Utylizacja mebli po zmarłej osobie Wieliczka koło Krakowa

Data: 16.07.2020
Miejsce: Wieliczka
Czas trwania:  1 dzień
Zleceniodawca: wspólnota mieszkaniowa

Zlecenie

Utylizacja mebli oraz sprzątanie mieszkania po zmarłym mężczyźnie, zamieszkującym w Wieliczce koło Krakowa. Zlecenie polegało na bezpiecznym usunięciu mebli z mieszkania denata i na wysprzątaniu lokalu po zgonie w Wieliczce.

Realizacja

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Kraków obejmowało usunięcie z mieszkania denata wszystkich mebli oraz wysprzątanie lokalu po śmierci w Wieliczce. Wspólnota mieszkaniowa z osiedla robotniczego w Wieliczce, koło Krakowa zwróciła się do nas jako profesjonalistów, z prośbą o gruntowne wysprzątanie mieszkania po śmierci starszego mężczyzny, który był tak zwanym „chomikiem” i prawdopodobnie cierpiał na syllogomanię. Mieszkanie zastaliśmy w opłakanym stanie: w pomieszczeniach walały się śmieci, zniszczone sprzęty, elementy zepsutych urządzeń. Co więcej, meble były zniszczone, miejscami poszczerbione, a dywany podziurawione i zapleśniałe. Na szczęście dzięki dużemu doświadczeniu w branży, doskonale wiemy jak szybko i skutecznie uprzątnąć taki bałagan.

Ponieważ w codziennej pracy używamy nowoczesnych technologii, sprzątnie po zgonie w Wieliczce przebiegło bardzo sprawnie i po dawnych bałaganie i zaduchu nie pozostał żaden ślad. Dodatkowo, na prośbę klienta wystawiliśmy potwierdzenie gwarantujące wykonania zlecenia zgodnie z zasadami BHP.

Pozostałe usługi w okolicy Wieliczki

Utylizacja mebli po śmierci w Wieliczce to nie jedyna nasza usługa. Oferujemy również:

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%