Sprzątanie, dezynfekcja pomieszczeń biurowych,
socjalnych, odkażanie toalet Tychy, Sosnowiec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie, dezynfekcja powierzchni biurowych Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Tychy

Kastelnik oferuje usługi w zakresie sprzątania specjalistycznego biur, doczyszczania posadzek oraz dezynfekcję budynków administracji Państwowej oraz instutucji publicznych. Specjalistyczne sprzątanie, czyszczenie pomieszczeń biurowych, toalet, szatni pracowniczych oraz kontenerów socjalnych na budowie, od 2013 roku. Usuwanie skutków awarii w trybie 7/24.

Czyszczenie posadzek przemysłowych, biurowych Tychy

Skuteczne usuwanie wszelkich zabrudzeń, polerowanie, impregnacja podłóg przy użyciu profesjonalnych urządzeń czyszczących. Mycie maszynowe posadzek betonowych oraz przemysłowych w biurach, zakładach przemysłowych Tychy, Śląsk.

Dezynfekcja budynku, odkażanie biura Katowice

Oferujemy skuteczną dezynfekcję pomieszczeń biurowych za pomocą zamgławiania w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach. Odkażanie przemysłowe za pomocą atestowanych bakteriobójczych preparatów. Zajmujemy się również ozonowaniem pojazdów firmowych.

Sprzątanie, odkażanie pomieszczeń Sosnowiec, Gliwice

Świadczymy usługi czyszczenia po zalaniu wodą, osuszanie pomieszczeń, dezynfekcję zalanych pomieszczeń oraz odkażanie pomieszczeń po chorobie zakaźnej. Pracujemy zgonie z zaleceniami instytucji sanitarno epidemiologicznych.

Zarząd firmy Kastelnik

Ozonowanie pojazdów dla firm

Ozonowanie pojazdów, samochodów oraz środków transportu z wirusów, bakterii, alergenów. Profesjonalna dezynfekcji bez użycia środków chemicznych. Pozbądź się nieprzyjemnych zapachów z samochodu. Pracujemy 24h na dobę, także w weekendy oraz w dni wolne od pracy.

Usuwanie szkód po pożarze, zalaniu

Kastelnik oferuje prace związane z czyszczeniem po pożarze
usuwaniem skutków pożaru, zlania. Do specjalistycznych prac sprzątających wykorzystujemy unikalną technologię czyszczenia suchym lodem. Gwarantujemy brak odpadów wtórnych po przeprowadzonych pracach.

Czyszczenie kostki brukowej

Wysokociśnieniowe usuwanie przebarwień oraz plam z oleju powstałych na kostce brukowej. Czyszczenie zanieczyszczeń biologicznych oraz impregnacja kamienia na placach miejskich. Pracujemy z własną wodą a nasze maszyny są zasilane spalinowo. Nie ma konieczności posiadania przyłącza do wody lub prądy, by zamówić usługę mycia kostki brukowej.

Dezynfekcja pomieszczeń Sosnowiec

Jak wygląda ozonowanie dużych powierzchni biurowych?

Jak przebiegła dezynfekcja 4.000 m2 pomieszczeń biurowych dla firmy działającej na ternie Zagłębia. Kliknij w link a przeniesiesz się do działu realizacji i przeczytasz o usłudze ozonowanie pomieszczeń biurowych, realizowanej w dwóch oddziałach na terenie Sosnowca oraz Dąbrowy Górniczej. Ozon (O3), odmiana tlenu zawierająca trójatomowe cząsteczki. Posiada silne własności utleniające ale też aseptyczne i toksyczne. To właśnie dlatego idealnie nadaje się do dezynfekcji wody oraz pomieszczeń przepełnionych wirusami oraz bakteriami. Czy wiesz, że pełni on ważną rolę w pochłanianiu części nadfioletu dochodzącego ze Słońca do Ziemi. Znając jego doskonałe właściwości dezynfekcyjne, w naszej pracy bardzo często stosujemy tą właśnie metodę odkażania powierzchni sprzątanych biur.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.7
4,7 rating
4.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 18)
Doskonale83%
Bardzo dobrze11%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie6%