Sprzątanie po zgonie w Nysie kobiety z manią zbieractwa

Data: 13.02.2021
Miejsce: Nysa
Czas trwania:  5 dni
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Sprzątanie po śmierci w Nysie w dużym mieszkaniu, gdzie do tej pory żyła samotna kobieta z manią zbieractwa. Mieszkanie miało ponad 50 m2 i znajdowało się na 10 piętrze wysokiego bloku. Sprzątanie po zmarłych w Nysie obejmowało całkowitą likwidację mieszkania wraz z ruchomościami. Czyszczenie po zgonie, bardzo często obejmuje dezynfekcję  mieszkanie, jak i odkażanie klatki schodowej. Zlecone prace zostały przeprowadzone z wykorzystaniem atestowanych środków przeznaczonych do dezynfekcji.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

  Czyszczenie po zmarłych Nysa

Sprzątanie po zgonie Nysa – realizacja 13.02.2021

Naszym zadaniem w Nysie w woj. opolskim było m.in. kompleksowe zlikwidowanie mieszkania o powierzchni powyżej 50 m2. Mieszkanie znaleźliśmy w tragicznym stanie. Oczom naszych doświadczonych techników ukazało się duże mieszkanie, które w każdym swoim koncie było zapełnione starymi gazetami, zniszczonymi książkami, porozrzucanymi resztkami jedzenia oraz ubraniami. Sterty śmierci sięgały sufitu i przysłaniały okna w każdym pomieszczeniu, nawet niewielkiej łazience.

Czyszczenie mieszkania po zgonie w Nysie

Zdjęcie: sprzątanie po zgonie Nysa, Copyright 2023 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Usuwanie zapachu po zmarłej osobie

Zapach, który unosił się na miejscu realizacji zlecenia, był nie do opisania. Według naszych techników, którzy widzieli i czuli już niejedno, była to mieszanka zapachu rozkładających się zwłok, nieopróżnianej tygodniami kociej kuwety, oraz zgniłego jedzenia.Ciało zmarłej kobiety znaleziono dopiero kilka tygodni po zgonie. Lokatorka mieszkania utrzymywała bardzo rzadki kontakt ze swoją rodziną i rzadko opuszczała lokal.

Było to spowodowane m.in. lokalizacją mieszkania, które znajdowało się na 10 piętrze i niechęcią kobiety do poruszania się windą. Jeśli mamy być szczerzy, nasi technicy również byli sceptyczni, myśląc o tym, że całe wyposażenie zagraconego mieszkania, mają usunąć 4-osobową windą, która obsługuje cały blok mieszkalny.  Nie było jednak innego wyjścia

Opróżnianie lokalu mieszkalnego w Nysie po zgonie zajęło naszym pracownikom kilka dni.  Po usunięciu pierwszej warstwy zalegających przedmiotów okazało się, że podłogi w mieszkaniu są całkowicie zgniłe i nie nadają się do dalszego użytku, nawet po kompleksowej dezynfekcji. Rodzina zmarłej kobiety poprosiła nas o ich usunięcie i utylizację.

Po opróżnieniu mieszkania po śmierci kobiety pozostało zająć się okropnym zapachem, który nadal był wyczuwalny w każdym kącie mieszkania. Aby szybko i skutecznie usunąć przykry zapach z pomieszczeń nasi technicy sięgnęli po niezawodny i wysoce wydajny w takich sytuacjach, ozon.Odkażanie po zgonie w Nysie

Dezynfekcja po zgonie ozonem – usuwanie wirusów i bakterii

Ozon to trzyatomowa wersja tlenu w postaci gazu, wytwarzana za pomocą urządzenia zwanego potocznie generatorem. Emisja za pomocą generatora powoduj,że trzeci atom wiąże się ze spotykanymi związkami i następnie utlenia się wraz z nimi. Niewiele osób wie, że ozon ma silne właściwości biobójcze i utleniające.

Skutecznie neutralizuje wszelkie szkodliwe dla człowieka wirusy, bakterie i inne mikroorganizmy. Ozon dociera wszędzie, niszcząc źródła potencjalnych infekcji i chorób. Likwiduje także przykre zapachy, zarówno te pochodzenia organicznego, jak i nieorganicznego.

Zastosowanie ozonu podczas sprzątania po zgonie w Nysie, nie maskuje uciążliwych woni, lecz sprawia, że trwale znikają. To bardzo skuteczna metoda, która jest bezpieczna dla środowiska. Ozonowanie pomieszczeń pozwala na kompleksową dezynfekcję bez korzystania z chemii, a przy tym nie pozostawia żadnych odpadów. Realizacja całego zlecenia usuwania śladów po zgonie i likwidacji mieszkania w Nysie zajęła naszym pracownikom 5 dni. Nagrodą było pozostawienie po sobie pustego, wolnego od wirusów i bakterii lokalu oraz zadowolenie naszych klientów.

Jeżeli szukasz pomocy w zakresie czyszczenia mieszkania po zmarłej osobie wraz z pełną dezynfekcją – zadzwoń do nas!Odkażanie pomieszczeń po śmierci w Nysie

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%