Sprzątanie po zgonie na skutek zaczadzenia Rybnik

Data: 02.01.2018
Miejsce: Rybnik
Czas trwania:  8 godzin
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Sprzątanie po zgonie i dezynfekcja w Rybniku. Zlecenie obejmowało sprzątanie pokoju z kuchnią, które znajdowały się na poddaszu domu jednorodzinnego w Rybniku. Do zgonu starszego małżeństwa doszło powodu zaczadzenia dwutlenkiem węgla.

Realizacja

To zlecenie było bardzo trudne do wykonania głównie dlatego, że zwłoki starszego małżeństwa leżały w mieszkaniu przez blisko 14 dni. Dopiero, gdy przykry zapach zaniepokoił sąsiadów, zostały zawiadomione odpowiednie służby. Zadaniem naszych pracowników było usunięcie i zutylizowanie całego wyposażenia a także przeprowadzenie kompleksowej dezynfekcji pomieszczeń po śmierci.
Usuwanie mebli i wyposażenia nie było łatwe. Należało je znosić po schodach z trzeciego piętra, ponieważ w budynku nie było windy. Technicy z naszej firmy Kastelnik wykazali się dużym zaangażowaniem i ofiarnością.
W związku z tym, że ciała ofiar zaczadzenia długi czas po śmierci znajdowały się w mieszkaniu, pozostało tam wiele śladów płynów ustrojowych i początków rozkładu. Zostały one usunięte techniką suchego lodu, która świetnie sprawdza się w usuwaniu śladów po zgonie. Ta nowoczesna metoda pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Likwiduje także, wydzielane przez zwłoki, szkodliwe związki chemiczne. Niszczy szkodliwe bakterie i wirusy. Całkowicie likwiduje przykre zapachy, w tym tzw. trupi odór. W przypadku tego zlecenia musieliśmy zlikwidować odór nie tylko w mieszkaniu ale i na klatce schodowej. Całość realizacji uzupełniliśmy ozonowaniem przy użyciu specjalistycznych generatorów ozonu. Zwieńczeniem naszych wysiłków była utylizacja ruchomości, które pozostały po zmarłych w Rybniku.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Oprócz gruntownego sprzątania po zgonie zajmujemy się również:

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%