Sprzątanie po wybiciu kanalizacji Katowice

Data: 10.01.2020
Miejsce: Katowice
Czas trwania: 6 godzin
Zleceniodawca: firma z branży gastronomicznej

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami katowickiej restauracji

Zalany dom? Wszyscy wiemy, że po powodzi w mieszkaniu ważne jest, aby szybko posprzątać zanieczyszczenia i rozpocząć proces dezynfekcji. Ale co w przypadku zalania fekaliami w restauracji? Tu nie wystarczy pozbyć się nieczystości, należy również zdezynfekować powierzchnie i sprzęty kuchenne, które mogły zostać zainfekowane bakteriami. Dobro klient jest najważniejsze. Priorytetem powinno być oczyszczenie posadzki i uniknięcie rozprzestrzeniania się groźnych zanieczyszczeń.

Sprzątanie po zalaniu Katowice jest całodobową usługą, w ramach której Kastelnik przeprowadza następujące czynności:

 • wypompowywanie wody z zalanego pomieszczenia;
 • usuwanie zanieczyszczeń po wylaniu szamba;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami;
 • ozonowanie powietrza;
 • utylizację skażonych przedmiotów.

sprzątanie po zalaniu Katowice

Sprzątanie po zalaniu Katowice – Kastelnik zadba o wszystko

Co robić po pęknięciu rury? Gruntowne sprzątanie po zalaniu w Katowicach jest zawsze dobrym pomysłem. Jeden ze śląskich restauratorów zaufał nam już po pierwszej rozmowie telefonicznej, dostarczyliśmy drobiazgowy plan usługi sprzątania po zalaniu, który został w pełni zaakceptowany. Klient postawił tylko jeden warunek – bez żadnych opóźnień, gdyż ponownie muszę otworzyć restaurację wieczorem. Dla nas informacja była jasna i nie pozostawiała żadnych wątpliwości.

Ekipa kastelnik musi zadbać o wszystko. To był czas na sprzątanie po wybiciu kanalizacji w Katowicach na jednym z osiedli w centrum miasta. Zlecenie obejmowało doczyszczenie posadzki z nieczystości oraz dezynfekcję ozonem skażonego pomieszczenia restauracji.

sprzątanie po wybiciu kanalizacji katowice

Jak wyglądało sprzątanie po zalaniu w Katowicach?

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Katowice za każdym razem wygląda inaczej. Dzisiaj ekipa Kastelnik — firma sprzątająca po zalaniach, pomagała w usunięciu ogromnych skutków zalania w piwnicy należącej do sieci śląskich restauracji. Na szczęście przyczyna została szybko zdiagnozowana, było to wybicie kanalizacji w kuchni budynku. Interwencyjne sprzątanie po zalaniu Katowice to wciąż często zamawiana usługa, na którą otrzymujemy wiele zgłoszeń. Najgorsze przypadki dotyczą wyjazdów w nocy, kiedy liczy się czas na naprawę szkody, a cisza nocna uniemożliwia głośną interwencję.

Tym razem zalanie nastąpiło w ciągu dnia, więc nie było takich problemów. Zadanie, jakie musieliśmy wykonać, było dla nas wszystkich dużym zaskoczeniem. Otóż drzwi pomieszczenia, w którym nastąpił wyciek były zamurowane w czasie ostatnich prac remontowych. Firma budowlana nie przemyślała dokładanie strategi usuwania szkód po zalaniu woda w pomieszczeniu gospodarczym piwnicy.

Ozonowanie po zalaniu Śląskie

Dezynfekcja zalanej piwnicy bez tajemnic – szczegóły realizacji 10.01.2020

Dezynfekcja zalanej fekaliami piwnicy nie była łatwym zadaniem. Na początku nie było mowy o tym, by zacząć szybko czyszczenie po zalaniu w Katowickiej restauracji. Dostęp do lokalu był możliwy, jedynie przez niewielkich rozmiarów otwór okienny znajdujący się na wysokości gruntu. Do tej pracy zostały oddelegowane osoby, o odpowiednich uwarunkowaniach fizycznych. Przejście przez niewielkich rozmiarów otwór okienny umożliwiło rozpoczęcie usuwania skutków awarii. Dezynfekcja i sprzątanie po zalaniu fekaliami w Katowicach zostało wykonane kilkukrotnie, a ściany zostały gruntownie wymyte i odkażone.

Awaryjne czyszczenie po wybiciu kanalizacji na terenie Katowic

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji to awaria, do której na terenie Śląska dochodzi niemal każdego dnia. Osuszanie po zalaniu nie było konieczne, nie zauważono ani grzyba ani zarodników pleśni.  Odgrzybianie ścian po zalaniu nie było konieczne, więc nie było dodatkowych kosztów tej usługi. Natomiast w ramach czynności sprzątania specjalistycznego, przeprowadzona została również dezynfekcja po fekaliach, za pomocą profesjonalnych preparatów chemicznych i ozonu.

Profesjonalne ozonowanie pomieszczeń – czy warto?

Na Śląsku profesjonalne ozonowanie pomieszczeń to usługa, która jest na stałe wpisana w zakres prac związanych ze sprzątaniem po zalaniu fekaliami lub czyszczeniem po wybiciu szamba. Ze względu na brak światła dziennego, nie możemy się podzielić materiałem zdjęciowym, mając nadzieje, iż w nagłej potrzebie nie przeszkodzi to do skontaktowania się nami w celu usunięcia skutków zalania. Oferujemy konkurencyjne ceny, które nie pozostawiają wątpliwości co do jakości usługi sprzątania, którą zapewniamy. Nie ryzykuj spokoju i usuń fekalia z zalanej podłogi już dziś. Twoje zdrowie jest naszym priorytetem!

Czyszczenie po zalaniu w Katowicach

Czyszczenie po zalaniu nieczystościami z szamba

Na zakończenie warto zwrócić uwagę, iż czyszczenie po zalaniu nieczystościami z szamba nie polega wyłącznie na wysprzątaniu zalegających na posadzce fekaliów. Usługa czyszczenia po wylaniu szamba i fekaliów to przede wszystkim specjalistyczna dezynfekcja, która obejmuje szereg czynności odkażających. Oczywiście można je wykonać na kilka sposobów, wybierając najbardziej skuteczną technikę dezynfekcji całego budynku.

Do najbardziej popularnych metod odkażania po fekaliach zaliczyć można:

 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu;
 • zamgławianie suchą mgłą za pomocą nadtlenku wodoru;
 • zamgławianie na mokro ULV;
 • dezynfekcja powierzchni przy użyciu czwartorzędowych soli amoniowych;

Ryzyko skażenia środowiska po awarii kanalizacji i zalania ściekami jest wysokie za każdym razem. Warto zaufać firmie, z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kastelnik usuwanie skutków zalania w domu czy firmie zawsze dopasowuje do potrzeb klienta. Od 2013 r. likwidujemy szkody po zalaniu i powodzi na terenie Śląska.  Od momentu wykrycia uszkodzenia kanalizacji po osuszanie po zalaniu piwnicy z fekaliów – tym wszystkim zajmiemy się dla Ciebie. Twój komfort jest naszym priorytetem!

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%