Sprzątanie mieszkań zaniedbanych

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie zaniedbanych mieszkań, piwnic oraz strychów. Utylizacja mebli, likwidacja wyposażenia. Kastelnik oferuje odkażanie pomieszczeń po zbieractwie

Profesjonalna firma Kastelnik oferuje sprzątanie mieszkań zaniedbanych na terenie całej Polski. Działamy nieprzerwanie od 2013 roku. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy swoją pracę wykonują z należytą dokładnością. Stosujemy wyłącznie specjalistyczny sprzęt oraz atestowane środki chemiczne. Specjalizujemy się w takich czynnościach jak np. dogłębne sprzątanie melin, miejsc opuszczonych i likwidacją mebli, a także wywozem i utylizacją różnego rodzaju zniszczonych starych mebli, czy sprzętu AGD. Posiadamy przemysłowe generatory ozonu o dużej mocy od 40 g/h do 240 g/h. Umożliwiają one na usunięcie nawet najbardziej uciążliwych zapachów z zaniedbanych mieszkań. Dla naszych klientów posiadamy infolinię, która działa 24/7. Szukasz pomocy specjalisty? Przyjeżdżamy na miejsce zlecenia w celu bezpłatnej wyceny. Zadzwoń!

Sprzątanie zaniedbanych mieszkań, garaży, strychów

 • sprzątanie zaniedbanego pomieszczenia mieszkalnego oraz likwidacja mieszkania;
 • czyszczenie i sprzątanie po squatach, eksmisjach;
 • dezynfekcja oraz sprzątanie pomieszczeń zaniedbanych;
 • odkażanie, sprzątanie zaniedbanych mieszkań;
 • dezynfekcja i sprzątanie mieszkań zaniedbanych;
 • odkażanie, sprzątanie zaniedbanego mieszkania;
 • utylizacja, opróżnianie mieszkań, domów po bezdomnych;
 • usuwanie wyposażania, opróżnianie mieszkań po zbieraczu;
 • dezynfekcja mieszkania po zbieraczu;
 • odkażanie pomieszczeń zaniedbanych.

Likwidacja wyposażenia mieszkania zaniedbanego

Zaniedbane mieszkania po zgonach, czy inne lokale, które wymagają ingerencji profesjonalnej firmy sprzątającej to dla nas codzienność. Likwidowanie mieszkań po zmarłych to idealne zadanie dla profesjonalnej ekipy, która się w tym specjalizuje. Posiada ona wszelkie kwalifikacje oraz niezbędne doświadczenie w usuwaniu chorobotwórczych drobnoustrojów, powstałych po rozkładzie zwłok. Często po otrzymaniu w spadku mieszkania lub po jego zakupie, zostajemy z masą niepotrzebnych nam przedmiotów, czy też ze starymi i zniszczonymi meblami. Największy problem pojawia się, gdy mamy do czynienia z osobą, która posiada manię zbieractwa. Co tak właściwie to oznacza?

Mania zbieractwa – nazywana inaczej syllogomanią. Oznacza patologiczne zbieractwo, które jest kompulsywne i niekontrolowane. Osoba, która cierpi na to schorzenie, nie tylko przynosi nowe przedmioty do domu, ale i nie pozbywa się starych i bezużytecznych, które już posiada. Sprawia to, że mieszkanie, czy dom chorego wygląda jak wielki śmietnik lub zbiór makulatury. Posiadający manię zbieractwa nie zwracają uwagę na to, czy dany przedmiot będzie im potrzebny, wszystko dla nich jest cenne. Jak sobie to tłumaczą? Na przykład tym, że kupują na zapas lub to, że kiedyś im się to przyda. Niestety pomieszczenia, które są zagracone poprzez niepotrzebne przedmioty, mogą być zniechęcające dla bliskich takiej osoby, stąd też może czuć ona osamotnienie. Wymagają one usługi sprzątanie po zbieractwie. Jeśli masz styczność z tego typu mieszkaniem, zadzwoń do nas, a opróżnimy i posprzątamy!

Opróżnianie lokali po bezdomnych – czyszczenie, odkażanie

Dużym problemem dla wielu osób może być również sytuacja, gdy lokal, czy pomieszczenie zostaną zajęte przez bezdomnych. Dochodzi do tego najczęściej w piwnicach, pomieszczeniach gospodarczych lub garażach. Wówczas przynoszą oni swoje rzeczy, które zazwyczaj zbierane są ze śmietnika. Po opuszczeniu przez nich danego lokalu zostajemy sami z zanieczyszczeniami. Niezbędne jest, aby, zamówić profesjonalną firmę, która oferuje usługę utylizacja przedmiotów po bezdomnych.

Opróżnianie garaży po bezdomnych

Specjalizujemy się w kompleksowym opróżnianiu różnego rodzaju pomieszczeń i powierzchni użytkowych. Często wykonujemy realizacje sprzątanie garaży. Zagracone pomieszczenia garaży to duży problem dla właścicieli, ponieważ nie mogą oni z nich korzystać. Brak czasu, chęci, czy po prostu odpowiedniego zaplecza technicznego, sprawiają, że nie mogą oni samodzielnie pozbyć się niechcianych, czy strych przedmiotów. Zatrudnienie w tym celu profesjonalnej firmy jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ zadba ona o poprawną ich utylizację oraz o dezynfekcję sprzątanego miejsca. Niemałym wyzwaniem do opróżnienia są różnego rodzaju komórki, tam również mamy do czynienia z dużą ilością niepotrzebnych rzeczy. Oferujemy czyszczenie terenu na ogródkach działkowych, czy też przy garażach i altanach oraz budynkach gospodarczych. Swoją pracę wykonujemy sprawnie i z należytą dokładnością. Wykonujemy:

 • opróżnianie garaży po zbieraczach;
 • sprzątanie działki po zbieraczach;
 • sprzątanie garaży po bezdomnych wraz z utylizacją wyposażenia.

