Sprzątanie po zmarłych Jastrzębie Zdrój

Data: 15.02.2020
Miejsce: Jastrzębie Zdrój
Czas trwania:  1 dzień
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Sprzątanie po zmarłych mieszkania w Jastrzębiu Zdroju w woj. Śląskim. W swoim mieszkaniu zmarł młody mężczyzna na skutek zażycia dopalaczy. Zlecenie obejmowało zabezpieczenie i utylizację mebli oraz ozonowanie pomieszczeń.

Sprzątanie po zmarłym Jastrzębie Zdrój

Realizacja

Sprzątanie po zgonie to praca trudna i bardzo specyficzna.  Trzeba nie tylko posiadać fachową wiedzę na temat najlepszych metod dezynfekcji w danej sytuacji, ale również wykazywać się dużymi pokładami empatii. Nasi technicy w swojej pracy mają styczność nie tylko z drastycznymi obrazami, ale również z pogrążonymi w żałobie rodzinami. Najtrudniej jest w sytuacjach, kiedy nagle zmarła osoba młoda.

Sprzątanie po zmarłych w Jastrzębiu Zdroju

Pierwszym etapem realizacji zlecenia sprzątania po zmarłych w Jastrzębiu Zdroju, było zabezpieczenie mebli w mieszkaniu, a szczególnie w pokoju, w którym zmarł młody mężczyzna. Byliśmy do tego przygotowaniu, ponieważ standardowym elementem naszej usługi sprzątania po zmarłym, jest właśnie utylizacja skażonego mienia.W kolejnym etapie, nasi wykwalifikowani specjaliści wytypowali do dezynfekcji środek o szerokim spektrum działania, który zapewnia optymalne działanie wirusobójcze i bakteriobójcze.

Z powodu toksycznych związków chemicznych, które obecne są podczas procesu rozkładu ludzkiego ciała, zdecydowaliśmy o przeprowadzeniu ozonowania pomieszczeń w Jastrzębiu Zdroju. Zastosowanie ozonowania w takim przypadku, to gwarancja neutralizacji nieprzyjemnych zapachów. Dodatkowo w ten sposób likwidujemy wirusy, bakterie, roztocza a nawet grzyby. Wszystko to dzięki ozonowi, który jest bezpieczną dla człowieka, trzy atomową wersją tlenu.

Całodobowa infolinia

Oprócz specjalistycznego sprzątania po zmarłych w Jastrzębiu Zdroju, wykonujemy również:

Dezynfekcja specjalistyczna Kastelnik

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%