Sprzątanie i czyszczenie po pożarze Suwałki

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kompleksowe sprzątanie po pożarze Suwałki. Fachowcy pomogą przygotować spalone pomieszczenia do remontu

Fachowa ekipa Kastelnik to zespół specjalistów pomagających w kompleksowym sprzątaniu i czyszczeniu po pożarze w Suwałkach, u osób poszkodowanym przez ogień na terenie całego podlaskiego. Już od 2013 roku zajmujemy się usuwaniem skutków po pożarowych u osób, które utraciły dach nad głową.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Usuwanie pogorzeliska  powstałego w wyniku ognia wymaga specjalistycznego spojrzenia na problem, oszacowania poziomu strat i szybkiego działania.

Spalony dom w Suwałkach. Sprzątanie po pożarach

Sprzątanie po pożarach. Na zdjęciu spalony dach czyszczony przez pracownika firmy sprzątającej.

Po wizycie rzeczoznawcy z ramienia firmy ubezpieczeniowej można przystąpić do działania. Jako firma specjalistyczna w swojej dziedzinie, oferujemy usuwanie sadzy ze ścian po pożarze oraz szereg innych niezbędnych czynności związanych z dekontaminacją spalonych pomieszczeń. Stosujemy do ich przeprowadzenia innowacyjne technologie jak np.: czyszczenie suchym lodem. Dzięki metodzie mycia ścian suchym lodem usuwanie skutków ognia np. sadzy na dużych powierzchniach jest szybkie i skuteczne.

Kastelnik – usuwanie sadzy ze ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Nasze doświadczenie oraz bogate zaplecze technologiczne sprawia, że jesteśmy przygotowani na gruntowne likwidowanie skutków po pożarach w kotłowniach, piwnicach oraz innych pomieszczeniach gospodarczych. Ogień to straszny żywioł i usunięcie jego skutków wymaga fachowej pomocy.

Co wyróżnia firmę Kastelnik?

Należy wiedzieć, że podczas usuwania szkód po pożarze, ważne jest zachowanie kolejności wykonywania poszczególnych etapów dekontaminacji. Nasza specjalistyczna wiedza, pozwala technikom firmy Kastelnik ocenić każde ze zdarzenia indywidualnie. Po oszacowaniu strat rozpoczynamy sekcję spalonych przedmiotów, wydzielając z nich te, które można odzyskać. Wiemy, że czas naszej reakcji na zgłoszenia, jest szalenie istotny.

Ważne jest dla nas Twoje bezpieczeństwo. Nasze prace związane z likwidacją szkód pożarowych  odbywają się zachowaniem dbałości o przepisy polskiego prawa budowlanego oraz prawa pracy. Wycena zniszczeń spowodowanych przez ogień jest zawsze bezpłatna a nasza dyspozycyjność 24 h na dobę.

Czyszczenie po pożarze Suwałki na Podlasiu

Specjalistyczne usługi czyszczenia i sprzątania po pożarach w Suwałkach  – zakres oferty firmy Kastelnik

Wszystkim poszkodowanym towarzyszy ogromne zdezorientowanie. W pełni je rozumiemy. Pożar, jako zdarzenie losowe, to traumatyczne wydarzenie w życiu każdego z nas. Ze skutkami wybuchu ognia, trzeba jednak poradzić sobie nie tylko prędko, ale i skutecznie.

W zakresie naszych usług znajdziesz:

 • Sprzątanie i czyszczenie ścian po pożarze w Suwałkach;
 • Selekcja i utylizacja spalonych elementów wyposażenia;
 • Dekontaminacja pomieszczeń i usuwanie powstałych po pożarze toksyn;
 • Czyszczenie suchym lodem powierzchni z sadzy;
 • Ozonowanie pomieszczeń po pożarze;
 • Specjalistyczne sprzątania po pożarach w obiektach infrastruktury technicznej w Suwałkach; spalone mieszkania, domy, zakłady produkcyjne oraz obiekty rolnicze;
 • Sporządzenie kosztorysu KNR wykonanych prac, przez firmę sprzątającą po pożarach Kastelnik;

Jeśli nadal się wahasz, nie wiedząc gdzie szukać pomocy w usunięciu szkód po pożarze, zadzwoń do nas. Nasze zaplecze techniczne, bogata wiedza jak pomóc, rozwiążą Twoje problemy. Co ważne, pracujemy na terenie całego Podlaskiego. Pamiętaj, że wskutek działania ognia, dochodzi do spalana się przedmiotów i powierzchni stworzonych z różnych tworzyw sztucznych. Wydzielają one trujące dla naszego zdrowia toksyny.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Choć wydaje się nam, że usuwanie szkód po pożarze, to przede wszystkim mycie ścian i podłóg, usuwanie sadzy i eliminowanie przykrych zapachów spalenizny, to coś więcej niż myślisz. Pomieszczenie po pożarowe  – należy przede wszystkim uwolnić od niewidocznych i trujących dla Twojego życia toksyn!

