Utylizacja mebli po zmarłej osobie Wieliczka koło Krakowa – sprzątanie po zmarłych

Data: 16.07.2020
Miejsce: Wieliczka
Czas trwania:  1 dzień
Zleceniodawca: wspólnota mieszkaniowa

Zlecenie

Utylizacja mebli oraz sprzątanie mieszkania po zmarłym mężczyźnie, zamieszkującym w Wieliczce koło Krakowa. Zlecenie polegało na bezpiecznym usunięciu mebli z mieszkania denata i na wysprzątaniu lokalu po zgonie w Wieliczce.

sprzątanie po zmarłych Kraków

Sprzątanie po zmarłym Wieliczka k. Krakowa – realizacja 16.07.2020

Usługi w ofercie firmy, takie jak sprzątanie mieszkań po zmarłych Kraków obejmują zasięgiem także inne miasta. Tym razem przeprowadzono usunięcie z mieszkania denata wszystkich mebli oraz wysprzątanie lokalu po śmierci w Wieliczce. Wspólnota mieszkaniowa z osiedla robotniczego w Wieliczce, koło Krakowa zwróciła się do nas jako profesjonalistów, z prośbą o gruntowne wysprzątanie mieszkania po śmierci starszego mężczyzny, który był tak zwanym „chomikiem” i prawdopodobnie cierpiał na syllogomanię, czyli zespół patologicznego zbieractwa. Tym razem mieszkanie zastaliśmy w opłakanym stanie: w pomieszczeniach walały się śmieci, zniszczone sprzęty, elementy zepsutych urządzeń. Co więcej, meble były zniszczone, miejscami poszczerbione, a dywany podziurawione i zapleśniałe. Na szczęście dzięki dużemu doświadczeniu w branży, doskonale wiemy jak szybko i skutecznie uprzątnąć taki bałagan.

sprzątanie po zgonach w Wieliczce

Zdjęcie: sprzątanie po zgonie Wieliczka, Copyright 2020 © Kastelnik Studio sp. z o.o

Dezynfekcja mieszkania po zmarłej osobie

Biorąc pod uwagę, iż w codziennej pracy używamy nowoczesnych i sprawdzonych metod dezynfekcji, sprzątanie po zgonie w Wieliczce przebiegło bardzo sprawnie. W kilka godzin od rozpoczęcia prac, po dawnym bałaganie i zaduchu nie pozostał żaden ślad. Dodatkowo, na prośbę klienta wystawiliśmy potwierdzenie gwarantujące wykonania zlecenia zgodnie z zasadami BHP.całodobowa infolinia

Alarmowy kontakt telefoniczny 735-960-510

Utylizacja mebli po śmierci w Wieliczce to nie jedyna nasza usługa w ofercie naszej firmy. Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej po zgonach w Małopolsce, zadzwoń do nas. Chętnie pomożemy rozwiązać problemy związane z odkażaniem mieszkania oraz utylizacją po zgonie. Obsługujemy całe woj. małopolskie. 

Dezynfekcja po zmarłym

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.5
4,5 rating
4.5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 2)
Doskonale50%
Bardzo dobrze50%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%