Sprzątanie mieszkania po zmarłym Nowy Targ

Data: 10.09.2018
Miejsce: Nowy Targ
Czas trwania: 12 h
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Sprzątanie mieszkania po zgonie ( zmarłym ) na terenie Nowego Targu. Zlecenie to obejmowało czyszczenie pomieszczeń mieszkania po zmarłej osobie, dezynfekcję pomieszczeń, a także ich ozonowanie.

sprzątanie po zmarłym Nowy Targ

Realizacje

Sprzątanie mieszkania po zgonie to praca odpowiedzialna, która wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy oraz znajomości przepisów prawa, ale także wysokiej empatii.  Właśnie takie wartości są dumą naszych pracowników. W przypadku tego zlecenia sprzątanie po śmierci odbywało się w mieszkaniu w Nowym Targu. W pierwszej kolejności nasi technicy przystąpili do usunięcia materiału biologicznego po zmarłej osobie, który znajdował się na posadzce w łazience. Następnie, wszystkie pomieszczenia w mieszkaniu zostały odkażone po zgonie silnym środkiem do dezynfekcji w postaci proszku o szerokim zakresie działania.

Dezynfekcji została poddana również klatka schodowa bloku, ponieważ tą drogą przenoszone było ciało zmarłej osoby. Nie wszyscy wiedzą, że po śmierci ciało uwalnia ponad 30 związków chemicznych, które mogą być wysoce szkodliwe dla człowieka.

sprzątanie po zgonach

Z tego też powodu w lokalu mieszkalnym, w którym doszło do zgonu, wykonaliśmy specjalistyczne ozonowanie pomieszczeń z wykorzystaniem generatorów ozonu. Ozon oprócz tego, że skutecznie eliminuje trudne i brzydkie zapachy, zabija również wirusy oraz bakterie. Ozonowanie jest  więc niezbędną czynnością, którą należy wykonać w mieszkaniu po zgonie. Ostatnim etapem prac związanych ze sprzątaniem po zmarłym, jest utylizacja przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu. Tym również zajmujemy się przy realizacji zleceń związanych ze sprzątaniem specjalistycznym.

całodobowa infolinia

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Dla klientów z małopolski oferujemy:

 • całodobowe czyszczenie po zgonie Nowy Targ;
 • czyszczenie po zmarłym Rabka Zdrój;
 • sprzątanie po zgonie Krynica Zdrój, wraz z dezynfekcją i utylizacją przedmiotów zmarłego;
 • sprzątanie mieszkania po zmarłej osobie Myślenice;
 • sprzątanie mieszkania po zmarłym Wadowice;
 • sprzątanie po zgonach, zmarłej osobie Bochnia;
 • kompleksowe czyszczenie i dezynfekcja po zmarłym Tarnów;
 • gruntowna dezynfekcja mieszkania  po zmarłej osobie Kraków.

We wszystkich wyżej wymienionych miejscowościach wykonujemy nie tylko prace związane ze specjalistycznym sprzątaniem mieszkań po zmarłej osobie, ale również zajmujemy się profesjonalna likwidacją i wywozem przedmiotów znajdujących się w skażonym mieszkaniu.

ozonowanie meiszkań

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%