Dezynfekcja pomieszczeń zaniedbanych

Ważnym aspektem podczas sprzątania różnego rodzaju pomieszczeń jest ich dezynfekcja. Gromadzone przez lata przedmioty są siedziskiem kurzy i roztoczy. Niemałym niebezpieczeństwem są również wirusy, bakterie i grzyby, które mogą być dla nas chorobotwórcze. Niestety mało kto ma odpowiedni sprzęt, czy preparaty, za pomocą których może samodzielnie odkazić zaniedbane pomieszczenia. Dlatego tak ważne jest, aby zatrudnić w tym celu firmę, która się w tym specjalizuje.

Zagracone pomieszczenia charakteryzują się tym, że są bardzo zaniedbane. Brud, czy pajęczyny sprawiają, że zagracone pomieszczenia poza brakiem miejsca są również dla nas nieestetyczne. Po profesjonalnym wykonaniu usługi sprzątanie miejsc zaniedbanych można spokojnie cieszyć się z nowej przestrzeni do zagospodarowania. W trakcie przeprowadzki, czy podczas sprzedania mieszkania, jesteśmy zobowiązani do zabrania swoich rzeczy. Często są nimi niepotrzebne graty, z których już nie będą korzystać. Stary rower, czy też sprzęt AGD, a może słoiki, to zbędne nam rzeczy, których nie chcemy zabierać do przestrzeni przez nas użytkowanych. Najlepiej jest wezwać do opróżnienia różnego rodzaju komórek lokatorskich specjalistyczną firmę sprzątająca. Doskonale zajmie się ona utylizacją przedmiotów niepotrzebnych oraz dokładnym odkażeniem przestrzeni, czy też ścian i sufitu.

Sprawdzoną metodą dezynfekcji pomieszczeń zaniedbanych jest ozonowanie. Ozon nie niszczy żadnych powierzchni, czy też przedmiotów. Jest on ekologiczny, ponieważ występuje naturalnie w środowisku, np. podczas burzy możemy poczuć jego świeży zapach. Do odkażania ozonem używamy przemysłowych generatorów. Podczas zabiegu oraz zaraz po nim monitorujemy jego stężenie za pomocą profesjonalnych mierników  DragerⓇ  Pac 8000. Po realizacji ozon rozkłada się samodzielnie. Użytkować pomieszczenie możemy, gdy tylko dojdzie on do parametrów bezpiecznych dla organizmu żywego. Posiadamy generatory ozonu o mocy od 40 g. /h – 240 g./h.  Jeśli chcesz skorzystać z bezpiecznej dezynfekcji ozonem – zadzwoń!

Opróżnianie strychów, komórek, schowków, piwnic

W życiu każdego z nas, sa takie miejsca, które nie są zbyt często odwiedzane przez nas. Zaliczyć do nich można pomieszczenia takie jak: strych, komórka, schowek, piwnica. Są one często przez nas nie tyle, ile zaniedbane, co zapomniane. Przez lata gromadzimy w nich różne przedmioty, a najczęściej takie, których nie używamy lub używamy, ale rzadko. Potem o nich zapominamy i nagle budzimy się, gdy w naszych pomieszczeniach gospodarczych nie ma już miejsca. Do sprawnego opróżnienia piwnicy najlepiej wynająć firmę Kastelnik, która działa na terenie całej Polski już od 2013 roku. Posiadamy sprzęt i preparaty, dzięki, którym zapewniamy sprawną realizację. Pracujemy dla osób fizycznych, jak i dla firm, czy spółdzielni. Po zakończonym zabiegu wystawiamy dedykowany dokument z wyszczególnieniem wykonanych prac. Istnieje możliwość wystawienia Faktury VAT. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji.

Opróżnianie mieszkań cennik

Ceny naszych usług ustalone są indywidualnie w zależności o kilku czynników takich jak: ilość wyposażania do utylizacji, wielkość mieszkania, strychu, ilość odpadów przeznaczonych do spalarni, czas niezbędny do poprawnej realizacji usługi, i wiele innych. Przed rozpoczęciem pracy, zawsze spisujemy umowę, w której określamy cenę za opróżnianie pomieszczeń mieszkalnych, uprzątnięcie placu, utylizację. Nasze usługi świadczmy dla klienta indywidualnego oraz dla firm. Obsługujemy między innymi:

 • hotele i pensjonaty;
 • szkoły i przedszkola;
 • spółdzielnie mieszkaniowe;
 • wspólnoty mieszkaniowe;
 • hurtownie;
 • szpitale i przychodnie zdrowia;
 • hale i obiekty przemysłowe.

Sprzątanie mieszkań zaniedbanych – Kastelnik 7/24

Zapraszamy do kontaktu osoby chcące skorzystać z naszej profesjonalnej usługi tj. sprzątanie mieszkań zaniedbanych. Opróżnianie zaniedbanych garaży oraz opróżnianie piwnic to realizacje, które świadczymy na terenie całego kraju. Zajmujemy się również likwidowaniem mieszkań po zgonach, czy utylizacją mieszkania po osobach z manią zbieractwa. Jeśli chcesz zamówić odkażanie, czy czyszczenia powierzchni użytkowych wraz z dezynfekcją – zadzwoń do nas. Posiadamy infolinię, działającą 24/7 oraz oferujemy bezpłatną wycenę, którą robimy już w 20 minut. Zadzwoń!

Czas na sprzątanie – Kastelnik, gwarancja jakość od 2013 r.

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.8
3,8 rating
3.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 18)
Doskonale44%
Bardzo dobrze17%
Średnio11%
Słabo28%
Okropnie0%