Utylizacja mebli i ozonowanie Kielce

Data: 07.08.2020
Miejsce: Kielce
Czas trwania: 8  godzin
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Utylizacja mebli po zgonie oraz opróżnianie mieszkania na terenie Kielc to zazwyczaj jeden z etapów sprzątania po zmarłych. W tym konkretnym przypadku, za zgodą klienta zerwano część parkietów w mieszkaniu oraz przeprowadzono specjalistyczne ozonowanie po zgonie, które jest jedną z najlepszych metod dezynfekcji po zgonach.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

sprzątanie po zmarłych Kielce

Utylizacja mebli po zmarłej osobie Kielce – realizacja 07.08.2020

Zlecenie wykonywane przez naszych doświadczonych techników z firmy Kastelnik dotyczyło wywozu oraz utylizacji mebli po zmarłej osobie z mieszkania w Kielcach. W mieszkaniu nie znajdowało się zbyt dużo mebli i wyposażenia, mimo tego pozbycie się ich, wymagało usług specjalistów z firmy sprzątającej po zmarłych w Kielcach.

Popularny wpis na blogu: Wywóz starych mebli z mieszkania.

Po wyniesieniu kanapy, szaf, krzeseł i stołów z mieszkania i włożeniu ich do specjalnego samochodu przeznaczonego wyłącznie do utylizacji odpadów nasi pracownicy odkryli parkiet w bardzo złym stanie.

Warto dodać, że po konsultacji ze zleceniodawcami zdecydowano o częściowym zerwaniu parkietu. W następnej kolejności wykonano ozonowanie pomieszczeń. Sprzątanie mieszkań po zwłokach to wymagająca praca, wyłącznie dla osób posiadających odpowiednie szkolenia. Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda dezynfekcja mieszkań po zmarłych?

utylizacja mebli po zmarłej osobie

Zdjęcie: ozonowanie mieszkania po zgonie Kielce, Copyright 2023 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Jak przebiegało ozonowanie mieszkania w Kielcach?

Kolejny ciepły sierpniowy wieczór, w zaniedbanym mieszkaniu zmarłego. Trochę wilgoci na ścianach, zagrzybiane sufity i ten słodkawy zapach śmierci- to wszystko wymagało przeprowadzenia solidnej dezynfekcji. Co jest ważne podczas ozonowania mieszkań po zgonie?

Zobacz najnowsze wpisy na stronie: blog Kastelnik

Odpowiedni czas ekspozycji oraz dobrze dobrane stężenie ozonu to daje optymalny efekt dezynfekujący. Niestety dezynfekcji ozonem nie powinno powierzać się laikom. To właśnie odpowiednia wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pozwala na idealne dobranie sposobu dezynfekcji, do zastanych warunków i niedoprowadzenie do tragedii.

Dobrze przeprowadzone ozonowanie mieszkania pozwala w stosunkowo krótkim czasie na zniszczenie wirusów, bakterii, grzybów czy roztoczy. Co więcej, idealnie nadaje się do usuwania zapachu śmierci np. podczas sprzątania po zmarłych w Kielcach, ale również znajduje zastosowanie do odkażania mieszkań po wybiciu kanalizacji i podczas sprzątania po zalaniu.

całodobowa infolinia

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, nie tylko w województwie świętokrzyskim. Jeżeli szukasz specjalistycznej firmy sprzątającej, która na co dzień zajmuje się dezynfekcją po zmarłych zadzwoń do Kastelnik’a.

czas na sprzątanie

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

 

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,7
  Rated 4.7 out of 5
  4.7 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent67%
  Very good33%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%