Sprzątanie po remoncie w Kino-Teatr Rialto w Katowicach

Rodzaj realizacji: sprzątanie po remoncie, mycie podłóg

Data: 20.08.2018
Miejsce: Katowice
Czas trwania: 2 dni
Zleceniodawca: instytucja publiczna

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Sprzątanie po remoncie w Kino-Teatr Rialto w Katowicach. Zlecenie dotyczyło usunięcia zabrudzeń powstałych na skutek przeprowadzonych prac remontowych. Sprzątanie obejmowało czyszczenie w miejscach takich jak: schody wejściowe, hol, scena, toalety, podłogi w całym obiekcie, gdzie doczyszczano zaprawy cementowo-betonowe oraz fugi. Oprócz tego wykonane zostało mycie szyb na wysokościach oraz odkurzanie krat wentylacyjnych.

Realizacja

Sprzątanie po remoncie nie musi zajmować dużo czasu, o ile wykorzysta się do tego odpowiednie metody i najlepszy sprzęt. Do odkurzenia powierzchni w kinie wykorzystane zostały odkurzacze przemysłowe. W następnej kolejności usunięte zostały zabrudzenia podłogowe przy użyciu szorowarek do podłóg. Nasi technicy wykonali również odkurzanie wysoko umiejscowionych krat wentylacyjnych przy wykorzystaniu systemu SpaceVac. Ogromną zaletę tego systemu stanowi obsługiwanie go z gruntu, dzięki czemu nie ma potrzeby używania drabin czy rusztowań. Czas realizacji zlecenia jest w ten sposób o wiele krótszy, a jego koszt dużo niższy.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

System SpaceVac umożliwia odkurzanie techniczne do wysokości 15 m. Po remoncie, mycia wymagały również okna teatru. Do tego zadania wybrano technologię Ionic Systems, która pozwoliła na dokładne czyszczenie okien z wykorzystaniem wody demineralizowanej. Brak potrzeby używania mocnych chemikaliów pozwala na tanie mycie na wysokości bez zabrudzeń, przy jednoczesnym braku negatywnych skutków dla środowiska. Technologia Ionic Systems umożliwia czyszczenie budynków do wysokości 12 m bez konieczności wykorzystywania drabin lub rusztowań.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%