Sprzątanie po zmarłym w lokalu mieszkalnym w Jaworznie

Data: 10.03.2020
Miejsce: Jaworzno
Czas trwania:  7h
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Gruntowne sprzątanie po zwłokach w lokalu mieszkalnym w Jaworznie. Zlecenie obejmowało sprzątanie pokoju po zmarłym wraz z ozonowaniem i dezynfekcją po zwłokach.

sprzatanie po zmarłym w jaworznie

Realizacja

Sprzątanie po śmierci w Jaworznie ze względów bezpieczeństwa powinno być każdorazowo zgłaszane odpowiednio przeszkolonym fachowcom, takim jakich zatrudnia firma dezynfekująca Kastelnik. Większość ludzi nie jest świadoma, że po śmierci ciała w związku z rozpoczęciem procesu rozkładu, uwalnianych jest ponad 30 związków chemicznych – tzw. „jadów trupich”. Stanowią one zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi. Nieumiejętne lub niedokładne sprzątanie po zmarłym może więc mieć bardzo przykre a nawet tragiczne skutki.

sprzatanie po zmarłym Jaworzno

Profesjonaliści wiedzą, jak szybko i skutecznie wyczyścić lokale po zgonach. Dzięki dużemu doświadczeniu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Co więcej, przestrzeganie zasad BHP podczas wykonywania tego typu zleceń jest dla nas absolutnym priorytetem, a do pracy podchodzimy z największą ostrożnością i starannością.

dezynfekcja po zgonie infolinia

Przy zleceniu sprzątania lokalu po śmierci w Jaworznie nasi technicy najpierw wynieśli do utylizacji wysłużone łóżko razem z materacem. Inne meble nie wymagały zniszczenia, konieczna była jedynie ich dokładna dezynfekcja silnymi środkami wirusobójczymi. W następnej kolejności całe pomieszczenie zostało odkażone.

Kolejnym krokiem było ozonowanie pomieszczenia po zmarłym, aby przebywanie w nim było bezpieczne dla mieszkańców i nie wiązało się z nieprzyjemnymi odczuciami sensorycznymi. By wytworzyć ozon, nasi technicy wykorzystują profesjonalne i bardzo wydajne generatory, bezpieczne w użytkowaniu. Ozon całkowicie usuwa z pomieszczeń trudne i brzydkie zapachy powstałe w procesach rozkładu ciała. Zabija również bakterie, roztocza, grzyby i wirusy.

To substancja, która w ekspresowym tempie ulega rozkładowi, a więc używanie pomieszczeń po dokonanym ozonowaniu jest bezpieczne dla ludzi. Po wykonanym zadaniu otrzymaliśmy szereg pochwał i rekomendację od zleceniodawcy, który dołączył do sporego grona naszych zadowolonych klientów.

dekontaminacja pomieszczeń po śmierci, certyfikat firmy Kastelnik

Certyfikat z dezynfekcji mieszkania po śmierci w Jaworznie.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%