Sprzątanie mieszkania po zmarłym śmiercią naturalną na terenie Wyszkowa

Data: 05.08.2018
Miejsce: Wyszków
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Sprzątanie mieszkania po zmarłym śmiercią naturalną na terenie Wyszkowa. Otrzymaliśmy zlecenie czyszczenia, dezynfekcji i ozonowania mieszkania po zmarłym śmiercią naturalną dziadku.

sprzątanie mieszkania po zmarłym

Realizacja

Sprzątanie po osobach zmarłych jest bardzo trudne. Potrzebna jest nie tylko znajomość odpowiednich przepisów prawa stosowanych w takiej sytuacji, specjalistyczna wiedza dotycząca neutralizacji szkodliwych substancji po zgonie ale i delikatność i empatia. Pogrążona w żałobie rodzina nie zawsze zdaje sobie sprawę z tego, jaki wpływ na stan pomieszczeń może mieć śmierć. Wiele osób nie wie, że ciało ludzkie po śmierci wydziela około 30 szkodliwych substancji chemicznych. Pozostawia też, bardzo przykry, trudny do usunięcia, zapach. Samo wietrzenie kawalerki nie wystarczy, nawet gdyby miało ono trwać przez długi czas.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

W tym przypadku nie mieliśmy do czynienia z materiałem biologicznym po zgonie, wymagającym usunięcia. Mimo to całe mieszkanie zostało zdezynfekowane w profesjonalny sposób, środkiem chemicznym o dużej sile działania. Zgodnie z zakresem zlecenia dokonaliśmy także specjalistycznego ozonowania kawalerki zmarłego. Ozon zabija wirusy i bakterie oraz neutralizuje przykry zapach. Dokonując ozonowania mieszkania dziadka, daliśmy rodzinie pewność, że mieszkanie jest bezpieczne do dalszego użytkowania. Nasi pracownicy wykonując swoje czynności cały czas pamiętali o powadze śmierci, która im towarzyszyła.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%