Utylizacja mebli po zmarłej osobie Wieliczka koło Krakowa – sprzątanie po zmarłych

Data: 16.07.2020
Miejsce: Wieliczka
Czas trwania:  1 dzień
Zleceniodawca: wspólnota mieszkaniowa

Zlecenie

Utylizacja mebli oraz sprzątanie mieszkania po zmarłym mężczyźnie, zamieszkującym w Wieliczce koło Krakowa. Zlecenie polegało na bezpiecznym usunięciu mebli z mieszkania denata i na wysprzątaniu lokalu po zgonie w Wieliczce.

Sprzątanie po zmarłym Wieliczka k. Krakowa – realizacja 16.07.2020

Usługi w ofercie firmy, takie jak sprzątanie mieszkań po zmarłych Kraków obejmują zasięgiem także inne miasta. Tym razem przeprowadzono usunięcie z mieszkania denata wszystkich mebli oraz wysprzątanie lokalu po śmierci w Wieliczce. Wspólnota mieszkaniowa z osiedla robotniczego w Wieliczce, koło Krakowa zwróciła się do nas jako profesjonalistów, z prośbą o gruntowne wysprzątanie mieszkania po śmierci starszego mężczyzny, który był tak zwanym „chomikiem” i prawdopodobnie cierpiał na syllogomanię, czyli zespół patologicznego zbieractwa. Tym razem mieszkanie zastaliśmy w opłakanym stanie: w pomieszczeniach walały się śmieci, zniszczone sprzęty, elementy zepsutych urządzeń. Co więcej, meble były zniszczone, miejscami poszczerbione, a dywany podziurawione i zapleśniałe. Na szczęście dzięki dużemu doświadczeniu w branży, doskonale wiemy jak szybko i skutecznie uprzątnąć taki bałagan.

sprzątanie po zgonach w Wieliczce

Zdjęcie: sprzątanie po zgonie Wieliczka, Copyright 2020 © Kastelnik Studio sp. z o.o

Dezynfekcja mieszkania po zmarłej osobie

Biorąc pod uwagę, iż w codziennej pracy używamy nowoczesnych i sprawdzonych metod dezynfekcji, sprzątanie po zgonie w Wieliczce przebiegło bardzo sprawnie. W kilka godzin od rozpoczęcia prac, po dawnym bałaganie i zaduchu nie pozostał żaden ślad. Dodatkowo, na prośbę klienta wystawiliśmy potwierdzenie gwarantujące wykonania zlecenia zgodnie z zasadami BHP.

Alarmowy kontakt telefoniczny 735-960-510

Utylizacja mebli po śmierci w Wieliczce to nie jedyna nasza usługa w ofercie naszej firmy. Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej po zgonach w Małopolsce, zadzwoń do nas. Chętnie pomożemy rozwiązać problemy związane z odkażaniem mieszkania oraz utylizacją po zgonie. Obsługujemy całe woj. małopolskie. 

Dezynfekcja po zmarłym Kastelnik

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.5
4,5 rating
4.5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 2)
Doskonale50%
Bardzo dobrze50%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%