Sprzątanie domu po zgonie – Siemianowice Śląskie

Data: 23.10.2019
Miejsce: Siemianowice Śląskie
Czas trwania:  8 godzin
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Siemianowicach Śląskich,  po śmierci starszej kobiety, wskutek zatrucia gazem ulatniającym się z piecyka w łazience. Przeprowadzono dezynfekcję i utylizację mebli oraz sprzętów znajdujących się w kawalerce.

Realizacja

Sprzątanie pomieszczeń po zmarłych to bardzo specyficzny rodzaj czynności porządkowych. Wymaga nie tylko profesjonalizmu, znajomości przepisów prawnych ale i dużej wrażliwości. Kontakty z rodziną zmarłego, które często mają miejsce są przykre i stresujące. Nasi pracownicy jednak radzą sobie w tych trudnych sytuacjach bardzo dobrze. W końcu sprzątanie po śmierci to nasza praca i musimy należycie się z niej wywiązywać. Nasi klienci nam ufają, co to ozmacza?

Sprzątanie domu po zgonie - Siemianowice Śląskie

Zaczęliśmy od przeprowadzenia dezynfekcji po śmierci w kuchni, pokoju, łazience i przedpokoju. Nie użyliśmy ozonu, gdyż przyczyną nieszczęścia była awaria urządzenia z gazem palnym, co wyklucza wykorzystanie tej formy czyszczenia, chociaż nadal polecamy ją jako najskuteczniejszy sposób dezynfekcji po zgonie. Zastosowaliśmy więc proszek o bardzo silnym i wszechstronnym działaniu. Preparat ten zabija wirusy i bakterie, a także szkodliwe drobnoustroje. Idealnie sprawdza się do czyszczenia po zwłokach i gwarantuje dobry efekt usuwania toksyn z pomieszczeń, gdzie ktoś umarł.

Nie wszyscy bowiem wiedzą, że zwłoki ludzkie wydzielają około 30, szkodliwych dla zdrowia, związków chemicznych, które mogą być wysoce niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia człowieka. Dezynfekcja pozwoliła także pozbyć się przykrego zapachu, który nieodzownie towarzyszy śmierci i jest związany z rozkładem ludzkich zwłok. Realizację zlecenia w Siemianowicach Śląskich, zakończyliśmy utylizacją mebli i sprzętów, będących na wyposażeniu mieszkania, przeznaczonym tylko do takich zadań, samochodem.

Specjalistyczne sprzątanie po zgonach w Siemianowicach Śląskich wykonujemy dyskretnie i sprawnie na terenie całego województwa Śląskiego. Oprócz tego w ofercie posiadamy:

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%