Sprzątanie po pożarze w restauracji w Kędzierzynie-Koźlu

Rodzaj realizacji: Sprzątanie po pożarze

Data: 20.01.2020
Miejsce: Kędzierzyn-Koźle
Czas trwania: 4 dni
Zleceniodawca: obiekt gastronomiczny

Zlecenie

Sprzątanie po pożarze w restauracji w Kędzierzynie-Koźlu. Pożar wybuchł na skutek pozostawionego przez klienta niedopałka papierosa w okolicy fortepianu, który po zamknięciu lokalu zajął się ogniem.

Kastelnik – sprzątanie po pożarze – usługi całodobowe 24/7

Realizacja

Czyszczenie ścian po pożarze w Kędzierzynie-Koźlu odbywało się w piwnicy zabytkowej kamienicy, gdzie na co dzień funkcjonuje obiekt gastronomiczny tj. restauracja oraz bar. Wykonywanie zlecenia w budynku pod opieką konserwatora zabytków wymagało szczególnego podejścia oraz wyjątkowego profesjonalizmu w działaniu, co dla osób pracujących w naszej firmie nie było nowością. Dwie z osób zarządzających pracujących na co dzień w naszej firmie, są historykami sztuki z wykształcenia. Współpraca na linii konserwator zabytków, klient jest zawsze bezproblemowa. Mycia po pożarze wymagała między innymi zabrudzona dymem i sadzą drewniana podłoga oraz elementy ze stali nierdzewnej. Nasi technicy z powodzeniem usunęli wszystkie zabrudzenia z parkietów dzięki odpowiednio dobranym stężeniom środków chemicznych .

Elementy ze stali nierdzewnej w niezmiernie krótkim czasie odzyskały swój dawny wygląd. W tym konkretnym przypadku, podczas pożaru najbardziej ucierpiały jednak ściany i sufity z cegły, które przed pożarem stanowiły wielką ozdobę lokalu. Do wyczyszczenia zakopconej i osmolonej cegły nasi technicy wykorzystali innowacyjną technologię czyszczenia suchym lodem. Suchy lód w formie granulek o bardzo niskiej temperaturze, pod dużym ciśnieniem uderza w brud na ścianie, co powoduje uszkodzenia w wierzchniej warstwie zabrudzeń. Kolejne porcje suchego lodu docierają w szczeliny brudu i powodują jego oderwanie się od powierzchni cegły, dzięki zachodzącej sublimacji. Tam, gdzie przed pojawieniem się naszych techników ręczne mycie nie przyniosło żadnych skutków, pomogło oferowane przez naszą firmę czyszczenie suchym lodem oraz profesjonalna dekontaminacja. Ceglane ściany i sufity odzyskały swój dawny, oryginalny wygląd i to bez użycia wody. Co więcej, zastosowanie suchego lodu do usuwania skutków pożaru okazało się ponownie niezwykle skuteczne a przy tym bezpieczne.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%