Sprzątanie po zgonie i ozonowanie kawalerki w Jaworznie

Data: 07.11.2020
Miejsce: Jaworzno
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Kompleksowe sprzątanie po zgonie malutkiej kawalerki na osiedlu Podłęże w Jaworznie. Ozonowanie mieszkania oraz utylizacja skażonego mienia należącego do zmarłego mężczyzny. W trakcie czyszczenia mieszkań po zmarłych osobach ważne jest, by przeprowadzić te czynności zgodnie z wymaganą prawem procedurą. Po śmierci człowieka wydziela się wiele trujących dla zdrowia toksyn – nie można ich bagatelizować. W trakcie realizacji każdego zlecenia nasi technicy są zabezpieczeni przez specjalną odzież ochronną właczając do niej pełnotwarzowe maski ochronne.

-Sprzątanie po zgonie Jaworzno - Kastelnik

Sprzątanie po zgonach Jaworzno – realizacja 07.11.2020

Jak wyglądało sprzątanie po zgonie w Jaworznie, małe mieszkanie typu kawalerka, było dodatkowym utrudnieniem. W listopadzie otrzymaliśmy zlecenie czyszczenia mieszkania po zmarłym młodym mężczyzny, którego znaleziono w niewielkiej kawalerce na osiedlu mieszkaniowym w Jaworznie. Sąsiedzi zaalarmowani nieprzyjemnym zapachem, wezwali odpowiednie służby, które odnalazły ciało w częściowym rozkładzie. Ze względu na wydostanie się dużej ilości płynów ustrojowych z ciała, koniecznym było, usuniecie skażonych mebli oraz ich likwidacja w spalarni. Utylizacja mebli i zniszczonego wyposażenia to stały element naszej usługi sprzątania mieszkań po zgonach nie tylko w Jaworznie, ale i na całym Śląsku.  Dzięki naszym doświadczonym specjalistom i znajomości przepisów prawa sprawnie i szybko pozbywamy się skażonych elementów mieszkania, w którym doszło do śmierci. Odkażanie mieszkań po zwłokach, to jeden z ważniejszych etapów sprzątania po zmarłych.

Sprzątanie po zgonach w Jaworznie firma Kastelnik

Zdjęcie: dezynfekcja po zgonie Jaworzno, Copyright 2020 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Dezynfekcja po zgonie w Jaworznie – szczegóły realizacji

Kiedy pokój został opróżniony, kolejnym etapem była dezynfekcja po zgonie w jaworznickim mieszkaniu. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi, takiemu jak np. generatory ozonu najwyższej klasy –  wydajność 80g/h, ozonowanie pomieszczeń w Jaworznie przebiegło szybko i  bezproblemowo. Często zdarza się, iż firma sprzątająca po zmarłych wykonuje dezynfekcję przestrzeni wspólnych. Tak było , tez w tym przypadku. Odkaziliśmy całą klatkę schodową, którą wynoszone było ciało zmarłego, ponieważ również tam doszło do wycieku płynów ustrojowych.

Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych, które zastosowaliśmy w przypadku tego zlecenia, to jedyny tak skuteczny sposób na całkowitą eliminację z otoczenia tzw. zapachu śmierci oraz usunięcie szkodliwych drobnoustrojów i toksyn wydzielających się po śmierci. Metoda dezynfekcji trzyatomowym tlenem pozwala na szybkie przywrócenie bezpiecznych warunków w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Po zabiegu już kolejnego dnia mieszkanie nadawało się do ponownego zamieszkania, bez ryzyka styczności z toksynami, bakteriami, wirusami, grzybami czy popularnymi w niektórych środowiskach roztoczami. W ten sposób zakończyliśmy realizację kolejnego zlecenie sprzątania po śmierci, tym razem w mieszkaniu na terenie Jaworzna.

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%