Sprzątanie po zmarłych Jastrzębie Zdrój

Data: 15.02.2020
Miejsce: Jastrzębie Zdrój
Czas trwania:  1 dzień
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Sprzątanie po zmarłych mieszkania w Jastrzębiu Zdroju w woj. Śląskim. W swoim mieszkaniu zmarł młody mężczyzna na skutek zażycia dopalaczy. Zlecenie obejmowało zabezpieczenie i utylizację mebli oraz ozonowanie pomieszczeń.

Sprzątanie po zmarłym Jastrzębie Zdrój

Realizacja

Sprzątanie po zgonie to praca trudna i bardzo specyficzna.  Trzeba nie tylko posiadać fachową wiedzę na temat najlepszych metod dezynfekcji w danej sytuacji, ale również wykazywać się dużymi pokładami empatii. Nasi technicy w swojej pracy mają styczność nie tylko z drastycznymi obrazami, ale również z pogrążonymi w żałobie rodzinami. Najtrudniej jest w sytuacjach, kiedy nagle zmarła osoba młoda.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

Sprzątanie po zmarłych w Jastrzębiu Zdroju

Pierwszym etapem realizacji zlecenia sprzątania po zmarłych w Jastrzębiu Zdroju, było zabezpieczenie mebli w mieszkaniu, a szczególnie w pokoju, w którym zmarł młody mężczyzna. Byliśmy do tego przygotowaniu, ponieważ standardowym elementem naszej usługi sprzątania po zmarłym, jest właśnie utylizacja skażonego mienia.W kolejnym etapie, nasi wykwalifikowani specjaliści wytypowali do dezynfekcji środek o szerokim spektrum działania, który zapewnia optymalne działanie wirusobójcze i bakteriobójcze.

Z powodu toksycznych związków chemicznych, które obecne są podczas procesu rozkładu ludzkiego ciała, zdecydowaliśmy o przeprowadzeniu ozonowania pomieszczeń w Jastrzębiu Zdroju. Zastosowanie ozonowania w takim przypadku, to gwarancja neutralizacji nieprzyjemnych zapachów. Dodatkowo w ten sposób likwidujemy wirusy, bakterie, roztocza a nawet grzyby. Wszystko to dzięki ozonowi, który jest bezpieczną dla człowieka, trzy atomową wersją tlenu.

Całodobowa infolinia

Oprócz specjalistycznego sprzątania po zmarłych w Jastrzębiu Zdroju, wykonujemy również:

Dezynfekcja specjalistyczna Kastelnik

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%