Sprzątanie po zgonie i ozonowanie kawalerki w Jaworznie

Data: 07.11.2020
Miejsce: Jaworzno
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Kompleksowe sprzątanie po zgonie malutkiej kawalerki na osiedlu Podłęże w Jaworznie. Ozonowanie mieszkania oraz utylizacja skażonego mienia należącego do zmarłego mężczyzny.


Realizacja

W listopadzie otrzymaliśmy zlecenie czyszczenia mieszkania po zmarłym młodym mężczyzny, którego znaleziono w niewielkiej kawalerce na osiedlu mieszkaniowym w Jaworznie. Sąsiedzi zaalarmowani nieprzyjemnym zapachem, wezwali odpowiednie służby, które odnalazły ciało w częściowym rozkładzie. Ze względu na wydostanie się dużej ilości płynów ustrojowych z ciała, konieczne było usuniecie skażonych mebli z domu i ich zniszczenie. Utylizacja mebli i zniszczonego wyposażenia to stały element naszej usługi sprzątania mieszkań po zgonach nie tylko w Jaworznie, ale i na całym Śląsku.  Dzięki doświadczonym specjalistom i znajomości przepisów prawa, sprawnie i szybko pozbywamy się skażonych elementów mieszkania, w którym doszło do śmierci.

sprzatanie-po-zgonie-kawalerki-w-jaworznie

Kiedy pokój został opróżniony, kolejnym etapem było wykonanie dezynfekcji lokalu po zgonie. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi, takiemu jak np. generatory ozonu najwyższej klasy, ozonowanie pomieszczeń w Jaworznie przebiegło bezproblemowo. Odkaziliśmy również klatkę schodową, którą wynoszone było ciało zmarłego, ponieważ również tam doszło do wycieku płynów ustrojowych.

Ozonowanie pomieszczeń, które zastosowaliśmy w przypadku tego zlecenia, to jedyny tak skuteczny sposób na całkowitą eliminację z otoczenia tzw. zapachu śmierci oraz usunięcie szkodliwych drobnoustrojów. Metoda dezynfekcji trzyatomowym tlenem pozwala na szybkie przywrócenie bezpiecznych warunków w pomieszczeniu. Po zabiegu, już kolejnego dnia mieszkanie nadaje się do ponownego zamieszkania, bez ryzyka styczności z bakteriami, wirusami, grzybami czy roztoczami. W ten sposób zakończyliśmy zlecenie sprzątania po śmierci w mieszkaniu na terenie Jaworzna.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%