Utylizacja mebli i ozonowanie Kielce

Data: 07.08.2020
Miejsce: Kielce
Czas trwania: 8  godzin
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Utylizacja i wywóz mebli z mieszkania na terenie Kielc. Za zgodą klienta zerwano część parkietów w mieszkaniu oraz przeprowadzono specjalistyczne ozonowanie, które jest jedną z najlepszych metod dezynfekcji.

Realizacja

Zlecenie wykonywane przez naszych doświadczonych techników z firmy Kastelnik dotyczyło wywozu oraz utylizacji zniszczonych mebli z mieszkania w Kielcach. W mieszkaniu nie znajdowało się dużo mebli i wyposażenia, mimo tego pozbycie się ich, wymagało usług specjalistów. Po wyniesieniu kanapy, szaf, krzeseł i stołów z mieszkania i włożeniu ich do specjalnego samochodu przeznaczonego wyłącznie do utylizacji odpadów, nasi pracownicy odkryli parkiet w bardzo złym stanie. Po konsultacji ze zleceniodawcami, zdecydowano o częściowym zerwaniu parkietu. W następnej kolejności wykonano ozonowanie pomieszczeń w Kielcach.

Odpowiedni czas ekspozycji oraz dobrze dobrane stężenie ozonu daje optymalny efekt dezynfekujący. Niestety dezynfekcji ozonem nie powinno powierzać się laikom. To właśnie odpowiednia wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pozwala na idealne dobranie sposobu dezynfekcji, do zastanych warunków. Dobrze przeprowadzone ozonowanie mieszkania pozwala w stosunkowo krótkim czasie na zniszczenie wirusów, bakterii, grzybów czy roztoczy. Co więcej, idealnie nadaje się do dezodoracji np. podczas sprzątania po zmarłych czy po wybiciu kanalizacji i zalaniu.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, nie tylko w województwie świętokrzyskim. Wykonujemy m.in usługi:

  • impregnacja kostki brukowej Jędrzejów
  • czyszczenie kostki brukowej
  • mycie elewacji Kielce
  • spoinowanie kostki brukowej Włoszczowa
  • mycie szklanych elewacji Starachowice

 

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 2)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%