Usuwanie śladów po zgonie w domu Bielsko-Biała

Data: 11.08.2020
Miejsce: Bielsko-Biała
Czas trwania:  11 godzin
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Sprzątanie i dezynfekcja domku letniskowego położonego w górskiej miejscowości Bielsko-Biała, po zgonie małżeństwa na skutek zatrucia gazem. Utylizacja mebli i wyposażenia z sypialni domku.

Realizacja

Wykonywanie usługi sprzątania po zmarłych Bielsko Biała, jest zajęciem bardzo wyczerpującym. Osoby zatrudnione przy tego rodzaju pracach muszą,  oprócz profesjonalizmu, wykazać  się dużą dozą delikatności i empatii. Kontakt z rodzinami denatów stanowi prawdziwe wyzwanie, nie tylko od strony fachowości ale i zwykłego, ludzkiego współczucia. Realizację zlecenia sprzątania po zgonie rozpoczęliśmy od usunięcia mebli i wyposażenia z sypialni domku. Od śmierci do znalezienia ofiar tego nieszczęśliwego wypadku minęło kilka dni. Zwłoki były już w stadium  rozkładu. Przyczyniła się do tego wysoka temperatura otoczenia, a także ta panująca  w domku. Ta ostatnia była wynikiem wadliwego działania instalacji gazowej.

Na miejscu było sporo płynów organicznych i panował niesamowity smród.  Dla rodzin niektórych zmarłych ważna jest nie tylko skuteczność prowadzonej dezynfekcji po śmierci, ale też jej neutralność dla środowiska naturalnego. Dlatego też nasi technicy zastosowali bezpieczną metodę likwidacji płynów organicznych i dezynfekcji pomieszczeń za pomocą suchego lodu.

Metoda czyszczenia suchym lodem to nowatorski i bardzo skuteczny sposób neutralizacji szkodliwych substancji i związków chemicznych. Ciało zmarłego wydziela około 30 związków chemicznych szkodliwych dla człowieka.

Rozpoczęcie procesów gnilnych  wiąże się z dodatkowymi niebezpieczeństwami wynikającymi z penetracją ciała przez muchy i inne owady. Suchy lód zabija wszelkie bakterie i zarazki. Jest skuteczny a jednocześnie bezpieczny dla środowiska. Jako uboczny produkt procesów przemysłowych powstaje z dwutlenku węgla. Nie pozostawia żadnych odpadów,oprócz ewentualnych resztek likwidowanych zabrudzeń. To właśnie te walory przekonały rodzinę zmarłych do zlecenia nam jej zastosowania. Dezynfekcję po zgonie zakończyliśmy wykonaniem ozonowania, które pozwala już po kilku godzinach na bezpieczne udostępnienie nieruchomości do użytku. Zgodnie z treścią zlecenia poddaliśmy utylizacji meble i wyposażenie pomieszczenia, gdzie znaleziono denatów.

Pozostałe usługi

Oprócz sprzątania po zmarłym w Bielsku-Białej, wykonujemy również:

  • sprzątanie po zmarłych Żywiec;
  • ozonowanie po zgonie Czechowice-Dziedzice;
  • utylizacja mebli Pszczyna;
  • dezynfekcja domu po zmarłych Szczyrk;
  • odkażanie mieszkania po zgonie Kęty

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%