Sprzątanie po zgonie młodej kobiety Radomsko

Data: 08.09.2020
Miejsce: Radomsko
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca: osoba indywidualna

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Sprzątanie po zgonie młodej kobiety w miejscowości Radomsko. Dezynfekcja mieszkania i utylizacja większości jego wyposażenia na zlecenie rodziny zmarłej kobiety. Kastelnik oferuje sprzątanie po zmarłych na terenie powiatu radomszczańskiego w województwie łódzkim. Poniżej szczegóły tej konkretnej realizacji dezynfekcji lokalu mieszkalnego po tragicznym zgonie.

sprzątanie po zgonie radomsko

Sprzątanie po zgonie w Radomsku – realizacja 08.09.2020

W ramach tego zlecenia nasi technicy mieli sprzątnąć małe mieszkanie po śmierci trzydziestokilkuletniej kobiety. Ze względu na bardzo zaawansowany rozkład zwłok, patolog nie był w stanie ustalić przyczyny zgonu. Ciało bowiem zostało zlokalizowane dopiero po kilkunastu dniach, gdy trupi zapach dotarł już na klatkę schodową. Usługa realizowana w ramach sprzątania po zgonach w Radomsku. Czyszczenie po zmarłej osobie obejmuje zazwyczaj nie tylko mieszkanie, ale również dezynfekcję klatki schodowej.

Usuwanie śladów po zgonie w Radomsku

Zdjęcie: sprzątanie po zmarłej osobie Radomsko, Copyright 2023 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Dezynfekcja mieszkania po zwłokach w Radomsku – jak wyglądała?

Pracownicy naszej firmy sprzątającej po zgonach rozpoczęli od zastosowania silnego środka chemicznego, który zabija wirusy i inne drobnoustroje związane z procesem gnilnym ludzkiego ciała. Zawarty w nim fenol, a także chlor i jego związki, powodują ograniczenie liczby drobnoustrojów do bezpiecznego dla zdrowia ludzkiego poziomu.

Likwiduje także straszny fetor towarzyszący rozkładowi zwłok. W przypadku późnego znalezienia ciała jest bardzo ważne, aby sprzątanie przeprowadziła profesjonalna firma. Dysponuje ona bowiem nie tylko fachową kadrą, ale też wysoce specjalistycznymi preparatami chemicznymi i odpowiednim sprzętem do ich stosowania.

dezynfekcja po zgonie w Radomsku

Jakie są etapy sprzątania po zmarłych?

Kolejnym etapem sprzątania po zmarłych, było wyczyszczeniu miejsca znalezienia ciała, nasi technicy usunęli z mieszkanka wszystkie meble i inne ruchomości. W trakcie czyszczenia mieszkań po zgonie mamy kilka etapów dezynfekcji. Należy je przeprowadzić wszystkie, krok po kroku, w odpowiedniej kolejności. W tym przypadku, po ocenie sytuacji uznaliśmy, że najskuteczniejszą metodą odkażania mieszkania po zmarłej będzie zamgławianie.

Wykonywane ono zostało za pomocą zamgławiacza ULV. Urządzenie to wyrzuca ze swojego wnętrza silny preparat chemiczny połączony z kroplami powietrza. Może być to być również nadtlenek wodoru. Występuje on w postaci mikrocząsteczek, które docierają do trudno dostępnych miejsc, odkażając skażone powierzchnie. H2O2 w postaci tzw. suchej mgły zabija toksyny, zarazki, wirusy i bakterie, czyniąc pomieszczenie bezpiecznym dla zdrowia i życia człowieka.  Co więcej, neutralizuje też przykre zapachy, które są obecne w miejscu śmierci.

Zamgławianie po zgonie – ciało w trakcie rozkładu

Zamgławianie to bardzo bezpieczna metoda sprzątania po zgonie w Radomsku. Wystarczy kilka godzin, żeby pomieszczenia nadawały się do ponownego używania. Naszą pracę przy tym zleceniu zakończyliśmy utylizacją przedmiotów i urządzeń, które były w kontakcie z rozkładającymi się  zwłokami. Zgodnie z obowiązującymi przepisami trafiły one do pojemników na tzw. odpady specjalne.ozonowanie kastelnik

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%