Sprzątanie po pożarze- obiekt gastronomiczny

Rodzaj realizacji: Sprzątanie po pożarze

Data: 21.06.2019
Miejsce:
 Kielce
Czas trwania:
2 dni
Zleceniodawca: 
Firma

Zlecenie

Sprzątanie po pożarze w obiekcie gastronomicznym w Kielcach. Spaleniu uległ dach i izolacja termiczna.

Realizacja

Podczas pożaru w lokalu gastronomicznym oprócz dachu, uszkodzeniu uległa również instalacja termiczna. Ogień dosięgnął styropianu pomiędzy elewacją zewnętrzną, a murem. Konieczne było wydmuchanie starego i spalonego styropianu, po to, aby przygotować powierzchnię do wpuszczenia nowej izolacji. Pozwoliło to uniknąć demontażu całej elewacji. Do czyszczenia przestrzeni między ścianami zewnętrznymi, a murem budynku, nasi technicy zastosowali technologię czyszczenia suchym lodem, przy wykorzystaniu urządzeń z serii Performance Cold Jet. Ta innowacyjna metoda, pozwala na bezpieczne czyszczenie zadymionych ścian, zarówno w przypadku delikatnego oczyszczania tynków pod ciśnieniem 20psi, jak i silnego wydmuchiwania pod ciśnieniem 300 psi np. w przypadku stropów.
Czyszczenie suchym lodem po pożarze wyklucza konieczność używania środków chemicznych czy roztworów wodnych. Jest to bardzo istotne, ponieważ gaszone powierzchnie zostały już zalane przez wodę. Co więcej, technologię czyszczenia suchym lodem po pożarze, można wykorzystać do czyszczenia sufitów, ścian, podłóg, a także sprzętów RTV, AGD.

Kastelnik – sprzątanie po pożarze – usługi całodobowe 24/7

Zobacz także -> Sprzątanie po pożarze Częstochowa Raków

Sprzątanie po pożarze przy użyciu suchego lodu, zapewnia krótki czas realizacji oraz świetne efekty przy niskim nakładzie ze strony klienta.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,0
  Rated 4 out of 5
  4 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent0%
  Very good100%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%