Sprzątanie po zmarłych w mieście Czeladź

Data: 25.04.2021
Miejsce: Czeladź
Czas trwania: 8 godzin
Zleceniodawca: rodzina zmarłego

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Wcześnie rano dostaliśmy telefon od zrozpaczonej żony zmarłego mężczyzny w Czeladzi. Prosiła ona nas o wykonanie zlecenie z zakresu sprzątania po zmarłych po śmierci jej męża na skutek długoletniej choroby. Mężczyzna był przykuty do łóżka i tam też zmarł. Jego ciało zostało znalezione następnego dnia rano. Od zgonu minęło prawdopodobnie około 12 godzin. Nie jest to długi czas, warto jednak w takiej sytuacji skorzystać z kompleksowej dezynfekcji po zgonie, aby być bezpiecznym we własnym domu. Zrozpaczona kobieta wybrała usługę sprzątanie po zmarłych w Czeladzi wraz z dezynfekcją pomieszczeń ozonem.

Sprzątanie po zmarłym w Czeladzi

Sprzątanie po zmarłych Czeladź – realizacja 20.04.2021

Dlaczego dezynfekcja funeralna jest tak ważna i należy o niej bezwzględnie pamiętać? Można powiedzieć, że w pewien sposób ludzki organizm żyje również po śmierci. Zachodzi w nim bowiem masa reakcji chemicznych, które powodują powstawanie wielu związków. Ciało po zgonie już od momentu ustania funkcji życiowych wydziela około 30 szkodliwych substancji. Przebywanie w ich otoczeniu może być bezpośrednim zagrożeniem dla zdrowia i życia osób postronnych. Dlatego tak ważna jest szybka reakcja. Ekspresowa likwidacja szkodliwych drobnoustrojów spowoduje, że domy i mieszkanie będą bezpieczne dla lokatorów.

sprzątanie po zgonach w Czeladzi

Zdjęcie: sprzątanie po zgonie mężczyzny w Czeladzi © 2021 Kastelnik Studio sp. z o.o.

Dezynfekcja po zgonie w Czeladzi

W przypadku sprzątania po zmarłym w Czeladzi nie zetknęliśmy się ze śladami biologicznymi. Co za tym idzie, nie było potrzeby użycia skoncentrowanych środków dezynfekujących. Specjaliści z zakresu sprzątania po śmierci z firmy Kastelnik uznali, że zastosowanie ozonowania pomieszczeń będzie w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Przed przystąpieniem do pracy, zajęliśmy się uszczelnieniem wszystkich otworów wentylacyjnych i innych szczelin. Następnie nasi technicy wynieśli z pomieszczeń objętych dezynfekcją wszystkie żywe rośliny doniczkowe oraz kilka starych obrazów olejnych.

Dezynfekcja całodobowa po śmierci Kastelnik

Ozonowanie pomieszczeń po śmierci

Bardzo często podczas realizacji zleceń z zakresu sprzątania po zmarłych w Czeladzi, wybieramy do dezynfekcji metodę ozonowania pomieszczeń. Wszystko dlatego, że ozon ma w tej sytuacji podwójną moc. Po pierwsze, dzięki procesowi utleniania skutecznie likwiduje z naszego otoczenia cząsteczki wirusów, grzybów, bakterii, a nawet pyłków czy roztoczy. Po drugie, ozon jest również w stanie rozłożyć nieprzyjemne zapachy, które często spotykamy w trakcie naszej pracy. Mowa tu o zapachu rozkładającego się ciała, zgnilizny czy zawilgocenia, który jest charakterystyczny dla starych i zaniedbanych kamienic. Co więcej, zastosowanie ozonu pozwala na szybkie przywrócenie dezynfekowanych pomieszczeń do użytkowania. Podczas ozonowania pomieszczeń każdorazowo nasi specjaliści wykonują pomiary stężenia ozonu. Nie tylko w trakcie wykonywania zabiegu, ale także po jego zakończeniu,

Odkażanie po zgonie Kastelnik

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%