Ozonowanie po pożarze w Suwałkach

Ozonator to urządzenie do dezynfekcji powietrza i powierzchni wnętrz zanieczyszczonych pożarem.

Dekontaminacja pomieszczeń po pożarze w Suwałkach – bezwzględna walka z trującymi toksynami

Ogień to bezwzględny żywioł, tragiczny w swoich skutkach. Lata doświadczeń, to czas współtowarzyszenia naszym klientom w najtrudniejszych chwilach. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów wyjaśniamy, że kompleksowe podejście do usuwania szkód po pożarze, daje szanse na zminimalizowanie poziomu stresu do minimum.

Usunięcie spalonych mebli, oczyszczenie ścian, usuwanie sadzy czy nawet osuszenie pomieszczeń po akcji gaśniczej nie wystarczą. Abyś mógł spać spokojnie, nie obawiając  się o dalekosiężne skutki zniszczeń po pożarze, powinieneś zaufać specjalistycznej firmie. Kastelnik doskonale eliminuje szkody pożarowe, których nigdy nie zobaczysz gołym okiem. Choć toksyn, powstałych wskutek spalania tworzyw i przedmiotów w pomieszczeniach zajętych ogniem nie widać, to trzeba je bezwzględnie szybko wyeliminować.

Jeśli do tego nie dojdzie, pomieszczenie, nawet wysprzątane i oczyszczone będzie toksycznym źródłem możliwych zachorowań np. na raka oraz innych powikłań. Zagrożenie toksykologiczne powstałe po pożarze jest ogromne,  niewidoczne jest gołym okiem i być może dlatego właśnie tak niebezpieczne.

Dekontaminacja budynków zniszczonych pożarem

Naukowa opinia w sprawie mutagenów

Według opinii profesora dr hab. Piotra Skubały – profesora nauk biologicznych w Katedrze Ekologii na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego toksyny z pożaru niosą zagrożenie mutagenne”

Spalenie (np. gumy) uwalnia ze stuprocentową pewnością ogromną ilość znanych nam i nieznanych związków, z których większość jest bardzo niebezpieczna dla ludzkiego zdrowia. To są w dużej części związki rakotwórcze – to co wdychamy, to zabójczy pył”.

Substancje mutagenne są to wg. słownika substancje i środki, które w trakcie  wdychania, lub po dostaniu się do organizmu doustnie, lub przez skórę mogą wywołać dziedziczne zmiany genetyczne. Nie możemy więc bagatelizować tego zjawiska.

Firma sprzątająca w Suwałkach i całej Polsce

Kontakt przez całą dobę 7/24 h

Nasza firma usług specjalistycznych – Kastelnik – od wielu lat oferuje, gruntowane sprzątanie po pożarach i usuwanie szkód pożarowych. Działamy przez 365 dni w roku na terenie całego kraju, a telefony odbieramy przez całą dobę 7/24 h. Oferujemy profesjonalnie usługi sprzątania i czyszczenia po pożarze w Suwałkach i innych miastach woj. podlaskiego. Masz pytania w sprawie pożaru? Zadzwoń do nas, chętnie pomożemy.

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po pożarze, dostępne są również w miastach:

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Nie trać czasu na szukanie innej firmy do usuwania szkód po pożarowych – jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zaoszczędzić czas wykonując dekontaminację szybko i sprawnie! Czyszczenie suchym lodem to innowacyjna technologia, która nie tylko zmywa sadzę ze ścian, ale również jestem elementem dekontaminacji budynku. Jakie pytania pojawiają się wśród osób poszkodowanych przez ogień?

FAQ częste pytania w Suwałkach do firmy sprzątającej.

Jak usunąć szkody po pożarze?

Usuwanie szkód po pożarze w domu to kilka etapów. Zaliczyć do nich można uprzątnięcie pogorzeliska, czyszczenie ścian po pożarze oraz usuwanie zapachu spalenizny. Na koniec wykonywana jest dekontaminacja pomieszczeń i usuwanie trujących związków chemicznych.

Jak usunąć trujące toksyny po pożarze?

Trujące toksyny po pożarze można usunąć za pomocą suchego lodu lub specjalnego środka chemicznego. Warunkiem, by poprawnie usunąć szkody pożarowe, jest wysprzątanie pogorzeliska i utylizacja spalonych przedmiotów. Czyszczenie ścian po pożarze za pomocą suchego lodu plus ozonowanie to świetny sposób na usuwanie dioksyny i furanów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%