Sprzątanie po zgonie i ozonowanie kawalerki w Jaworznie

Data: 07.11.2020
Miejsce: Jaworzno
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Kompleksowe sprzątanie po zgonie malutkiej kawalerki na osiedlu Podłęże w Jaworznie. Ozonowanie mieszkania oraz utylizacja skażonego mienia należącego do zmarłego mężczyzny. W trakcie czyszczenia mieszkań po zmarłych osobach ważne jest, by przeprowadzić te czynności zgodnie z wymaganą prawem procedurą. Po śmierci człowieka wydziela się wiele trujących dla zdrowia toksyn – nie można ich bagatelizować. W trakcie realizacji każdego zlecenia nasi technicy są zabezpieczeni przez specjalną odzież ochronną właczając do niej pełnotwarzowe maski ochronne.

-Sprzątanie po zgonie Jaworzno - Kastelnik

Sprzątanie po zgonach Jaworzno – realizacja 07.11.2020

Jak wyglądało sprzątanie po zgonie w Jaworznie, małe mieszkanie typu kawalerka, było dodatkowym utrudnieniem. W listopadzie otrzymaliśmy zlecenie czyszczenia mieszkania po zmarłym młodym mężczyzny, którego znaleziono w niewielkiej kawalerce na osiedlu mieszkaniowym w Jaworznie. Sąsiedzi zaalarmowani nieprzyjemnym zapachem, wezwali odpowiednie służby, które odnalazły ciało w częściowym rozkładzie.

Ze względu na wydostanie się dużej ilości płynów ustrojowych z ciała, koniecznym było, usuniecie skażonych mebli oraz ich likwidacja w spalarni. Utylizacja mebli i zniszczonego wyposażenia to stały element naszej usługi sprzątania mieszkań po zgonach nie tylko w Jaworznie, ale i na całym Śląsku.  Dzięki naszym doświadczonym specjalistom i znajomości przepisów prawa sprawnie i szybko pozbywamy się skażonych elementów mieszkania, w którym doszło do śmierci. Odkażanie mieszkań po zwłokach, to jeden z ważniejszych etapów sprzątania po zmarłych.

Sprzątanie po zgonach w Jaworznie firma Kastelnik

Zdjęcie: dezynfekcja po zgonie Jaworzno, Copyright 2023 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Dezynfekcja po zgonie w Jaworznie – szczegóły realizacji

Kiedy pokój został opróżniony, kolejnym etapem była dezynfekcja po zgonie w jaworznickim mieszkaniu. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi, takiemu jak np. generatory ozonu najwyższej klasy –  wydajność 80g/h, ozonowanie pomieszczeń w Jaworznie przebiegło szybko i  bezproblemowo. Często zdarza się, iż firma sprzątająca po zmarłych wykonuje dezynfekcję przestrzeni wspólnych. Tak było , tez w tym przypadku. Odkaziliśmy całą klatkę schodową, którą wynoszone było ciało zmarłego, ponieważ również tam doszło do wycieku płynów ustrojowych.

Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych, które zastosowaliśmy w przypadku tego zlecenia, to jedyny tak skuteczny sposób na całkowitą eliminację z otoczenia tzw. zapachu śmierci oraz usunięcie szkodliwych drobnoustrojów i toksyn wydzielających się po śmierci. Metoda dezynfekcji trzyatomowym tlenem pozwala na szybkie przywrócenie bezpiecznych warunków w każdym pomieszczeniu mieszkalnym.

Po zabiegu już kolejnego dnia mieszkanie nadawało się do ponownego zamieszkania, bez ryzyka styczności z toksynami, bakteriami, wirusami, grzybami czy popularnymi w niektórych środowiskach roztoczami. W ten sposób zakończyliśmy realizację kolejnego zlecenie sprzątania po śmierci, tym razem w mieszkaniu na terenie Jaworzna.

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%