tego najczęściej w piwnicach, pomieszczeniach gospodarczych lub garażach. Wówczas przynoszą oni swoje rzeczy, które zazwyczaj zbierane są ze śmietnika. Po opuszczeniu przez nich danego lokalu zostajemy sami z zanieczyszczeniami. Niezbędne jest, aby, zamówić profesjonalną firmę, która oferuje usługę utylizacja przedmiotów po bezdomnych.

opróżnianie mieszkania po zbieraczu

Opróżnianie garaży po bezdomnych

Specjalizujemy się w kompleksowym opróżnianiu różnego rodzaju pomieszczeń i powierzchni użytkowych. Często wykonujemy realizacje sprzątanie garaży. Zagracone pomieszczenia garaży to duży problem dla właścicieli, ponieważ nie mogą oni z nich korzystać. Brak czasu, chęci, czy po prostu odpowiedniego zaplecza technicznego, sprawiają, że nie mogą oni samodzielnie pozbyć się niechcianych, czy strych przedmiotów.

Zatrudnienie w tym celu profesjonalnej firmy jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ zadba ona o poprawną ich utylizację oraz o dezynfekcję sprzątanego miejsca. Niemałym wyzwaniem do opróżnienia są różnego rodzaju komórki lokatorskie, tam również mamy do czynienia z dużą ilością niepotrzebnych rzeczy. Oferujemy czyszczenie terenu na ogródkach działkowych, czy też przy garażach i altanach oraz budynkach gospodarczych.

Swoją pracę wykonujemy sprawnie i z należytą dokładnością:

 • opróżnianie garaży po zbieraczach;
 • sprzątanie działki po zbieraczach;
 • sprzątanie garaży po bezdomnych wraz z utylizacją wyposażenia.
dezynfekcja pomieszczeń zaniedbanych

Zdjęcie: dezynfekcja pomieszczeń zaniedbanych © 2023 Kastelnik

Dezynfekcja pomieszczeń zaniedbanych

Ważnym aspektem podczas sprzątania różnego rodzaju pomieszczeń jest ich dezynfekcja pomieszczeń. Gromadzone przez lata przedmioty są siedziskiem kurzy i roztoczy. Niemałym niebezpieczeństwem są również wirusy, bakterie i grzyby, które mogą być dla nas chorobotwórcze. Niestety mało kto ma odpowiedni sprzęt, czy preparaty, za pomocą których może samodzielnie odkazić zaniedbane pomieszczenia. Dlatego tak ważne jest, aby zatrudnić w tym celu firmę, która się w tym specjalizuje.

Utylizacja wyposażenia mieszkania

Zagracone pomieszczenia charakteryzują się tym, że są bardzo zaniedbane. Utylizacja mebli i wyposażenia mieszkania wymaga silnych pracowników oraz auta do transportu. Brud, czy pajęczyny sprawiają, że zagracone pomieszczenia poza brakiem miejsca są również dla nas nieestetyczne. Po profesjonalnym wykonaniu usługi sprzątanie miejsc zaniedbanych można spokojnie cieszyć się z nowej przestrzeni do zagospodarowania. W trakcie przeprowadzki, czy podczas sprzedania mieszkania, jesteśmy zobowiązani do zabrania swoich rzeczy.

Popularny artykuł: Jak posprzątać mieszkanie po zmarłej osobie?

Często są nimi niepotrzebne graty, z których już nie będą korzystać. Stary rower, czy też sprzęt AGD, a może słoiki, to zbędne nam rzeczy, których nie chcemy zabierać do przestrzeni przez nas użytkowanych. Najlepiej jest wezwać do opróżnienia różnego rodzaju komórek lokatorskich specjalistyczną firmę sprzątająca. Doskonale zajmie się ona utylizacją przedmiotów niepotrzebnych oraz dokładnym odkażeniem przestrzeni, czy też ścian i sufitu.

Dezynfekcja pomieszczeń zanidbanych – ozonowanie

Sprawdzoną metodą dezynfekcji pomieszczeń zaniedbanych jest ozonowanie. Ozon nie niszczy żadnych powierzchni, czy też przedmiotów. Jest on ekologiczny, ponieważ występuje naturalnie w środowisku, np. podczas burzy możemy poczuć jego świeży zapach. Do odkażania ozonem używamy przemysłowych generatorów.

Podczas zabiegu oraz zaraz po nim monitorujemy jego stężenie za pomocą profesjonalnych mierników  DragerⓇ  Pac 8000. Po realizacji ozon rozkłada się samodzielnie. Użytkować pomieszczenie możemy, gdy tylko dojdzie on do parametrów bezpiecznych dla organizmu żywego. Posiadamy generatory ozonu o mocy od 40 g. /h – 240 g./h.  Jeśli chcesz skorzystać z bezpiecznej dezynfekcji ozonem – zadzwoń!

Utylizacja wyposażenia mieszkania po zbieraczu

Zdjęcie: utylizacja wyposażenia mieszkania po zbieraczu © 2023 Kastelnik

Opróżnianie strychów, komórek, schowków, piwnic

W życiu każdego z nas, sa takie miejsca, które nie są zbyt często odwiedzane przez nas. Zaliczyć do nich można pomieszczenia takie jak: strych, komórka, schowek, piwnica. Są one często przez nas nie tyle, ile zaniedbane, co zapomniane. Przez lata gromadzimy w nich różne przedmioty, a najczęściej takie, których nie używamy lub używamy, ale rzadko. Potem o nich zapominamy i nagle budzimy się, gdy w naszych pomieszczeniach gospodarczych nie ma już miejsca.

