Likwidacja śladów krwi z podłogi po zgonie Sosnowiec

Data: 23.08.2020
Miejsce: Sosnowiec
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca: rodzina zmarłego

Zlecenie

Czyszczenie kawalerki po śmiertelnym wypadku w kąpieli, któremu uległ samotnie mieszkający, starszy mężczyzna. Dezynfekcja mieszkania położonego w Sosnowcu oraz utylizacja części mebli i sprzętów.

Realizacja

Praca w firmie oferującej usługę sprzątania po zmarłych jest bardzo trudna i wymagająca. Nie są to zwykłe czynności porządkowe. Technicy muszą zmierzyć się z uczuciami swoimi i członków rodzin nieboszczyków, które w obliczu rzeczy ostatecznych bywają ekstremalne. Potrzebne jest wielkie wyczucie i empatia. W połączeniu ze znajomością stosownych przepisów i profesjonalizmem, pozwalają rzetelnie wykonać zlecenie.

W tym przypadku mieliśmy do czynienia z usunięciem śladów krwi z podłogi mieszkania w Sosnowcu, a to wszystko z powodu tego, że staruszek poślizgnął się w wannie i uderzył głową o znajdująca się obok umywalkę. Łazienka była zalana wodą zmieszaną z krwią denata. Po konsultacji z rodziną zmarłego zdecydowaliśmy, o utylizacji mebli i wyposażenia łazienki. Przedmioty te były stare i w znacznym stopniu wyeksploatowane. W łazience nie było podłogi wyłożonej kafelkami, ale znajdowało się tam linoleum, w związku z tym musieliśmy je usunąć. Wszędzie widoczne były ślady i plamy po wodzie z krwią. Zmarłego znaleziono w łazience po kilku dniach. Ciało było już w znacznym stopniu rozkładu i wydzielał bardzo przykry zapach, tzw. trupi odór.

Ciało ludzkie po śmierci uwalnia około 30 związków chemicznych. Są one niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia i mogą być źródłem różnych chorób, z zatruciem włącznie. Aby dokonać skutecznego odkażenia zastosowaliśmy sprawdzone oraz wyjątkowo skuteczne ozonowanie po zgonie. Ozon jest bezpieczny dla środowiska i skutecznie likwiduje nie tylko bakterie, wirusy i alergeny, ale także nieprzyjemne zapachy. Stosując ozonowanie do sprzątania po śmierci, mieliśmy pewność, że pomieszczenia będą bezpieczne dla ludzi. Naszą pracę zakończyliśmy utylizacją wyniesionych wcześniej zbędnych sprzętów i mebli.

Wykonujemy usuwanie śladów krwi z mieszkania w Sosnowcu oraz szereg innych usług:

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%