Usuwanie gabarytów z mieszkania po zmarłej osobie w Gdyni

Data: 22.11.2021
Miejsce: Gdynia
Czas trwania: 2 dni
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Bardzo często zdarza się, że mieszkania lub w domy, w których mamy wykonać zlecenie sprzątanie po zgonie są zagracone lub wyjątkowo zaniedbane. Nie da się ukryć, że osoby starsze mają duży problem z utrzymaniem porządku, chociażby z powodu pogrążającego się stanu zdrowia. Często w grę wchodzi również mania zbieractwa, która nasila się u osób samotnych i starszych. Kolekcjonowanie rzeczy w postaci kartonów, starych gazet czy plastikowych opakowań daje im swego rodzaju zajęcie na samotne popołudnia i wieczory. Przychodzi jednak moment, kiedy taka osoba odchodzi ze świata, a wszystkie zebrane przez nią dobra materialne pozostają.

Właśnie wtedy krewni zmarłych osób zwracają się do naszej firmy z prośbą nie tylko o dezynfekcje mieszkania po zmarłej osobie, ale również uprzątnięcie jej rzeczy i wywóz wielkich gabarytów.

Sprzątanie po zgonie Gdynia

Sprzątanie po zgonie Warszawa – realizacja 22.11.2021

Mieszkanie w Gdyni znajdowało się na 5 piętrze dość wysokiego bloku. Niestety mimo dostępności windy, nasi pracownicy musieli wynosić większość mebli przez klatkę schodową, ponieważ nie mieściły się one do żadnej z dwóch wind. W związku z tym to zlecenie sprzątania po zgonie w Gdyni zajęło nam aż dwa dni. Mieszkanie miało zostać całkowicie opróżnione i być gotowe do nadchodzącego remontu. Nie wiemy, z jakich przyczyn zmarła jego lokatorka. Wiemy natomiast, że lokal na pewno nie był od dłuższego czasu sprzątany. Niewykluczone więc, że kobieta chorowała.

Odkażanie mieszkania po zwłokach w Gdyni

Nasi pracownicy musieli między innymi opróżnić całą zapełnioną przedmiotami kuchnię, wynieść wszystkie meble z salonu oraz niewielkiej sypialni. Jednym pomieszczeniem , w którym było stosunkowo mało pracy, była łazienka. Wynoszenie wszystkich mebli i ruchomości z mieszkania zajęło nam 1,5 dnia. Po zakończeniu tego etapu mogliśmy przystąpić do dezynfekcji mieszkania po zgonie. Naszym zdaniem to najważniejszy etap usługo czyszczenia mieszkań po zgonach w Gdyni. Bez niego przyszli lokatorzy mieszkania nie mogliby być pewni, że przebywają w bezpiecznym dla ich zdrowia miejscu.

Usuwanie gabarytów z mieszkania po zmarłej osobie Gdynia

Zdjęcie: Usuwanie gabarytów po zmarłej osobie w mieście Gdynia © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych – likwidacja bakterii i wirusów

Podczas pracy w Gdyni zdecydowaliśmy się na wykonanie dezynfekcji za pomocą ozonu. Ozonowanie pomieszczeń to jedna z naszych ulubionych metod eliminacji groźnych drobnoustrojów z otoczenia. Ozon ma potwierdzone właściwości wirusobójcze oraz bakteriobójcze. Dzięki trójatomowej budowie ozon wyposażony jest w trzeci atom tlenu, który odpowiada za proces utleniania, a tym samym neutralizacji niebezpiecznych cząsteczek. Mogą należeć do nich zarówno wirusy, bakterie, jak i roztocza, pyłki czy grzyby.

Dezynfekcja całodobowa po śmierci Kastelnik

Naszym zdaniem jednak największą zaletą ozonu jest jego zdolność do likwidacji nieprzyjemnych zapachów. W mieszkaniu takim, jak to w Gdyni, jest to wręcz nieoceniona właściwość tego gazu. Ozon świetnie radzi sobie z odorem zepsutej żywności, rozkładających się zwłok, zapachem kociego moczu czy wilgoci i zgnilizny. Nie ma lepszej metody na pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów raz na zawsze. Po zakończeniu ozonowania pomieszczeń po zmarłej osobie w Gdyni nasi technicy wystawili specjalny certyfikat, który potwierdza wykonanie usługi sprzątania po zgonie.

Odkażanie po zgonach

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%