Sprzątanie po zgonie na skutek zaczadzenia Rybnik

Data: 02.01.2018
Miejsce: Rybnik
Czas trwania:  8 godzin
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Sprzątanie po zgonie i dezynfekcja w Rybniku. Zlecenie obejmowało sprzątanie pokoju z kuchnią, które znajdowały się na poddaszu domu jednorodzinnego w Rybniku. Do zgonu starszego małżeństwa doszło powodu zaczadzenia dwutlenkiem węgla.

sprzątanie po zgonach rybnik

Realizacja

To zlecenie było bardzo trudne do wykonania głównie dlatego, że zwłoki starszego małżeństwa leżały w mieszkaniu przez blisko 14 dni. Dopiero, gdy przykry zapach zaniepokoił sąsiadów, zostały zawiadomione odpowiednie służby. Zadaniem naszych pracowników było usunięcie i zutylizowanie całego wyposażenia a także przeprowadzenie kompleksowej dezynfekcji pomieszczeń po śmierci.
Usuwanie mebli i wyposażenia nie było łatwe. Należało je znosić po schodach z trzeciego piętra, ponieważ w budynku nie było windy. Technicy z naszej firmy Kastelnik wykazali się dużym zaangażowaniem i ofiarnością.
sprzątanie po zgonie rybnik
W związku z tym, że ciała ofiar zaczadzenia długi czas po śmierci znajdowały się w mieszkaniu, pozostało tam wiele śladów płynów ustrojowych i początków rozkładu. Zostały one usunięte techniką suchego lodu, która świetnie sprawdza się w usuwaniu śladów po zgonie. Ta nowoczesna metoda pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Likwiduje także, wydzielane przez zwłoki, szkodliwe związki chemiczne. Niszczy szkodliwe bakterie i wirusy. Całkowicie likwiduje przykre zapachy, w tym tzw. trupi odór. W przypadku tego zlecenia musieliśmy zlikwidować odór nie tylko w mieszkaniu ale i na klatce schodowej. Całość realizacji uzupełniliśmy ozonowaniem przy użyciu specjalistycznych generatorów ozonu. Zwieńczeniem naszych wysiłków była utylizacja ruchomości, które pozostały po zmarłych w Rybniku.
dezynfekcja po zgonie

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Oprócz gruntownego sprzątania po zgonie zajmujemy się również:

ozonowanie po zgonach

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%