Usuwanie śladów krwi z podłogi po zgonie Sosnowiec

Data: 23.08.2020
Miejsce: Sosnowiec
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca: rodzina zmarłego

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Usunięcie śladów krwi z mieszkania w Sosnowcu, w ramach czyszczenie niewielkiej kawalerki po zgonie, a dokładnie po śmiertelnym wypadku w kąpieli.  O zgonie samotnie mieszkającego mężczyzny powiadomi rodzinę sąsiedzi zmarłego. Zlecenie obejmowało dezynfekcję sosnowieckiego mieszkania po zmarłej osobie oraz utylizacja mebli i elementów wyposażania lokalu.

sprzątanie po zmarłych Sosnowiec

Usuwanie śladów krwi po zgonie Sosnowiec – realizacja 23.08.2020

Praca w firmie oferującej usługę sprzątania po zmarłych jest bardzo trudna i wymagająca. Nie są to zwykłe czynności porządkowe. Technicy muszą zmierzyć się z uczuciami swoimi i członków rodzin nieboszczyków, które w obliczu rzeczy ostatecznych bywają ekstremalne. Potrzebne jest wielkie wyczucie i empatia. To wszystko w połączeniu ze znajomością stosownych przepisów i profesjonalizmem, pozwala rzetelnie wykonać zlecenie sprzątania po zmarłym w Sosnowcu.

Sprzątanie po zmarłym – szczegóły realizacji

Dezynfekcja po zgonie to szereg czynności do wykonania krok po kroku. W tym konkretnym przypadku mieliśmy do czynienia z likwidacją śladów krwi z podłogi mieszkania w Sosnowcu, a to wszystko z powodu tego, że staruszek poślizgnął się w wannie i uderzył głową o znajdująca się obok umywalkę.

Łazienka była zalaną wodą zmieszaną z krwią denata. Po konsultacji z rodziną zmarłego zdecydowaliśmy, o utylizacji mebli i wyposażenia łazienki. Przedmioty te były stare i w znacznym stopniu wyeksploatowane. W łazience na części podłogi wyłożonej kafelkami znajdowało się linoleum, w związku z tym musieliśmy je usunąć. Wszędzie widoczne były ślady po wodzie z krwią wymieszane z płynami ustrojowymi.

Zmarłego znaleziono w łazience po kilku dniach. Jego ciało było już w znacznym stopniu rozkładu, z którego wydzielał się niezwykle przykry zapach, tzw. trupi odór. Zapewne ten nieprzyjemny zapach po śmierci, obudził czujność sąsiadów, którzy powiadomili rodzinę zmarłego.

usuwanie krwi sosnowiec

Zdjęcie: czyszczenie po zgonie w Sosnowcu, Copyright 2023 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Dezynfekcja po zmarłych Sosnowiec – trujące toksyny realnym zagrożeniem

Ciało ludzkie po śmierci uwalnia około 30 toksycznych związków chemicznych. Są one niezwykle niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia i mogą być źródłem różnych chorób, z silnym zatruciem włącznie. Aby dokonać skutecznego odkażenia, zastosowaliśmy sprawdzoną oraz wyjątkowo skuteczną metodę sprzątania po zgonach, w których skład wchodzi ozonowanie po zgonie.

Dezynfekcja ozonem, jest niezwykle skuteczna. Dzieje się tak, gdyż ozon jest bezpieczny dla środowiska, skutecznie likwiduje nie tylko bakterie, wirusy, ale również nieprzyjemny zapach po śmierci. Stosując ozonowanie w trakcie sprzątania po zgonach, mamy pewność, że pomieszczenia mieszkalne będą bezpieczne do dalszego użytkowania. Naszą pracę dezynfekcji po zmarłym zakończyliśmy utylizacją termiczną mebli.

firma sprzątająca

Ozonowanie po zmarłych – pozostałe usługi firmy Kastelnik

Każdego dnia w naszej pracy wykonujemy szereg usług specjalistycznych między innymi usuwanie śladów krwi oraz odkażanie domów po śmierci i po chorobie zakaźnej, ozonowanie po zmarłych, sprzątanie domu po zgonie Simianowice Śląskie, dezynfekcja lokalu po zgonie Chorzów, i wiele innych. Jeżeli szukasz firmy, która wykona profesjonale sprzątanie po zmarłej osobie – skontaktuj się z nami. Czekmy na Twój telefon.

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

sprzątanie po Zgonie Sosnowiec

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%