Sprzątanie po zgonie Kraków

Data: 06.12.2019
Miejsce: Kraków
Czas trwania: 4h
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Sprzątanie po zgonie w ramach specjalistycznych prac związanych ze sprzątaniem po zmarłych w mieście Kraków. Zlecenie obejmowało sprzątanie po zmarłym oraz dezynfekcję i ozonowanie.

Realizacja

Przestrzeganie zasad BHP podczas wykonywania tego typu zlecenia jest dla nas absolutnym priorytetem, do pracy podchodzimy więc z największą ostrożnością i starannością. Nasi technicy rozpoczęli od wyniesienia i zutylizowania zakrwawionego łóżka razem z materacem. Po usunięciu zabrudzonych mebli, konieczne było posprzątanie i zdezynfekowanie schodów przylegających do mieszkania, ponieważ podczas wynoszenia zwłok nastąpił wyciek płynów. W następnej kolejności całe pomieszczenie zostało odkażone silnym środkiem do dezynfekcji, w postaci proszku o szerokim zakresie działania.

 

Po śmierci w związku z rozkładem ciała, uwalnianych jest ponad 30 związków chemicznych – tzw. „jadów trupich” czyli ptomainów.  Stanowią one zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi. Z tego względu, konieczne jest ozonowanie pomieszczenia, aby przebywanie w nim było bezpieczne i nie wiązało się z nieprzyjemnymi odczuciami. Do produkcji ozonu nasi technicy wykorzystują profesjonalne i bardzo wydajne generatory ozonu. Ozon całkowicie usuwa z pomieszczeń trudne i brzydkie zapachy powstałe w procesach rozkładu zmarłego. Dodatkowo, zabija również bakterie, roztocza, grzyby i wirusy, i jest bezpieczny dla ludzi, ponieważ w krótkim czasie ulega rozkładowi. Proces ozonowania wykonywany jest na etapie sanitaryzacji końcowej.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%