Usuwanie gabarytów z mieszkania po zmarłej osobie w Gdyni

Data: 22.11.2021
Miejsce: Gdynia
Czas trwania: 2 dni
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie na dezynfekcję po śmierci Gdynia (Trójmiasto)

Bardzo często zdarza się, że mieszkania lub w domy, w których mamy wykonać zlecenie sprzątanie po zgonie Gdynia są zagracone lub wyjątkowo zaniedbane. Nie da się ukryć, że osoby starsze mają duży problem z utrzymaniem porządku, chociażby z powodu pogrążającego się stanu zdrowia.

Popularny artykuł na blogu: wywóz starych mebli z mieszkania

Często w grę wchodzi również mania zbieractwa, która nasila się u osób samotnych i starszych. Kolekcjonowanie rzeczy w postaci kartonów, starych gazet czy plastikowych opakowań daje im swego rodzaju zajęcie na samotne popołudnia i wieczory. Przychodzi jednak moment, kiedy taka osoba odchodzi ze świata, a wszystkie zebrane przez nią dobra materialne pozostają.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

Właśnie wtedy krewni zmarłych osób zwracają się do naszej firmy z prośbą nie tylko o dezynfekcje mieszkania po zmarłej osobie, ale również uprzątnięcie jej rzeczy i wywóz wielkich gabarytów.

Sprzątanie po zgonie Gdynia

Sprzątanie mieszkania po zgonie Gdynia – realizacja 22.11.2021

Mieszkanie w Gdyni znajdowało się na 5 piętrze dość wysokiego bloku. Niestety mimo dostępności windy, nasi pracownicy musieli wynosić większość mebli przez klatkę schodową, ponieważ nie mieściły się one do żadnej z dwóch wind. W związku z tym to zlecenie sprzątania po zgonie w Gdyni zajęło nam aż dwa dni.

Mieszkanie miało zostać całkowicie opróżnione i być gotowe do nadchodzącego remontu. Nie wiemy, z jakich przyczyn zmarła jego lokatorka. Wiemy natomiast, że lokal na pewno nie był od dłuższego czasu sprzątany. Niewykluczone więc, że kobieta chorowała.

Odkażanie mieszkania po zwłokach w Gdyni

Nasi pracownicy musieli między innymi opróżnić całą zapełnioną przedmiotami kuchnię, wynieść wszystkie meble z salonu oraz niewielkiej sypialni. Jednym pomieszczeniem , w którym było stosunkowo mało pracy, była łazienka. Wynoszenie wszystkich mebli i ruchomości z mieszkania zajęło nam 1,5 dnia.

Po zakończeniu tego etapu mogliśmy przystąpić do dezynfekcji mieszkania po zgonie. Naszym zdaniem to najważniejszy etap usługo czyszczenia mieszkań po zgonach w Gdyni. Bez niego przyszli lokatorzy mieszkania nie mogliby być pewni, że przebywają w bezpiecznym dla ich zdrowia miejscu.

Usuwanie gabarytów z mieszkania po zmarłej osobie Gdynia

Zdjęcie: Usuwanie gabarytów po zmarłej osobie w mieście Gdynia © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Ozonowanie po zmarłych – likwidacja patogenów z mieszkania

Podczas pracy w Gdyni zdecydowaliśmy się na wykonanie dezynfekcji za pomocą ozonu. Ozonowanie pomieszczeń to jedna z naszych ulubionych metod eliminacji groźnych drobnoustrojów z otoczenia. Ozon ma potwierdzone właściwości wirusobójcze oraz bakteriobójcze.

Dzięki trójatomowej budowie ozon wyposażony jest w trzeci atom tlenu, który odpowiada za proces utleniania, a tym samym neutralizacji niebezpiecznych cząsteczek. Mogą należeć do nich zarówno wirusy, bakterie, jak i roztocza, pyłki czy grzyby.

Dezynfekcja całodobowa po śmierci Kastelnik

Naszym zdaniem jednak największą zaletą ozonu jest jego zdolność do likwidacji nieprzyjemnych zapachów. W mieszkaniu takim, jak to w Gdyni, jest to wręcz nieoceniona właściwość tego gazu. Ozon świetnie radzi sobie z odorem zepsutej żywności, rozkładających się zwłok, zapachem kociego moczu czy wilgoci i zgnilizny.

Nie ma lepszej metody na pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów raz na zawsze. Po zakończeniu ozonowania pomieszczeń po zmarłej osobie w Gdyni nasi technicy wystawili specjalny certyfikat, który potwierdza wykonanie usługi sprzątania po zgonie.

Odkażanie po zgonach

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%