Sprzątanie po zmarłym w Skoczowie na skutek śmierci naturalnej

Data: 23.07.2021
Miejsce: Skoczów
Czas trwania:  1 dzień
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Ostatnie zlecenie z cyklu sprzątania po zgonach przeprowadziliśmy w Skoczowie. Do jednego z domów w tej miejscowości wezwała nas kobieta, której ojciec zmarł tam kilka dni temu prawdopodobnie z powodu podeszłego wieku i towarzyszących mu chorób. Córka mężczyzny nie miała z nim kontaktu od kilku dni, co bardzo ją zaniepokoiło. Skontaktowała się wtedy z odpowiednimi służbami, które w trakcie interwencji odkryły zwłoki mężczyzny w jego domu. Sprzątanie mieszkania po zmarłym Skoczów

Sprzątanie po zgonie Skoczów – realizacja 20.07.2021

Do naszej pracy podczas sprzątania po zmarłym w Skoczowie należała m.in. utylizacja zbędnych mebli w pomieszczeniach oraz wykonanie dezynfekcji po zgonie. Dom nie był ani zagracony, ani zabrudzony co zdecydowanie ułatwiło nam pracę. Decyzją córki była jednak utylizacja niektórych mebli z lokalu. Nasi klienci bardzo często decydują się na utylizację wielkich gabarytów w ramach usługi czyszczenia domu po zgonie. W przypadku realizacji w Skoczowie klientka poprosiła nas o likwidację wanny, mebli kuchennych oraz części mebli pokojowych.

Likwidacja zapachu po zgonie

Czyszczenie po śmierci w Skoczowie

Zdjęcie: sprzątanie po zmarłym mężczyźnie Skoczów, Copyright 2023 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Sprzątanie po zmarłych Skoczów- formalności, których nie unikniemy

Dlaczego zatrudnienie specjalistycznej firmy do sprzątania po zmarłym jest tak ważne? Chodzi przede wszystkim o fachową wiedzę i idące za tym konkretne umiejętności. Osoby, które nie znają się na dezynfekcji funeralnej, nigdy nie będą w stanie w 100% pozbyć się czyhających na ludzkie zdrowie groźnych drobnoustrojów.

Dlatego właśnie wybór profesjonalnej firmy sprzątającej mieszkania po zgonach to najlepsza decyzja. Czasami formalności urzędowe wymagają od spadkobiercy lokalu, przedstawienia odpowiedniej dokumentacji z dezynfekcji po zgonie. Firma Kastelnik po zrealizowanej usłudze dostarcza certyfikat, opisujący zakres przeprowadzonych czynności.

Po zakończonym opróżnianiu domu po zmarłym w Skoczowie nasi technicy przystąpili do głównej części planu, czyli odkażania pomieszczeń po zgonie. Po pierwsze nasi technicy starannie uszczelnili wszelkie otwory wentylacyjne oraz wynieśli na klatkę schodową wszystkie kwiaty doniczkowe w tym dwie imponujące maranty. Zawsze przed rozpoczęciem procesu ozonowania pomieszczeń po zmarłym informujemy klientów, że ozonowanie może być szkodliwe dla roślin doniczkowych oraz ręcznie malowanych obrazów.

Odkażanie po zgonie w Skoczowie

Odkażanie po zgonie ozonem – eliminacja wirusów i bakterii

Ozon to wersja tlenu wzbogacona o dodatkowy atom. Gaz ten produkujemy dzięki specjalistycznym generatorom ozonu, które są bardzo wydajne. Utworzony przez generator trzeci atom ozonu łączy się z obecnymi w pomieszczeniu drobnoustrojami i następnie utlenia się wraz z nimi. W ten sposób ozon likwiduje z otoczenia wirusy, bakterie, roztocza grzyby czy pleśń.

Z naszej perspektywy jednak największą zaletą ozonowania pomieszczeń po zgonie w Skoczowie jest likwidacja nieprzyjemnego zapachu. Ozon pozwala nam nie tylko na likwidację groźnych związków chemicznych, ale także na usuwanie zapachu spalenizny, dymu papierosowego czy właśnie zapachu rozkładających się zwłok. Zapewniamy, że ozonowanie to nie maskowanie brzydkich zapachów, ale ich realna eliminacja.

Każdorazowo w trakcie wykonywania ozonowania pomieszczeń po śmierci w Skoczowie nasi technicy szczegółowo monitorują stężenie ozonu. Dzięki temu mamy pewność, że lokal po dezynfekcji, który przekazujemy klientom, jest wolny od wirusów i bakterii, a przy tym bezpieczny i gotowy do użytkowania.

dezynfekcja po zgonach Skoczów

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%