Sprzątanie po zmarłym w Pszczynie człowieku w podeszłym wieku  

Data: 27.02.2021
Miejsce: Pszczyna
Czas trwania: 8 godzin
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Nasi pracownicy luty zamknęli wykonaniem usługi sprzątania po zgonie w Pszczynie. Lokator niewielkiego mieszkania na obrzeżach miasta został znaleziony martwy w wannie. Mężczyzna, który był w bardzo podeszłym wieku, prawdopodobnie zasłabł podczas kąpieli. Ze względu na to, że mieszkał on sam i odwiedzał go sporadycznie tylko równie wiekowy brat, ciało odnaleziono dopiero po 7 dniach. Elementem usługi była między innymi utylizacja mebli łazienkowych, demontaż wanny oraz oczywiście profesjonalna dezynfekcja po zgonie.

dezynfekcja po zgonie pszczyna

Sprzątanie po zgonie Pszczyna – realizacja 27.02.2021

Pod koniec lutego wykonaliśmy zlecenie sprzątania po śmierci i dezynfekcji małego mieszkania w Pszczynie, w którym starszy mężczyzna zmarł w wannie. Zwłoki odnaleziono po tygodniu, więc zapach na miejscu zdarzenia był nie do zniesienia nawet dla naszych doświadczonych pracowników. Niewiele osób wie, że nawet krótki okres pozostawiania zwłok ludzkich w pomieszczeniu  stwarza prawdziwe i poważne zagrożenie dla zdrowia okolicznych mieszkańców.

Sprzątanie po zgonach w Pszczynie

Zdjęcie: sprzątanie łazienki po zmarłym w Pszczynie © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Usuwanie zapachu po śmierci

Słodki i duszący zapach rozkładającego się ciała, które tydzień przeleżało w wodzie, był nie do opisania. Według naszych techników, którzy mają naprawdę bogate portfolio przeprowadzonych zleceń i widzieli wiele, był to odór, o którym ciężko będzie zapomnieć.

Ludzki organizm już od momentu zgonu wydziela prawie 30 szkodliwych substancji. Przeciętny człowiek nie jest tego świadomy i często bagatelizuje sprawę, zapominając o profesjonalnej dezynfekcji i myśląc, że przewietrzenie lokalu wystarczy. Nic bardziej mylnego. Najgroźniejsze dla ludzkiego zdrowia są właśnie niewidoczne bakterie i groźne drobnoustroje, które wydostają się ze zwłok. To naprawdę ważne, aby nie ignorować dezynfekcji po zgonie i powierzyć ją specjalistom, którzy po ocenie sytuacji na miejscu zdarzenia, odpowiednio dobiorą metodę odkażania.

Tylko w ten sposób mamy gwarancję, że nasze mieszkanie lub dom jest bezpieczne dla nas i naszych bliskich.

Dezynfekcja całodobowa po śmierci Kastelnik

Dezynfekcja poprzez ozonowanie – likwidacja wirusów i bakterii

Nasi pracownicy kolejny raz zdecydowali się na zastosowanie ozonu do dezynfekcji pomieszczeń po podczas sprzątania po zmarłym w Pszczynie. Czym właściwie jest ozon, o którym jest teraz tak głośno? Na pewno część z naszych klientów kojarzy go z lekcji geografii. Co ma jednak wspólnego z dezynfekcją i sprzątaniem po zgonach?

Ozon  to postać tlenu, która składa się nie z dwóch, ale z trzech cząsteczek. W sztucznych warunkach jest wytwarzany poprzez wysokiej klasy generator, który oczywiście powinien być obsługiwany przez specjalistę. Trzeci atom tlenu wytwarzany przez wydajny generator łączy się ze szkodliwymi substancjami i niszczy je, poprzez utlenianie. Nasze generatory ozonu pozwalają nam na dezynfekcję na 9000 m3 w ciągu 1 h.

Jaka jest najważniejsza cecha ozonu? Ozon zabija wszelkie szkodliwe wirusy, drobnoustroje, bakterie i grzyby.  Potrafi dostać się do każdego miejsca, gdzie tradycyjne metody dezynfekcji nie zdadzą egzaminu.  Co jednak wyjątkowo istotne, eliminuje z otoczenia przykre zapachy, nawet te związane z rozkładającym się ciałem. Z punktu widzenia naszych klientów ozonowanie pomieszczeń po zgonie to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ jedna metoda pozwala nie tylko na dezynfekcję mieszkania po zgonie w Pszczynie, ale także na pozbycie się okropnego odoru śmierci.

Odkażanie po zgonach w Pszczynie

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%