Sprzątanie domu po zgonie – Siemianowice Śląskie

Data: 23.10.2019
Miejsce: Siemianowice Śląskie
Czas trwania:  8 godzin
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zatrucie gazem przyczyną śmierci w Siemianowicach Śląskich

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Siemianowicach Śląskich,  po śmierci starszej kobiety, wskutek zatrucia gazem ulatniającym się z piecyka w łazience. Przeprowadzono dezynfekcję i utylizację mebli oraz sprzętów znajdujących się w kawalerce.

sprzątanie po zgonie siemianowice śląskie

Jak wygląda profesjonalne sprzątanie po zmarłych?

Sprzątanie pomieszczeń po zmarłych to wyjątkowy rodzaj usług porządkowych. Wymaga on nie tylko profesjonalizmu i znajomości przepisów prawnych, ale także dużej wrażliwości. Częste kontakty z rodziną zmarłego mogą być przykre i stresujące. Jednak nasi pracownicy świetnie radzą sobie w tych trudnych sytuacjach.

W końcu sprzątanie po śmierci to nasza praca, z której musimy się należycie wywiązać. Ufają nam nasi klienci, a co to dla nas oznacza? Czytaj dalej szczegóły na temat dezynfekcji w Siemianowicach Śląskich.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: sprzątanie domu po zgonie – co robić, krok po kroku?

czyszczenie po zgonie siemianowice śląskie

Od czego zaczęliśmy prace w skażonym mieszkaniu?

Pracę rozpoczęliśmy od dezynfekcji pomieszczeń po zmarłym, obejmującej oczyszczenie kuchni ze szkodliwych mikroorganizmów, pokój, łazienkę i przedpokój. Ze względu na przyczynę nieszczęścia – awarię urządzenia z gazem palnym, nie użyliśmy ozonu, mimo że nadal uważamy go za najskuteczniejszy sposób dekontaminacji.

Zamiast tego zastosowaliśmy środek na bazie chloru o silnym i wszechstronnym działaniu bakteriobójczym. Ten preparat zabija wirusy, bakterie oraz szkodliwe drobnoustroje. Sprawdza się doskonale podczas czyszczenia miejsc po zwłokach i gwarantuje skuteczne usuwanie toksyn z pomieszczeń, w których zmarła osoba.

dezynfekcja po zgonie infolinia

30 trujących związków chemicznych, na które musisz uważać

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że zwłoki ludzkie wydzielają około 30 szkodliwych dla zdrowia związków chemicznych, które mogą być niebezpieczne dla istot żywych, a nawet życia człowieka. Profesjonalna dezynfekcja po zgonie pozwala także usunąć nieprzyjemny zapach, który nieuchronnie towarzyszy śmierci i jest związany z rozkładem ludzkich zwłok. Realizację zlecenia w Siemianowicach Śląskich zakończyliśmy utylizacją mebli i sprzętów z mieszkania, korzystając z samochodu przystosowanego specjalnie do tego rodzaju zadań.

Specjalistyczne sprzątanie po zgonach w Siemianowicach Śląskich wykonujemy dyskretnie i sprawnie na terenie całego województwa śląskiego. W ostatnim roku zrealizowaliśmy następujące usługi.

dezynfekcja ozonowanie

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%