Do sprawnego opróżnienia piwnicy najlepiej wynająć firmę Kastelnik, która działa na terenie całej Polski już od 2013 roku. Posiadamy sprzęt i preparaty, dzięki, którym zapewniamy sprawną realizację. Pracujemy dla osób fizycznych, jak i dla firm, czy spółdzielni. Po zakończonym zabiegu wystawiamy dedykowany dokument z wyszczególnieniem wykonanych prac. Istnieje możliwość wystawienia Faktury VAT. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji.

Sprzątanie po zbieraczu — odgracanie domu

Sprzątanie mieszkania po zbieraczu to usługa często zamawiany w każdym mieście naszego kraju. Odgracanie domu z mebli to praca, której nikt nie chce wykonywać samodzielnie.  Syllogomania to choroba, która polega na patologicznym zbieraniu różnych przedmiotów. Osoby te nie zdają sobie sprawy z tego, że to, co robią, jest niestosowne, a zbędne zazwyczaj bezwartościowe przedmioty uznają za swoje skarby. W związku z manią gromadzenia niepotrzebnych przedmiotów bliscy zbieraczy mają duże wyzwanie.

Usunięcie śmieci, czy zniszczonych mebli wiąże się także z późniejszą dezynfekcją. Zabrudzone powierzchnie, które są pełne chorobotwórczych drobnoustrojów, odkażane są podczas usługi sprzątania po zbieraczu. Skażone rzeczy najlepiej, aby zutylizować w specjalistycznej spalarni.

Opróżnianie mieszkań zaniedbanych — cennik 2023

Ceny naszych usług sprzątających 2021, ustalone są indywidualnie w zależności o kilku czynników takich jak: ilość wyposażania do utylizacji, wielkość mieszkania, strychu, ilość odpadów przeznaczonych do spalarni, czas niezbędny do poprawnej realizacji usługi, i wiele innych.

Przed rozpoczęciem pracy, zawsze spisujemy umowę, w której określamy cenę za opróżnianie pomieszczeń mieszkalnych, uprzątnięcie placu, utylizację. Nasze usługi świadczmy dla klienta indywidualnego oraz dla firm. Obsługujemy między innymi:

 • hotele i pensjonaty;
 • szkoły i przedszkola;
 • spółdzielnie mieszkaniowe;
 • wspólnoty mieszkaniowe;
 • hurtownie;
 • szpitale i przychodnie zdrowia;
 • hale i obiekty przemysłowe.

Sprzątanie mieszkań zaniedbanych po zbieraczu

Sprzątanie mieszkań zaniedbanych — Kastelnik 7/24

Zapraszamy do kontaktu osoby chcące skorzystać z naszej profesjonalnej usługi tj. sprzątanie mieszkań zaniedbanych. Opróżnianie zaniedbanych garaży oraz opróżnianie piwnic to realizacje, które świadczymy na terenie całego kraju. Zajmujemy się również likwidowaniem mieszkań po zgonach, czy utylizacją mieszkania po osobach z manią zbieractwa.

Jeśli chcesz zamówić odkażanie, czy czyszczenia powierzchni użytkowych wraz z dezynfekcją – zadzwoń do nas. Posiadamy infolinię, działającą 24/7 oraz oferujemy bezpłatną wycenę, którą robimy już w 20 minut. Zadzwoń. Znajdziesz nas w największych miastach w kraju: Bydgoszcz, Gliwice, Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Opole, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Sosnowiec i inne.

Oferujemy również specjalistyczne Sprzątanie po zgonach Szczecin.

Czas na sprzątanie – Kastelnik, gwarancja jakość od 2013 roku!

 

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Zastanawiasz się jak posprzątać zaniedbane mieszkanie? To zadanie dla profesjonalnej firmy sprzątającej, która oferuje sprzątanie mieszkań zaniedbanych po zgonach i innych sytuacjach życiowych. Często w ramach tej usługi realizowane jest także sprzątanie po zbieractwie, które polega na obsesyjnym zatrzymywaniu zbędnych przedmiotów.

Jak posprzątać zaniedbane mieszkanie?

W efekcie często zapuszczone mieszkania pełne są śmieci, starych mebli czy gazet. Sterta śmieci aż po sam sufit może być przytłaczająca, a mieszkańcy często nie wiedzą, od czego zacząć porządkowanie zaniedbanego lokalu. Konieczne jest dokładne opróżnianie mieszkania, wywóz odpadów do punktu selektywnej zbiórki odpadów i gruntowna dezynfekcja zapuszczonych pomieszczeń. Technicy sprzątania zagraconych mieszkań wykonują te czynności krok po kroku, realizując utylizację wyposażenia mieszkania i przeprowadzając ozonowanie lokalu mieszkalnego. Prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o czyszczenie zaniedbanych mieszkań.

Ile kosztuje sprzątanie zaniedbanego mieszkania?

Cena za sprzątanie zaniedbanego mieszkania ustalana jest indywidualnie z klientem po wizji lokalnej. Na ostateczny koszt wpływ ma wiele czynników jak wielkość mieszkania czy ilość przedmiotów do utylizacji. Najczęściej kwota za czyszczenie zaniedbanego mieszkania zamyka się w granicy od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.

Co najczęściej można spotkać w zagraconych pomieszczeniach?

Zagracone pomieszczenia często pełne są śmieci piętrzących się od podłogi aż po sufit. Stare meble, rowery, butelki po piwie czy puszki po piwie,  farbach i przedmioty osobistego użytku to częsty widok w zaniedbanych mieszkaniach. Wyposażenie mieszkania należy dokładnie posegregować, a stare graty wyrzucić.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%