Sprzątanie po zmarłym w lokalu mieszkalnym w Jaworznie

Data: 10.03.2020
Miejsce: Jaworzno
Czas trwania:  7h
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Gruntowne sprzątanie po zwłokach w lokalu mieszkalnym w Jaworznie. Zlecenie obejmowało sprzątanie pokoju po zmarłym wraz z ozonowaniem i dezynfekcją po zwłokach.

Realizacja

Sprzątanie po śmierci w Jaworznie ze względów bezpieczeństwa powinno być każdorazowo zgłaszane odpowiednio przeszkolonym fachowcom, takim jakich zatrudnia firma dezynfekująca Kastelnik. Większość ludzi nie jest świadoma, że po śmierci ciała w związku z rozpoczęciem procesu rozkładu, uwalnianych jest ponad 30 związków chemicznych – tzw. „jadów trupich”. Stanowią one zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi. Nieumiejętne lub niedokładne sprzątanie po zmarłym może więc mieć bardzo przykre a nawet tragiczne skutki.

Profesjonaliści wiedzą, jak szybko i skutecznie wyczyścić lokale po zgonach. Dzięki dużemu doświadczeniu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Co więcej, przestrzeganie zasad BHP podczas wykonywania tego typu zleceń jest dla nas absolutnym priorytetem, a do pracy podchodzimy z największą ostrożnością i starannością.

Przy zleceniu sprzątania lokalu po śmierci w Jaworznie nasi technicy najpierw wynieśli do utylizacji wysłużone łóżko razem z materacem. Inne meble nie wymagały zniszczenia, konieczna była jedynie ich dokładna dezynfekcja silnymi środkami wirusobójczymi. W następnej kolejności całe pomieszczenie zostało odkażone. Kolejnym krokiem było ozonowanie pomieszczenia po zmarłym, aby przebywanie w nim było bezpieczne dla mieszkańców i nie wiązało się z nieprzyjemnymi odczuciami sensorycznymi. By wytworzyć ozon nasi technicy wykorzystują profesjonalne i bardzo wydajne generatory, bezpieczne w użytkowaniu. Ozon całkowicie usuwa z pomieszczeń trudne i brzydkie zapachy powstałe w procesach rozkładu ciała. Zabija również bakterie, roztocza, grzyby i wirusy. To substancja, która w ekspresowym tempie ulega rozkładowi, a więc używanie pomieszczeń po dokonanym ozonowaniu jest bezpieczne dla ludzi. Po wykonanym zadaniu otrzymaliśmy szereg pochwał i rekomendację od zleceniodawcy, który dołączył do sporego grona naszych zadowolonych klientów.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%