Sprzątanie po zmarłych w mieście Czeladź

Data: 25.04.2021
Miejsce: Czeladź
Czas trwania: 8 godzin
Zleceniodawca: rodzina zmarłego

Zlecenie

Wcześnie rano dostaliśmy telefon od zrozpaczonej żony zmarłego mężczyzny w Czeladzi. Prosiła ona nas o wykonanie zlecenie z zakresu sprzątania po zmarłych po śmierci jej męża na skutek długoletniej choroby. Mężczyzna był przykuty do łóżka i tam też zmarł. Jego ciało zostało znalezione następnego dnia rano. Od zgonu minęło prawdopodobnie około 12 godzin. Nie jest to długi czas, warto jednak w takiej sytuacji skorzystać z kompleksowej dezynfekcji po zgonie, aby być bezpiecznym we własnym domu. Zrozpaczona kobieta wybrała usługę sprzątanie po zmarłych w Czeladzi wraz z dezynfekcją pomieszczeń ozonem.

Sprzątanie po zmarłym w Czeladzi

Sprzątanie po zmarłych Czeladź – realizacja 20.04.2021

Dlaczego dezynfekcja funeralna jest tak ważna i należy o niej bezwzględnie pamiętać? Można powiedzieć, że w pewien sposób ludzki organizm żyje również po śmierci. Zachodzi w nim bowiem masa reakcji chemicznych, które powodują powstawanie wielu związków. Ciało po zgonie już od momentu ustania funkcji życiowych wydziela około 30 szkodliwych substancji. Przebywanie w ich otoczeniu może być bezpośrednim zagrożeniem dla zdrowia i życia osób postronnych. Dlatego tak ważna jest szybka reakcja. Ekspresowa likwidacja szkodliwych drobnoustrojów spowoduje, że domy i mieszkanie będą bezpieczne dla lokatorów.

sprzątanie po zgonach w Czeladzi

Zdjęcie: sprzątanie po zgonie mężczyzny w Czeladzi © 2021 Kastelnik Studio sp. z o.o.

Dezynfekcja po zgonie w Czeladzi

W przypadku sprzątania po zmarłym w Czeladzi nie zetknęliśmy się ze śladami biologicznymi. Co za tym idzie, nie było potrzeby użycia skoncentrowanych środków dezynfekujących. Specjaliści z zakresu sprzątania po śmierci z firmy Kastelnik uznali, że zastosowanie ozonowania pomieszczeń będzie w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Przed przystąpieniem do pracy, zajęliśmy się uszczelnieniem wszystkich otworów wentylacyjnych i innych szczelin. Następnie nasi technicy wynieśli z pomieszczeń objętych dezynfekcją wszystkie żywe rośliny doniczkowe oraz kilka starych obrazów olejnych.

Dezynfekcja całodobowa po śmierci Kastelnik

Ozonowanie pomieszczeń po śmierci

Bardzo często podczas realizacji zleceń z zakresu sprzątania po zmarłych w Czeladzi, wybieramy do dezynfekcji metodę ozonowania pomieszczeń. Wszystko dlatego, że ozon ma w tej sytuacji podwójną moc. Po pierwsze, dzięki procesowi utleniania skutecznie likwiduje z naszego otoczenia cząsteczki wirusów, grzybów, bakterii, a nawet pyłków czy roztoczy. Po drugie, ozon jest również w stanie rozłożyć nieprzyjemne zapachy, które często spotykamy w trakcie naszej pracy. Mowa tu o zapachu rozkładającego się ciała, zgnilizny czy zawilgocenia, który jest charakterystyczny dla starych i zaniedbanych kamienic. Co więcej, zastosowanie ozonu pozwala na szybkie przywrócenie dezynfekowanych pomieszczeń do użytkowania. Podczas ozonowania pomieszczeń każdorazowo nasi specjaliści wykonują pomiary stężenia ozonu. Nie tylko w trakcie wykonywania zabiegu, ale także po jego zakończeniu,

Odkażanie po zgonie Kastelnik

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%