Sprzątanie po zgonach w Zdzieszowicach

Data: 04.06.2021
Miejsce: Zdzieszowice woj. opolskie
Czas trwania:  11 godzin
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

W czerwcowy wieczór nasz dyżurujący pracownik otrzymał kolejne zlecenie, tym razem z woj. opolskiego. Nasi specjaliści zostali skierowani do miejscowości Zdzieszowice. W jednym z mieszkań na osiedlu niskich bloków sąsiedzi odkryli zwłoki mężczyzny. Nasi technicy musieli usunąć z parkietu ślady płynów ustrojowych oraz krwi. Dodatkowo przeprowadziliśmy również likwidację całkowitą mieszkania, a także specjalistyczną  dezynfekcję. O śmierci mężczyzny rodzina dowiedziała się od służb, które sąsiedzi wezwali na miejsce zdarzenia.

Sprzątanie po zgonie w Zdzieszowicach

Sprzątanie po zgonach Zdzieszowice – realizacja 04.06.2021

Dezynfekcja po śmierci każdorazowo wykonujemy krok po kroku. W przypadku tej realizacji sprzątania po zgonach w Zdzieszowicach w pierwszej kolejności musieliśmy opróżnić lokal ze wszystkich mebli i ruchomości. Było tego dość sporo, ale na szczęście naszym pracownikom sprawę ułatwiła sprawna winda towarowa.

Niestety, w mieszkaniu przez dłuższy okres odkręcona była woda w kuchennym zlewie. Doprowadziło to do zalania sufitu sąsiadki, która mieszkała piętro pod zmarłym mężczyzną. To właśnie ta niekomfortowa sytuacja spowodowała, że kobieta skierowała swoje kroki do sąsiada w sprawie wyrządzonych szkód. Pech chciał, że niestety jej oczom ukazał się najgorszy możliwy widok.

Sprzątanie po zmarłym Zdzieszowice

Zdjęcie: sprzątanie po śmierci mężczyzny w Zdzieszowicach © 2023 Kastelnik Studio sp. z o.o.

W ramach sprzątania po śmierci w Zdzieszowicach usunęliśmy skażoną cześć drewnianego parkietu. Było to konieczne, ponieważ istniało ryzyko, że płyny ustrojowe przeniknęły między szczelinami drewnianych desek. Razem z resztkami parkietu, wynieśliśmy z lokalu w bloku kilka starych krzeseł, wersalkę oraz starą zabytkową komodę. Rodzina zmarłego chciała, abyśmy zabezpieczyli antyk i przesłali go kurierem pod wskazany adres.

Po uprzątnięciu mieszkania przystąpiliśmy do kolejnego etapu czyszczenia lokalu po śmierci, czyli specjalistycznej dezynfekcji.

Dezynfekcja po zmarłym w Zdzieszowicach

Często, kiedy odbieramy telefony z pytaniami na temat dezynfekcji funeralnej, musimy uświadamiać naszym klientom, że jej przeprowadzenie domowymi sposobami jest bardzo niebezpieczne. Nie wszyscy wiedzą, że zwłoki po zgonie uwalniają aż do 30 trujących substancji chemicznych. Są one wyjątkowym zagrożeniem dla ludzkiego zdrowia i mogą doprowadzić do poważnych schorzeń. Właśnie dlatego, w przypadku dezynfekcji po śmierci domu czy mieszkania, najlepiej zdecydować się na profesjonalistów.

Sprzątanie po zgonach

Do odkażania pomieszczeń po zmarłym w Zdzieszowicach wybraliśmy sprawdzone już ozonowanie pomieszczeń. Ozon to dobrze wszystkim znany i potrzebny do życia tlen, tylko wzbogacony o dodatkowy atom. Dzięki trzeciemu atomowi gaz ten ma właściwości utleniające. W związku z tym zastosowany w odpowiednim stężeniu eliminuje z otoczenia groźne drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Np. zapach rozkładających się zwłok.

Gdy decydujemy się na  ozonowanie pomieszczeń po zgonach, mamy pewność, że wybieramy dla naszych klientów najlepsze możliwe rozwiązanie.  Sprzątanie po zgonie w Zdzieszowicach zakończyliśmy przekazaniem rodzinie zmarłego certyfikatu, który potwierdza wykonanie profesjonalnej dezynfekcji funeralnej.

Odkażanie po zmarłych Kastelnik

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%