Sprzątanie domu po zgonie – Siemianowice Śląskie

Data: 23.10.2019
Miejsce: Siemianowice Śląskie
Czas trwania:  8 godzin
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Siemianowicach Śląskich,  po śmierci starszej kobiety, wskutek zatrucia gazem ulatniającym się z piecyka w łazience. Przeprowadzono dezynfekcję i utylizację mebli oraz sprzętów znajdujących się w kawalerce.

sprzątanie po zgonie siemianowice śląskie

Realizacja

Sprzątanie pomieszczeń po zmarłych to bardzo specyficzny rodzaj czynności porządkowych. Wymaga nie tylko profesjonalizmu, znajomości przepisów prawnych ale i dużej wrażliwości. Kontakty z rodziną zmarłego, które często mają miejsce są przykre i stresujące. Nasi pracownicy jednak radzą sobie w tych trudnych sytuacjach bardzo dobrze. W końcu sprzątanie po śmierci to nasza praca i musimy należycie się z niej wywiązywać. Nasi klienci nam ufają, co to ozmacza?

czyszczenie po zgonie siemianowice śląskie

Zaczęliśmy od przeprowadzenia dezynfekcji po śmierci w kuchni, pokoju, łazience i przedpokoju. Nie użyliśmy ozonu, gdyż przyczyną nieszczęścia była awaria urządzenia z gazem palnym, co wyklucza wykorzystanie tej formy czyszczenia, chociaż nadal polecamy ją jako najskuteczniejszy sposób dezynfekcji po zgonie. Zastosowaliśmy więc proszek o bardzo silnym i wszechstronnym działaniu. Preparat ten zabija wirusy i bakterie, a także szkodliwe drobnoustroje. Idealnie sprawdza się do czyszczenia po zwłokach i gwarantuje dobry efekt usuwania toksyn z pomieszczeń, gdzie ktoś umarł.

dezynfekcja po zgonie infolinia

Nie wszyscy bowiem wiedzą, że zwłoki ludzkie wydzielają około 30, szkodliwych dla zdrowia, związków chemicznych, które mogą być wysoce niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia człowieka. Dezynfekcja pozwoliła także pozbyć się przykrego zapachu, który nieodzownie towarzyszy śmierci i jest związany z rozkładem ludzkich zwłok. Realizację zlecenia w Siemianowicach Śląskich, zakończyliśmy utylizacją mebli i sprzętów, będących na wyposażeniu mieszkania, przeznaczonym tylko do takich zadań, samochodem.

Specjalistyczne sprzątanie po zgonach w Siemianowicach Śląskich wykonujemy dyskretnie i sprawnie na terenie całego województwa Śląskiego. Oprócz tego w ofercie posiadamy:

dezynfekcja ozonowanie

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%