Sprzątanie balkonu po gołębiach Kraków

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Skuteczne sprzątanie balkonów po gołębiach w Krakowie. Dlaczego fekalia gołębi są szkodliwe dla naszego zdrowia?

Gruntowne sprzątanie balkonu po gołębiach w Krakowie wraz z dezynfekcją i utylizacją ptasich odchodów to zadania, jakim zajmuje się Kastelnik od 2013 roku. Firma podczas wykonywanej pracy szczególną uwagę zwraca na zachowanie zasad BHP oraz na szybkość działania od momentu pierwszego kontaktu. Nie byłoby to możliwe bez licznych szkoleń oraz profesjonalnego sprzętu wraz z atestowanymi środkami chemicznymi.

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Jesteśmy pewni, że nasi technicy chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania na naszej infolinii działającej 365 dni w roku. To nie wszystko – dojeżdżamy na miejsce oględzin realizacji bezpłatnie na całym terenie Krakowa np. do takich dzielnic jak: Kazimierz i Prądnik Czerwony oraz Ruczaj.

Sprzątanie balkonu po gołębiach Kraków – zaufaj specjalistom

Coraz częściej w większych miastach widzimy napis “Zaraz karmienia gołębi”. Dokarmianie ich wydawać by się mogło niewinnym gestem, który ratuje ptactwo, jednakże nic bardziej mylnego. Udając się, chociażby na krakowski rynek możemy ujrzeć obraz dzieci, czy turystów kruszących krakowskie obwarzanki i rzucających w stronę gołębi.

Te ochoczo sięgają po smakołyk i potem zaczynają opróżniać się w miejscach, w których nie powinny. Tylko osoby często przebywające w centrach dużych miast mogą wymienić co najmniej jedną osobę, na którą gołąb się opróżnił. Kał gołębi to “tykająca bomba”. Zawiera w sobie mnóstwo szkodliwych patogenów, które spowodować mogą nawet zapalenie opon mózgowych.

Inne usługi dostępne w Twoim mieście: dezynfekcja pomieszczeń Kraków

Balkon zaatakowany przez gołębie – co robić?

Gołębie często za swój dom obierają sobie nasze balkony. Wiją tam gniazdko i w związku z tym również załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne. Osoby, które widzą taki widok na swoim balkonie, nie wiedzą co zrobić. Próbują na własną rękę usunąć zabrudzenia, szorując i często nie zabezpieczając się w odpowiedni sposób.

dezynfekcja strychu po gołębiach

Ozonowanie strychu po gołębiach przez firmę Kastelnik.

Krakowska firma sprzątająca po gołębiach – usługi Kastelnik

Jednakże to sprawa dla profesjonalnej firmy sprzątającej po gołębiach. Specjaliści wiedzą jak obchodzić się z tego typu zabrudzeniami i jak skutecznie wyeliminować oraz odkazić skażone powierzchnie. Bakteria Chlamydia Psittaci, znajdująca się w odchodach gołębi, jest toksyczna dla ludzi, ponieważ powoduje choroby układu pokarmowego. Objawami jej zatrucia są:

 • gorączka;
 • nudności;
 • bóle mięśniowe.
Kastelnik – ozonowanie po gołębiach – usługi całodobowe 24/7

Niemałym zagrożeniem jest również dla nas wdychanie gołębich wydalin, wówczas możemy zarazić się groźną chorobą – drożdżycą europejską zwaną kryptokokozą. Jeśli ptaki te zaatakują nasz balkon, winniśmy niezwłocznie wezwać profesjonalną firmę sprzątającą specjalizującą się w tego typu zleceniach. Czekamy na Twój telefon – chętnie udzielimy niezbędnych informacji!

Czysty balkon po gołębiach

Wysprzątany balkon po ptasich odchodach.

Dezynfekcja i czyszczenie balkonu po gołębiach w Krakowie

 • sprzątanie balkonów po gołębiach w Krakowie;
 • czyszczenie balkonu po gołębiach;
 • czyszczenie balkonów po gołębich odchodach w Krakowie i innych miastach;
 • czyszczenie strychu po gołębiach Tarnów i okolice;
 • usuwanie niebezpiecznych dla zdrowia patogenów po gołębiach woj. małopolskie;
 • dezynfekcja miejsc skażonych odchodami gołębimi;
 • likwidowanie wydalin gołębich z elewacji;
 • odkażanie powierzchni po fekaliach gołębich;
 • utylizacja ptasich odchodów;
 • utylizacja gołębich odchodów i odkażanie skażonych biologicznie miejsc.
Kastelnik – dezynfekcja balkonów – usługi całodobowe 24/7

Na terenie Małopolski pracujemy 365 dni w roku przez całą dobę – 24/7

W celu umówienia realizacji usługi sprzątania balkonów po gołębiach w Krakowie zapraszamy do kontaktu z naszymi technikami, którzy telefony odbierają o każdej porze dnia i nocy. Swoją pracę wykonujemy w jak najszybszym czasie i z należytą dokładnością. Działamy na terenie Krakowa, lecz nie tylko, również w całym woj. małopolskim. Dojedziemy na bezpłatną wycenę zlecenia oraz ustalimy jak najbliższy termin realizacji usługi czyszczenia balkonu po gołębiach. Kastelnik oferuje skuteczną pomoc w profesjonalnym usuwaniu ptasich zanieczyszczeń.

Gdzie nas znajdziesz?

Nie czekaj – zadzwoń! Obsługujemy cały powiat krakowski, świadcząc profesjonalną dezynfekcję powierzchni Krzeszowice, Bochnia, Tarnów, Skała, Skawina, Słomniki, Zielonki.
W Krakowie realizujemy także – sprzątanie po pożarach  za pomocą suchego lodu!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,5
  Rated 4.5 out of 5
  4.5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent50%
  Very good50%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%